Rowatinex pomohl někomu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.14 14:19
Rowatinex pomohl někomu?

Měla bych dotaz a to zda někomu pomohl Rowatinex :think: :nevim: Uroložka mi ho doporučila, že to prý hodně lidem pomohlo zbavit se ledvinových kamenů ale asi to bude individuální asi jako všechno tipuju :roll:

Mám na pravé ledvině ledvinový kamen velký cca 5mm, nezvětšuje se nijak díky bohu ale na RTG a Ct není vidět jen na UTZ, nedělá mi žádnou paseku pouze před 2 rokama jsem měla poprvé v životě ledvinovou koliku a díky té se na něj přišlo takže mě jen 2× do roka sleduje uroložka na KO ale nemá cenu jít ani na rozbíjení tohoto kamenu metodou ESWL protože není vidět na RTg ani Ct takže mi jen doporučila tohle zkusit a že možná ze mě vyjde, tak jsem se jen chtěla zptat zda to nekomu fakt pomohlo :nevim:

Díky za odpovedi :kytka:

Reakce:
Kačabka711
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.14 14:29

Me moc pomohl a pomaha mam ho porad doma pri ruce ted jsem ho dlouho nemusela použít ale nedám na něj dopustit ;)

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.14 14:42
@Kačabka711 píše:
Me moc pomohl a pomaha mam ho porad doma pri ruce ted jsem ho dlouho nemusela použít ale nedám na něj dopustit ;)
Fakt jo? 8o :kytka: to ráda slyším :kytka: a ty jsi ho měla taky kvůli kamenu? A odešel z tebe v pohodě? :kytka: a za jak dlouho? ;)
Kačabka711
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.14 13:55

Přímo na kameny jsem ho neměla, ale měla jsem časté záněty, byla jsem kvůli tomu i hospitalizovaná a léčená na urologii, užívala jsem ho dlouhodobě a teď jsem úplně bez obtíží. Ale jak říkám, mám ho vždy doma, a jak mile cítím, že se necítím ve své kůži tak si ho preventivně týden užívám a mám klid (ťuk ťuk=o)).

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.14 07:49
@Kačabka711 píše:
Přímo na kameny jsem ho neměla, ale měla jsem časté záněty, byla jsem kvůli tomu i hospitalizovaná a léčená na urologii, užívala jsem ho dlouhodobě a teď jsem úplně bez obtíží. Ale jak říkám, mám ho vždy doma, a jak mile cítím, že se necítím ve své kůži tak si ho preventivně týden užívám a mám klid (ťuk ťuk=o)).
:palec: :potlesk: to je parada..ja ho mam na ty kamen malej tak uvidíme uz ho mam doma takze :nevim: :kytka:
maskovak
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 16.02.16 17:15

Pomohl a pomaha, skoda, ze ho tak malo lidi zna

lightblue
Kecalka 448 příspěvků 21.02.16 14:12

Můžu se zeptat, když vás chytne močák, jak dlouho ten rowatinex brát? Nemám kapky, ale takové bobulky, ale je to stejné. Píší tam 3-4 denně po jídle, ale nepíší jak dlouho a v lékárně mi řekli, že na dlouhodobé užívání je spíš Urinal nebo Uroval manosa, a ne rowatinex. Tak právě vůbec nevím a lidi ho asi neznají, protože nikde nemohu nic najít.

Váš příspěvek
Reklama