Chci ho ještě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andula135
Kecalka 144 příspěvků 05.01.18 13:50
Chci ho ještě?

Potřebuji Vaší radu. S přítelem jsem otěhotněla hned na poprvé a miminko jsme si oba přáli. Vše se ale změnilo, když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Svého přítele vidím úplně jinak všechno mi na něm vadí i přesto, že dělá vše pro mě. Chápe, že mi není dobře a nejradši bych jen spala. Všechny věci respektuje, ale mi už prostě nepřijde tak atraktivní jak předtím. Jsem na něho vyloženě alergická. Vadí mi, když dělá blbé vtipy, chce mi dát pusu nebo když mě večer chce obejmout a cítím jeho penis.
Nevím, co mám dělat a ani nestojím o nějaké hloupé odpovědi. Snažím se dělat vše jak dřív, vařím mu, uklízím, starám se o naše zvířata a naslouchám mu, ale všechno dělám s takovým pocitem, že bych nejradši od něj utekla. Mluvila jsem s nim o mém problému a on to prý chápe, ale já nevím, co bude dál.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tali98
Kecalka 317 příspěvků 05.01.18 13:52

Podle me hormony… nejak to prezij, vysvetli mu to. Bude lepe :hug:

arinecka
Kelišová 5210 příspěvků 05.01.18 13:54

@Andula135 Těžko říct, asi hormony? Asi bys to ale měla řešit, nebude to chápat donekonečna.

nostress
Extra třída :D 13606 příspěvků 05.01.18 13:55
@Andula135 píše:
Potřebuji Vaší radu. S přítelem jsem otěhotněla hned na poprvé a miminko jsme si oba přáli. Vše se ale změnilo, když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Svého přítele vidím úplně jinak všechno mi na něm vadí i přesto, že dělá vše pro mě. Chápe, že mi není dobře a nejradši bych jen spala. Všechny věci respektuje, ale mi už prostě nepřijde tak atraktivní jak předtím. Jsem na něho vyloženě alergická. Vadí mi, když dělá blbé vtipy, chce mi dát pusu nebo když mě večer chce obejmout a cítím jeho penis.
Nevím, co mám dělat a ani nestojím o nějaké hloupé odpovědi. Snažím se dělat vše jak dřív, vařím mu, uklízím, starám se o naše zvířata a naslouchám mu, ale všechno dělám s takovým pocitem, že bych nejradši od něj utekla. Mluvila jsem s nim o mém problému a on to prý chápe, ale já nevím, co bude dál.

To jsou hormony. Za čas se to zlepší. Buď ráda, že máš takového manžela.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16951 příspěvků 05.01.18 13:58
@Andula135 píše:
Nevím, co mám dělat a ani nestojím o nějaké hloupé odpovědi. Snažím se dělat vše jak dřív, vařím mu, uklízím, starám se o naše zvířata a naslouchám mu, ale všechno dělám s takovým pocitem, že bych nejradši od něj utekla. Mluvila jsem s nim o mém problému a on to prý chápe, ale já nevím, co bude dál.

Vůbec nepíšeš, jestli jsi ho vůbec někdy milovala. Koukala jsi jen na jeho atraktivitu? Zajímavé. Po povrchu jdou většinou muži. :think:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.01.18 14:00

A milovala si ho někdy vůbec? Nebo si to brala jako stereotyp a až teď sis to uvědomila?

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 14:02

Ahoj :-) ja jsem prvni 2 mesice citila to same ke svemu priteli, ale nerekla jsem mu to no.. Myslim, ze to budou rozbourene hormony a ze to neni trvaly stav. Ted jsem na zacatku 4-teho a uz ho zase miluju :lol: zkus vydrzet a uvidis ;)

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 05.01.18 14:03
@Kobliha51 píše:
Vůbec nepíšeš, jestli jsi ho vůbec někdy milovala. Koukala jsi jen na jeho atraktivitu? Zajímavé. Po povrchu jdou většinou muži. :think:

Kdybych ho nemilovala nebudu s nim chtít dítě. Měli jsme super vztah bez hádek. Vždycky jsme všechno řešili kompromisem.Je to Američan a komunikujeme z velké části anglicky.

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 05.01.18 14:05

Já to takhle mám na tchýni, normálně jí beru jako mámu mého muže a babičku svého syna (nejsme kamarádky, ale respektujeme se a jsme schopny v rámci možností i slušně spolu mluvit) ale jak jsem těhotná, tak mi vadí i že dýchá, naštěstí u mě se to po prvním trimestru uklidnilo, teď (13tt) mi jenom vadí jak mluví, ale už opět v mých očích získala zpět právo na život. Kamarádka to měla drsnější, ta svému muži řekla, že už ho nemiluje. Po porodu se u nich všechno vrátilo do starých kolejí (naštěstí její muž to přešel jako známku „těhotného mozku“).

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16951 příspěvků 05.01.18 14:06
@Andula135 píše:
Kdybych ho nemilovala nebudu s nim chtít dítě. Měli jsme super vztah bez hádek. Vždycky jsme všechno řešili kompromisem.Je to Američan a komunikujeme z velké části anglicky.

Tak to není důvod. Děti přicházejí na svět z mnoha důvodů a není to vždy jen láska. Tak pak se přikláním k hormonům a že to přejde. :palec:

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 05.01.18 14:10

S tchýni vycházím dobře. Nemůžu říct, že jsme nejlepší kamarádky, ale dokážeme se pobavit o všem.

Ella9
Kecalka 103 příspěvků 05.01.18 14:13

Znám to z vlastní zkušenosti. Vydrž, přejde to. ;)

Šarlota4
Extra třída :D 10081 příspěvků 05.01.18 14:33

Hormony, ja jsem vedela, ze sveho muze miluju, ale par mesicu v tehotenstvi mi vubec nevonel, vytacel me vsim. Jak kdyby moje telo reklo “ jsi gravidni, tak chlapa ted nepotrebujes”. Pritom on byl uplne zlatej a moje telo se mu uplne branilo, byla jsem z toho spatna. To same sex, spala jsem s nim, ale opet moje telo to vubec nechtelo a muj mozek a rozum ano. Vse se vratilo do normalu.

Ollik
Kecalka 244 příspěvků 05.01.18 15:14

Já měla něco podobného. Jen se mi to dělo ke spíš ke konci těhotenství.

Já ale měla šílené výkyvy. Jednou jsem si říkala jak je přítel úžasný a za hodinu jsem si říkala, že se budu stěhovat k mamce. :D Hrůza. Ale i přestože mě zrovna „štval“ jsem věděla, že s ním chci být…

Po porodu se to postupně srovnalo. :)

dickys
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 05.01.18 15:17

Já to měla taky tak měsíc po otěhotnění, pak se to zase vrátilo do starých kolejí :palec: Jsou to hormony.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >