Rozchod a deprese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martinanela
Povídálka 24 příspěvků 06.01.18 17:38
Rozchod a deprese

Vcera jsme se po vzajemne dohode rozesli s peitelem, noc se milujeme, ale nemuzeme spolu byt…je jedno proc, neni to uz podstatny ani resitelny. Nevim jak to zvladnout, strasne to boli a rady typu: bez ven s kamarady, delej co te bavi, najdi si konicka, vubec nepomahaji. Mam depresi, jim antidepresiva a bojim se vyjit z domu. Nemam z niceho radost, vubec z niceho, psycholog nepomaha…mam v sobe 8 lexaurinu a jsem uplne mimo, ale je to jediny prijatelny stav. Jsen zoufala, nevim co delat at se z toho dostanu ????

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9122 příspěvků 06.01.18 17:39

@Martinanela A ty smutnis po rozchodu s milencem nebo s manzelem ;)?
V kazdem pripade by ses mela zvetit, sjet se osmi lexauriny je nezodpovednost, minimalne kvuli detem.

https://www.emimino.cz/…vera-305043/

Martinanela
Povídálka 24 příspěvků 06.01.18 17:51
@vonajebohyne píše:
@Martinanela A ty smutnis po rozchodu s milencem nebo s manzelem ;)?
V kazdem pripade by ses mela zvetit, sjet se osmi lexauriny je nezodpovednost, minimalne kvuli detem.
No vlastne asi kvuli obema. Nejak uz nemuzu,.
https://www.emimino.cz/…vera-305043/

mdvorak
Kecalka 457 příspěvků 06.01.18 17:56

Neumíte psát? :pocitac:

Uživatel je onlineVenetia
Vesmírná mluvilka 33781 příspěvků 06.01.18 18:02
@Martinanela píše:
Vcera jsme se po vzajemne dohode rozesli s peitelem, noc se milujeme, ale nemuzeme spolu byt…je jedno proc, neni to uz podstatny ani resitelny. Nevim jak to zvladnout, strasne to boli a rady typu: bez ven s kamarady, delej co te bavi, najdi si konicka, vubec nepomahaji. Mam depresi, jim antidepresiva a bojim se vyjit z domu. Nemam z niceho radost, vubec z niceho, psycholog nepomaha…mam v sobe 8 lexaurinu a jsem uplne mimo, ale je to jediny prijatelny stav. Jsen zoufala, nevim co delat at se z toho dostanu ????

cas..to je jedine co funguje

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 06.01.18 18:04

Přesně tak, chce to čas.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9122 příspěvků 06.01.18 18:04

@Martinanela Jak pise @Venetia, pomuze jedine cas, i kdyz to zni jako klise a slyset to asi nechces. Kazdy rozchod je treba si odzit, odsmutnit a oplakat.

Helileli
Závislačka 2644 příspěvků 06.01.18 18:04
@mdvorak píše:

Na osm lexiku ji to píše ještě slušně, ne? Normální člověk už by byl v bezvědomí…

@Martinanela máš děti. Jestli se chceš úplně zničit a připravit svoje děti o mámu, tak příště těch prášku sežer ještě víc. Nechápu ženský, který v sobě nedokážou najít alespoň elementární pud sebezachovy kvůli dětem a chlap jim je nadevše.

Uživatel je onlinesirikit
Generální žvanilka 23754 příspěvků 06.01.18 18:14
@Venetia píše:
cas..to je jedine co funguje

Ono je to hlavně celý nějak divný.
Na Silvestra se rozešla s milencem, včera s přítelem, ať už je to kdokoli, psycholog nepomáhá (dneska je sobota. Kdy za ním byla? :think: )Při dětech už zkusila jít ven s kamarády, najít si koníčka.. nepomohlo nic.
Ještě že máme lexauriny a emimino. :roll:

Martinanela
Povídálka 24 příspěvků 06.01.18 18:17
@mdvorak píše:

A co jsem napsala spatne? Mam tam dva peklepy… boze… pujdu se kvuli tomu utopit…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 18:19
@Martinanela píše:
Vcera jsme se po vzajemne dohode rozesli s peitelem, noc se milujeme, ale nemuzeme spolu byt…je jedno proc, neni to uz podstatny ani resitelny. Nevim jak to zvladnout, strasne to boli a rady typu: bez ven s kamarady, delej co te bavi, najdi si konicka, vubec nepomahaji. Mam depresi, jim antidepresiva a bojim se vyjit z domu. Nemam z niceho radost, vubec z niceho, psycholog nepomaha…mam v sobe 8 lexaurinu a jsem uplne mimo, ale je to jediny prijatelny stav. Jsen zoufala, nevim co delat at se z toho dostanu ????

Láska je nádherný cit a ubíjet ho prášky je nesmyslné… Věř, že já jsem zůstala s manželem kvůli dětem a výsledek? Po dvaceti letech vidím, že děti celou dobu trpěly a mají emočně nevyvážené vztahy, protože nedokážou milovat, nikoho si vážit, protože to u svého otce a matky nikdy neviděly :nevim: Ač jsem vždy byla proti rozvodům, tak teď nesu ovoce, které je hodně trpké. I když budete hrát sebevětší divadlo, tak děti mezi vámi pravdu vycítí a ta jim může v jejich životě klást překážky v podobě jejich vlastních vztahů…

Martinanela
Povídálka 24 příspěvků 06.01.18 18:23
@sirikit píše:
Ono je to hlavně celý nějak divný.
Na Silvestra se rozešla s milencem, včera s přítelem, ať už je to kdokoli, psycholog nepomáhá (dneska je sobota. Kdy za ním byla? :think: )Při dětech už zkusila jít ven s kamarády, najít si koníčka.. nepomohlo nic.
Ještě že máme lexauriny a emimino. :roll:

Je to porad ten jeden a samej, proste mi pomaha se sem vypsat ????

sarah1618
Kecalka 228 příspěvků 06.01.18 18:33

Musis holt pockat az to preboli, nebude to zitra, ale treba az za mesic nebo za dva. ted se to pokus nejak prezit.
neprehanej to s temi antidepresivy
uvar si kakao a koukej na filmy.
po tydnu te to prestane bavit a budes chtit zase zit s nim nebo bez nej

Uživatel je onlinesirikit
Generální žvanilka 23754 příspěvků 06.01.18 18:33

@Martinanela Tak nemůžeš pořád psát „včera jsem se rozešla..“
To chce fakt čas, možná tak za půl roku budeš ráda, když se z toho pomalu začneš oklepávat, pokud to trvalo delší dobu a bylo to intenzivní.
Týden není nic a za 14 dnů měsíc teprve začnou ty nejhorší stavy. :roll:
Až Ti v plný nahotě dojde, že už ho fakt nemáš.
Zkus se tomu nepoddávat, urvat to aspoň trochu vůlí, jestli to půjde. :nevim:

terien
Kelišová 7126 příspěvků 06.01.18 18:34

@Martinanela Ty seš jelito :roll: takhle to dopadá, když je ti pinďour přednější než vlastní děti. Příště jich sežer 10, třeba to pomůže :zed: Víš co bys potřebovala? Pár facek, aby se ti rozsvítilo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama