Změnit partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simushka163
Stálice 53 příspěvků 04.01.18 19:05
Změnit partnera?

Změnit partnera po 4 letech? Neustále slyším jen už spolu nespíme jako dřív, už se nelíbáme jako dřív,… Přijde mi že prostě po tak dlouhé době už to nikdy nebude jako dřív a nemůžeme být věčně zamilovaní jako na začátku vztahu…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jahuhudka
Extra třída :D 10165 příspěvků 04.01.18 19:06

Ja doporucuji vymenu tak co rok max dva at to neni okoukany :pankac:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 04.01.18 19:06

Partnera nezměníš, jestli má jinou potřebu, tak se leda domluvit na kompromisu. Ale málokde je to ve vztahu po letech jako na začátku

nostress
Extra třída :D 12710 příspěvků 04.01.18 19:07
@Simushka163 píše:
Změnit partnera po 4 letech? Neustále slyším jen už spolu nespíme jako dřív, už se nelíbáme jako dřív,… Přijde mi že prostě po tak dlouhé době už to nikdy nebude jako dřív a nemůžeme být věčně zamilovaní jako na začátku vztahu…

Po tak dlouhé době? :) Vztah je velká dřina, a musí se na něm neustále pracovat, jinak i sebelepší vztah za čas umře.

jahuhudka
Extra třída :D 10165 příspěvků 04.01.18 19:08

Po tak dlougy dobe prej :mrgreen: prosim te nakup hracky, olej, vino uselej poradny toco idealne v telefonni budce a hned bude po stereotypu

alli_li
Závislačka 3291 příspěvků 8 inzerátů 04.01.18 19:09

A co na vztahu pracovat, aby to bylo jako driv :think:
Ja jsem s pritelem 2 roky a porad je to jak na zacatku :think: tuk, tuk - a to jsme se jeste nepohadali - a to jsme ten zacatek meli tezky, ale vim ze ten chlap mi za to stoji a tak na vztahu pracujeme oba dva.
Ja treba byla 8let vdana (z toho 2 roky uz jsem bydlela jinde), ale to jsem odesla kvuli blbe povaze, kdy ex byl manipulator a vecne nespokojeny a vse mu bylo malo, tam jsem se take snazila pracovat - ale bohuzel on byl king a menit se nechtel, takze jsem to razne ukoncila.

Simushka163
Stálice 53 příspěvků 04.01.18 19:16

Já to beru jako dlouhou dobu :D vím že to není 30 let :D ale pro mě je to dlouho…

@alli_li Já bych na tom chtěla zapracovat jenže už nevím jak, nechce aby jsme šli spolu bydlet, nechce prostě ten vztah někam dál posunout a asi jsme uvízli prostě na mrtvým bodě

nostress
Extra třída :D 12710 příspěvků 04.01.18 19:17
@Simushka163 píše:
Já to beru jako dlouhou dobu :D vím že to není 30 let :D ale pro mě je to dlouho…@alli_li Já bych na tom chtěla zapracovat jenže už nevím jak, nechce aby jsme šli spolu bydlet, nechce prostě ten vztah někam dál posunout a asi jsme uvízli prostě na mrtvým bodě

Vy ještě spolu ani nebydlíte? :nevim:

Phenomene 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 19:20
@nostress píše:
Vy ještě spolu ani nebydlíte? :nevim:

Prechozeny vztah. To se brzy rozpadne..

Simushka163
Stálice 53 příspěvků 04.01.18 19:23

@nostress Ne :( přitom moji rodiče mají barák který má dvě patra a v každým patře samostatný byt, dole bydlí rodiče a mi bychom klidně mohli být v tom horním bytě, navíc za nějakou minimální cenu jako příspěvek na energie, nájemné by po mě rodiče nechtěli. Jenže je to byt kde jsme bydleli předtím 20 let a nic se tam nedělalo takže je nutná rekonstrukce nebo alexspon minimální úpravy a on se prostě do ničeho nemá, když tam začnu uklízet a vyhazovat starý veči je obrovský problém pro něj jen vzít pytel s odpadem a naložit ho do auta, když řeknu že vymalujeme je to taky problém začne mi říkat že to se prvně musí tohle a tamto, příjde mi že prostě nechce do toho investovat tu energii a (moje) peníze že mu tak nějak vyhovuje to že u našich je všechno hotový a má se tu jako selátko v žitě

nostress
Extra třída :D 12710 příspěvků 04.01.18 19:25
@Simushka163 píše:
@nostress Ne :( přitom moji rodiče mají barák který má dvě patra a v každým patře samostatný byt, dole bydlí rodiče a mi bychom klidně mohli být v tom horním bytě, navíc za nějakou minimální cenu jako příspěvek na energie, nájemné by po mě rodiče nechtěli. Jenže je to byt kde jsme bydleli předtím 20 let a nic se tam nedělalo takže je nutná rekonstrukce nebo alexspon minimální úpravy a on se prostě do ničeho nemá, když tam začnu uklízet a vyhazovat starý veči je obrovský problém pro něj jen vzít pytel s odpadem a naložit ho do auta, když řeknu že vymalujeme je to taky problém začne mi říkat že to se prvně musí tohle a tamto, příjde mi že prostě nechce do toho investovat tu energii a (moje) peníze že mu tak nějak vyhovuje to že u našich je všechno hotový a má se tu jako selátko v žitě

Pak bych se zamyslela nad výběrem partnera.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 04.01.18 19:32
@nostress píše:
Pak bych se zamyslela nad výběrem partnera.

Asi tak, máte větší problém než je frekvence polibků atd. Chlap, co nechce/neumí vzít za práci, případně je lenivý a vlastně mu vyhovuje, že spolu nebydlíte (po 4 letech 8o), je na nic.

Knihomyš
Extra třída :D 10489 příspěvků 04.01.18 19:33
@jahuhudka píše:
Ja doporucuji vymenu tak co rok max dva at to neni okoukany :pankac:

K tomu bude mít tendenci ten partner, ne? Oni existují takoví „věční romantici“, co ženské střídají po pár letech, protože jim jde o tu prvotní zamilovanost - jak ta opadne, tak se stěhují jinam… projev nezralosti.
Zrovna takového partnera, co popisuje zakladatelka bych se nesnažila ani měnit, prostě bych ho odevzdala bez nároku na protiplnění :)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 04.01.18 19:33

Pokud se po 4 letech nechce sestehovat, tak bych ho vymenila.

Amys
Generální žvanilka 20659 příspěvků 04.01.18 19:38

@Simushka163 Podle toho, co píšeš, váš vztah zas tak moc vážně nebere a nechává si zadní kolečka. V tomhle případě jsou opravdu čtyři roky dlouhá doba na to, aby se to někam posunulo, ale když není zájem, tak holt není. Proč něco měnit, že jo, když to takhle funguje :cert: Hledala bych dál, s tímhle bude všechno na dlouhé lokte.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Reklama