Reklama

Setkání s bývalou aférou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana.novotova
Nováček 3 příspěvky 04.01.18 19:56
Setkáni s bývalou aférou

Potřebuji vaši radu. Loni jsem vedla několikaměsíční sexuální aféru s mužem do kterého jsem se velmi zamilovala, bohužel jsem mu ale nikdy své city nepřiznala a do teď mně to trápí. Na konci jsem se bohužel dozvěděla, že má přítelkyni. Tehdy jsme se pohádali a on zablokoval můj kontakt.

Uběhl rok a já na něj stále dennodenně myslím. Rozhodla jsem se, že si s ním musím promluvit, protože celá záležitost byl pro mně neukončená. Minulý víkend jsem zjistila, že se zúčastní jedné akce, šla jsem tam tedy také, abych mu mohla říct, co to tenkrát pro mně znamenalo a že mně velice ublížil a že na něj pořád myslím. Čekala jsem velice chladnou reakci a o to více jsem byla překvapená, když se na mně vřele usmál a řekl mně přesně to samé, co jsem měla v plánu říci já jemu - že mně rád vidí a že jsem mu chyběla. Řekla jsem mu, že jsem na něj hodně myslela a on odpověděl, že on na mně také. A že nechápe, kde se tam beru, protože se mu o mně poslední dvě noci zdálo a že se mu o mně zdává často. Také se mně omluvil za to, co provedl, prý je mu z celého srdce líto jak se zachoval a prý je to důsledek jeho deprese.

Zeptala jsem se na jeho přítelkyni a on řekl, že se s ní rozešel 2 hodiny předtím… a pak se zeptal, jestli bych nechtěla jít k němu, že mně neuvěřitelně moc chce. A pak mně pořád vykládal, že si to moc užijeme, ať prosím jdu, že se mnou zažil ten nejlepší sex a že jsme dobrý tým. Taky mně slíbil, že můžu zůstat celý další den. Byli jsme oba opilí a já ho chtěla také…nakonec jsme skončili u něj. Jen co jsme dorazili, rychle běžel do pokoje a strhl ze zdi fotky svojí přítelkyně a schoval je do šuplíku. Ptala jsem se ho, proč to dělá a on řekl jen, že protože je to minulost. Během sexu mně ještě zopakoval, že jsem mu moc chyběla a taky mně řekl, že neměl sex už dva měsíce. Taky se ke mně mazlil a něžně mně líbal.

Jenže ráno byl jak vyměněný. Celou dobu s někým chatoval (i během noci, předpokládám, že se svou „přítelkyní“). Ráno vstal a řekl, že noc pro něj skončila. Šel k počítači, telefonoval si s kamarádama a mně si vůbec nevšímal. Když chodil kolem, ani se na mně nepodíval. Cítila jsem se jak kus hadru. Pak mně řekl, že má teď moc práce. Nakonec dodal, že za hodinu přijde kamarád. Pochopila jsem, že mně chce naznačit ať odejdu.

Při rozloučení mně řekl, že mně moc rád viděl. A že to necháme jen tak náhodně. Zeptala jsem se ho, co tím myslí a on se zeptal: „No nebylo to super, že jsme se jen tak náhodou potkali?“ Já řekla, že ano, ale že bych ho ráda viděla znovu. On přikývl a řekl: „Ok, tak zůstaneme v kontaktu.“

City jsem mu doteď nevyjádřila, dopadlo to jinak, než jsem chtěla. Myslíte, že toto má nějakou šanci? Že na mně vážně myslel, ale ráno měl špatné svědomí kvůli své přítelkyni? Nebo jen lhal, aby mně dostal a ráno se mně chtěl rychle zbavit? Stále si myslím, že mu musím říct co k němu cítím. I kdyby to k ničemu nevedlo, tak aspoň pro vlastní klid.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 04.01.18 19:59

Lhal.

nostress
Extra třída :D 13172 příspěvků 04.01.18 20:00
@jana.novotova píše:
Potřebuji vaši radu. Loni jsem vedla několikaměsíční sexuální aféru s mužem do kterého jsem se velmi zamilovala, bohužel jsem mu ale nikdy své city nepřiznala a do teď mně to trápí. Na konci jsem se bohužel dozvěděla, že má přítelkyni. Tehdy jsme se pohádali a on zablokoval můj kontakt.

Uběhl rok a já na něj stále dennodenně myslím. Rozhodla jsem se, že si s ním musím promluvit, protože celá záležitost byl pro mně neukončená. Minulý víkend jsem zjistila, že se zúčastní jedné akce, šla jsem tam tedy také, abych mu mohla říct, co to tenkrát pro mně znamenalo a že mně velice ublížil a že na něj pořád myslím. Čekala jsem velice chladnou reakci a o to více jsem byla překvapená, když se na mně vřele usmál a řekl mně přesně to samé, co jsem měla v plánu říci já jemu - že mně rád vidí a že jsem mu chyběla. Řekla jsem mu, že jsem na něj hodně myslela a on odpověděl, že on na mně také. A že nechápe, kde se tam beru, protože se mu o mně poslední dvě noci zdálo a že se mu o mně zdává často. Také se mně omluvil za to, co provedl, prý je mu z celého srdce líto jak se zachoval a prý je to důsledek jeho deprese.

Zeptala jsem se na jeho přítelkyni a on řekl, že se s ní rozešel 2 hodiny předtím… a pak se zeptal, jestli bych nechtěla jít k němu, že mně neuvěřitelně moc chce. A pak mně pořád vykládal, že si to moc užijeme, ať prosím jdu, že se mnou zažil ten nejlepší sex a že jsme dobrý tým. Taky mně slíbil, že můžu zůstat celý další den. Byli jsme oba opilí a já ho chtěla také…nakonec jsme skončili u něj. Jen co jsme dorazili, rychle běžel do pokoje a strhl ze zdi fotky svojí přítelkyně a schoval je do šuplíku. Ptala jsem se ho, proč to dělá a on řekl jen, že protože je to minulost. Během sexu mně ještě zopakoval, že jsem mu moc chyběla a taky mně řekl, že neměl sex už dva měsíce. Taky se ke mně mazlil a něžně mně líbal.

Jenže ráno byl jak vyměněný. Celou dobu s někým chatoval (i během noci, předpokládám, že se svou „přítelkyní“). Ráno vstal a řekl, že noc pro něj skončila. Šel k počítači, telefonoval si s kamarádama a mně si vůbec nevšímal. Když chodil kolem, ani se na mně nepodíval. Cítila jsem se jak kus hadru. Pak mně řekl, že má teď moc práce. Nakonec dodal, že za hodinu přijde kamarád. Pochopila jsem, že mně chce naznačit ať odejdu.

Při rozloučení mně řekl, že mně moc rád viděl. A že to necháme jen tak náhodně. Zeptala jsem se ho, co tím myslí a on se zeptal: „No nebylo to super, že jsme se jen tak náhodou potkali?“ Já řekla, že ano, ale že bych ho ráda viděla znovu. On přikývl a řekl: „Ok, tak zůstaneme v kontaktu.“

City jsem mu doteď nevyjádřila, dopadlo to jinak, než jsem chtěla. Myslíte, že toto má nějakou šanci? Že na mně vážně myslel, ale ráno měl špatné svědomí kvůli své přítelkyni? Nebo jen lhal, aby mně dostal a ráno se mně chtěl rychle zbavit? Stále si myslím, že mu musím říct co k němu cítím. I kdyby to k ničemu nevedlo, tak aspoň pro vlastní klid.

Prosím tě, tobě to nestačilo? :nevim: Chtělo by to trochu sebeúcty.

Šarlota4
Echt Kelišová 9717 příspěvků 04.01.18 20:01

Ne nema to sanci lhal ti. A nic bych mu nevyjadrovala nezaslouzi si to akorat budes za trapku.

lucykrej
Povídálka 23 příspěvků 04.01.18 20:02

Myslím si ze to nemá šanci lhal ti.

Proximus
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 04.01.18 20:05

@jana.novotova

Tady se člověk nad naivitou některých dam i docela zasměje :-)
Ne měl Tě jenom na jednu noc.
Bóže to muselo být ale štěstí potkat ho dvě hodiny po rozchodu.
A jak se mu o Tobě zdá, jéééé to je dobrý, takhle se polyká návnada i s navijákem.
Borec UMÍÍÍ!!!

cecetka
Kelišová 7206 příspěvků 04.01.18 20:07

@jana.novotova Uffff… potreboval zasunout a tys byla po ruce. Promin tu uprimnost. Nejsi prvni ani posledni, ktere se to stalo. Nekontaktuj ho, z tohoto chlapce nic nebude :?

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 04.01.18 20:08

V klidu si to přečti a odpověď v tom najdeš. Nebo jinak… kdyby ti tohle vyprávěla kamarádka, co bys ji na to řekla?

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 04.01.18 20:08

Akorát využil tvé naivity, aby tě dostal do postele. Z toho co jsi napsala, tam bylo několik lží do očí bijících. Chování po sexu děs běs. Nejsem ty, ale říct mu o svých citech, tak bych se pak cítila ještě hůř jak hadr na podlahu.

Emimin7
Echt Kelišová 8716 příspěvků 04.01.18 20:09

Ten to slusne nahral. Melas v jeho kosi na pradlo zapomenout kalhotky.

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 04.01.18 20:10

@nostress
Chtělo, ale jestli je zakladatelka fest zamilovaná, tak i pochopím, že jí to prostě nedochází. Ale je to tedy na prd, to jo.

káťa
Extra třída :D 12780 příspěvků 04.01.18 20:10

Podle mě ti kecal a přítelkyni má dál. No, i kdyby neměl, tak to chování ráno by mě vyléčilo z doufani v jeho city ke mně…
Je to blb, zapomeň na něj ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 04.01.18 20:13

Tak po tomhle ho chceš ještě vidět a vyznávat mu city? Trochu sebeucty by to chtělo ;)

The_Assassin
Kecalka 450 příspěvků 04.01.18 20:26

Ne, ten nemá vůbec špatné svědomí, přítelkyni pořád má a k tobě se chová jako k onuci, protože ví, že může. Chápu zamilování, ale seber zbytky sebeúcty, zablokuj si ho a už se mu navždy vyhýbej.

Luucy
Kecalka 129 příspěvků 04.01.18 20:26

Najdi v sobě zbytky sebeúcty. Po té noci ti dal zřetelně najevo, že s ním nemáš počítat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >