Rondo výherní losos

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8732 příspěvků 15.12.17 19:42
Rondo výherní losos

Dostala jsem výherní losos Rondo. Mám tam napsáno, že tento losos vyhrává. Víte o tom něco blíže? Nechce se mi někde přihlašovat kvůli nějaké blbosti.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Saffiraa
Závislačka 3722 příspěvků 14 inzerátů 15.12.17 19:44
@Sára 1 píše:
Dostala jsem výherní losos Rondo. Mám tam napsáno, že tento losos vyhrává. Víte o tom něco blíže? Nechce se mi někde přihlašovat kvůli nějaké blbosti.

Ahoj, já měla losy dva, oba „výherní“. Na jednom jsem získala nějaké rondony do té jejich hry a na druhý jsem vyhrála stříbrnou odměnu v Brumbambuli - dáreček cca v hodnotě 150kč-200kč, který si tam můžeš sama vybrat v určitém regálu…

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 15.12.17 19:45

@Sára 1 máš tam nějaký výherní kód, který je třeba zadat na jejich stránkách.

ivculka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 15.12.17 19:55

Ano, je to blbost, chtějí registraci, jméno, datum narození, email. :zed: Já vyhrála jen nejake rondo body :nevim:

iziwolvie
Kecalka 380 příspěvků 15.12.17 20:03

Musíš se zaregistrovat, pak buď vyhraješ jen body do hry Rondo nebo dáreček v hračkářství. Když vyhraješ v tom hračkářství, tak si tam musíš s tím losem skočit a vybereš si tam hračku, ze speciálního regálu. My měli jen bronzové losy, tak jsme vyhráli jen takovou blbůstku za 50 Kč a 2× jen Rondo body.

pikola
Neúnavná pisatelka 19079 příspěvků 15.12.17 20:04

Výherní LOSOS? jak to vypadá? :mrgreen:

iziwolvie
Kecalka 380 příspěvků 15.12.17 20:06

@pikola Hele, nesměj se, ono se to fakt jmenuje výherní losos. :lol:

Feendulka
Kecalka 308 příspěvků 1 inzerát 15.12.17 20:37

@iziwolvie Jojo taky jsem měla výherní loSOS, myslela jsem že je to překlep :lol: Výhra taky rondo body..pro mě blbost 8o

Lilinka 89
Kecalka 125 příspěvků 15.12.17 21:08

Holky já vyhrála rondo body, použila je a vyhrála 1000kc, které mi poslali do tří dnů na účet. A to podotýkám, že jsem tomu ani za mák nevěřila. Nikdy jsem nic nevyhrála, tak mne to opravdu udělalo velikou radost.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1569 příspěvků 3 inzeráty 15.12.17 21:15

Taky jsme pár těch losů dostali. Většina byla jen rondo body, za které můžeš soutěžit o různé ceny, ale výhra je velmi nepravděpodobná. Ale za dva jsme vyhráli i cenu, první stavebnici lega a pak zlatý los, pletení nějakých korálků za 400,–, ale protože máme kluky, je nám to k ničemu. Ani jsme si to nevyzvedli.

Uživatel je onlineNikaa88
Závislačka 3896 příspěvků 15.12.17 21:20
losos

My jsme na něj vyhráli Barbie s koněm v hodnotě 2700 kč, takže nádherný dárek bude pod stromečkem. :)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28774 příspěvků 15.12.17 21:36
@pikola píše:
Výherní LOSOS? jak to vypadá? :mrgreen:
:mrgreen: Výherní losos je ten, co neskončil na talíři :mrgreen:

marfra
Generální žvanilka 23210 příspěvků 26 inzerátů 15.12.17 21:51

Kdyz jsem mela prvni, zkusila jsem to. Za body muzes hrat na jejich strankach o ruzne ceny, nevyhrala jsem nic a bronzova cena v Bambuli byla jen nejaka nalepka s Krteckem na zed, tak jsem si ji ani nevzala a hned pred hrackarnou los vyhodila. Ted mam doma asi 3 lososy a asi je vsechny vyhodim. Prijde mi to jako blbina.

Tamtama
Extra třída :D 11717 příspěvků 16.12.17 00:27

My vyhráli cenu z bronzového regálu - malé lego autíčko.
Pokud chce někdo lososy vyhazovat, tak mi radši pošlete kódy v sz. Si aspoň zatočím. :lol:

kristynka2014
Stálice 73 příspěvků 20.12.17 06:18

Kdyby Mel nekdo losy navic, rada je za malou uplatu koupim. Hraju o auto chybi mi body. Dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >