Rondo výherní losos

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8541 příspěvků 15.12.17 19:42
Rondo výherní losos

Dostala jsem výherní losos Rondo. Mám tam napsáno, že tento losos vyhrává. Víte o tom něco blíže? Nechce se mi někde přihlašovat kvůli nějaké blbosti.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Saffiraa
Závislačka 3709 příspěvků 10 inzerátů 15.12.17 19:44
@Sára 1 píše:
Dostala jsem výherní losos Rondo. Mám tam napsáno, že tento losos vyhrává. Víte o tom něco blíže? Nechce se mi někde přihlašovat kvůli nějaké blbosti.

Ahoj, já měla losy dva, oba „výherní“. Na jednom jsem získala nějaké rondony do té jejich hry a na druhý jsem vyhrála stříbrnou odměnu v Brumbambuli - dáreček cca v hodnotě 150kč-200kč, který si tam můžeš sama vybrat v určitém regálu…

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 15.12.17 19:45

@Sára 1 máš tam nějaký výherní kód, který je třeba zadat na jejich stránkách.

ivculka
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 15.12.17 19:55

Ano, je to blbost, chtějí registraci, jméno, datum narození, email. :zed: Já vyhrála jen nejake rondo body :nevim:

iziwolvie
Kecalka 374 příspěvků 15.12.17 20:03

Musíš se zaregistrovat, pak buď vyhraješ jen body do hry Rondo nebo dáreček v hračkářství. Když vyhraješ v tom hračkářství, tak si tam musíš s tím losem skočit a vybereš si tam hračku, ze speciálního regálu. My měli jen bronzové losy, tak jsme vyhráli jen takovou blbůstku za 50 Kč a 2× jen Rondo body.

pikola
Neúnavná pisatelka 18748 příspěvků 15.12.17 20:04

Výherní LOSOS? jak to vypadá? :mrgreen:

iziwolvie
Kecalka 374 příspěvků 15.12.17 20:06

@pikola Hele, nesměj se, ono se to fakt jmenuje výherní losos. :lol:

Feendulka
Kecalka 307 příspěvků 2 inzeráty 15.12.17 20:37

@iziwolvie Jojo taky jsem měla výherní loSOS, myslela jsem že je to překlep :lol: Výhra taky rondo body..pro mě blbost 8o

Lilinka 89
Kecalka 125 příspěvků 15.12.17 21:08

Holky já vyhrála rondo body, použila je a vyhrála 1000kc, které mi poslali do tří dnů na účet. A to podotýkám, že jsem tomu ani za mák nevěřila. Nikdy jsem nic nevyhrála, tak mne to opravdu udělalo velikou radost.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 15.12.17 21:15

Taky jsme pár těch losů dostali. Většina byla jen rondo body, za které můžeš soutěžit o různé ceny, ale výhra je velmi nepravděpodobná. Ale za dva jsme vyhráli i cenu, první stavebnici lega a pak zlatý los, pletení nějakých korálků za 400,–, ale protože máme kluky, je nám to k ničemu. Ani jsme si to nevyzvedli.

Nikaa88
Závislačka 3896 příspěvků 15.12.17 21:20
losos

My jsme na něj vyhráli Barbie s koněm v hodnotě 2700 kč, takže nádherný dárek bude pod stromečkem. :)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28311 příspěvků 15.12.17 21:36
@pikola píše:
Výherní LOSOS? jak to vypadá? :mrgreen:
:mrgreen: Výherní losos je ten, co neskončil na talíři :mrgreen:

marfra
Generální žvanilka 23199 příspěvků 35 inzerátů 15.12.17 21:51

Kdyz jsem mela prvni, zkusila jsem to. Za body muzes hrat na jejich strankach o ruzne ceny, nevyhrala jsem nic a bronzova cena v Bambuli byla jen nejaka nalepka s Krteckem na zed, tak jsem si ji ani nevzala a hned pred hrackarnou los vyhodila. Ted mam doma asi 3 lososy a asi je vsechny vyhodim. Prijde mi to jako blbina.

Tamtama
Extra třída :D 11598 příspěvků 16.12.17 00:27

My vyhráli cenu z bronzového regálu - malé lego autíčko.
Pokud chce někdo lososy vyhazovat, tak mi radši pošlete kódy v sz. Si aspoň zatočím. :lol:

kristynka2014
Stálice 73 příspěvků 20.12.17 06:18

Kdyby Mel nekdo losy navic, rada je za malou uplatu koupim. Hraju o auto chybi mi body. Dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Z Madonny se stala Uriel Kratochvílová, zneuctila památku Arethy Franklin

Madonna (60) se na hudebních cenách MTV Video Music Awards vydrápala na... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama