Reklama

Úprava styku otce s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martinka1982
Stálice 60 příspěvků 05.01.18 16:09
Úprava styku otce s dětmi

Dobrý den, maminky potřebovala bych poradit.Jak staré dítě může zůstat u otce přes noc? Rozvádím se a neustále se s manželem dohadujeme ohledně návštěv dětí. Synovi bude 6 let a dceři 2 roky. Děkuji moc

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineandelka83
Neúnavná pisatelka 19556 příspěvků 05.01.18 16:17

Jako o čem se dohadujete? Spát u otce může podle možností, kojené miminko těžko, ale jinak žádná hranice není. Ve 2 letech už určitě jo. Pokud spolu do té doby rodiče normálně žili a otec se večer doma vyskytoval.
Můj ex nebyl zvyklý uspávat, ale naučil se. Malému byly cca 2 roky.

Šarlota4
Echt Kelišová 9717 příspěvků 05.01.18 16:18

Tve deti mohou zustat pres noc. Nenechavaji se kojene deti. Kdyby se ti neco treba stalo, tak se taky bude muset postarat. Nebo z jakeho duvodu nemohou byt deti sami s otcem?

Neúnavná pisatelka 19556 příspěvků 05.01.18 16:19

My máme společnou péči, dětem byly 2 a 4 roky. Momentálně jsou u otce jeden týden st, ct a druhý týden ct, pa, so, ne ( v neděli už spí doma)

Helileli
Závislačka 2848 příspěvků 05.01.18 16:20

Tak ono záleží na tom, na co jsou děti zvyklé, jestli pro ně má otec zázemí…
Moje děti už v tomto věku u otce spaly, napoprvé to neklaplo, prý mladší brečel, přivezl mi je pozdě večer, napodruhé už to prošlo. Pokud jsou děti zdravé, otec „normální“ a má je kam uložit, nevidím důvod, proč to nezkusit.

monuschka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 16:22

@Martinka1982 Synové měli při našem rozchodu 9 měsíců (tehdy už nebyl kojeny) a 2,8 roku. U táty zůstávali jednou za 14 dni na jednu noc. Po rozvodu do dneška to zůstalo stejné. Někdy si kluky vezme na více dní. Mezi Vánocemi a o letních prázdninách. Někdy si je nevezme třeba 2 měsíce… Ale synové jsou v mé péči a nemáme styk určený soudem, takhle jsme se domluvili. Přeji, ať to vše proběhne dobře a s manželem se kvůli dětem rozumně domluvíte :kytka:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 05.01.18 16:32
@Martinka1982 píše:
Dobrý den, maminky potřebovala bych poradit.Jak staré dítě může zůstat u otce přes noc? Rozvádím se a neustále se s manželem dohadujeme ohledně návštěv dětí. Synovi bude 6 let a dceři 2 roky. Děkuji moc

V tvem pripade uz muzou obe deti zustat u otce prez noc. I u soudu ti to potvrdi.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 05.01.18 16:35

@Helileli
To, ze zalezi na tom, na co jsou deti zvykle, v tom bohuzel pravdu nemas. Ty deti si, pokud zvykle nejsou, zvyknou. Ale se zbytkem souhlasim. Je to casto o domluvě.

Neúnavná pisatelka 19556 příspěvků 05.01.18 16:37

Když jsme se rozcházeli nebyly děti zvyklé, otec s nimi nebyl sám nikdy ani půl hodiny. Postupně se všechno naučil, děti si zvykly, zažily, a je to tak dobře. Kdybychom konzervovali stav před rozchodem, bylo by to špatně pro všechny.

sagina
Echt Kelišová 7547 příspěvků 05.01.18 16:49

@Martinka1982 takhle staré děti v pohodě u otce přes noc zůstat mohou :-) s mým drahým bejvalým v tomto věku spávaly i pod širákem, nejenom v zázemí bytu. pravda, tehdy jsme ještě nebyly rozvedené, to bych asi vyšilovala víc, tehdy jsem to brala tak, že zabít je snad nechce, tak je, proboha, určitě nějak pohlídá :mrgreen:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 05.01.18 16:51
@sagina píše:
@Martinka1982 takhle staré děti v pohodě u otce přes noc zůstat mohou :-) s mým drahým bejvalým v tomto věku spávaly i pod širákem, nejenom v zázemí bytu. pravda, tehdy jsme ještě nebyly rozvedené, to bych asi vyšilovala víc, tehdy jsem to brala tak, že zabít je snad nechce, tak je, proboha, určitě nějak pohlídá :mrgreen:

Ja si myslim ze ten širák muze spousta detí tvym detem jen zavidet. To je opravdu uzasny :mavam:

sagina
Echt Kelišová 7547 příspěvků 05.01.18 17:37

@berďana hele, širák sám o sobě je v pohodě, však děti nejsou z cukru. na nervy jsem byla spíš z těch doprovodných akcí. občas mi to připadlo, že se můj drahý bejvalý zamyslel, co asi tak nejnebezpečnějšího v okolí hrozí… a šel to s dětmi vyzkoušet :zed: ale tak co už, přežily :palec: ale jak jsem psala, kdyby s tím začal až v době po rozvodu, asi bych to snášela velmi těžce.

Venetia
Hvězda diskuse 35696 příspěvků 05.01.18 18:03
@Martinka1982 píše:
Dobrý den, maminky potřebovala bych poradit.Jak staré dítě může zůstat u otce přes noc? Rozvádím se a neustále se s manželem dohadujeme ohledně návštěv dětí. Synovi bude 6 let a dceři 2 roky. Děkuji moc

takhle staré děti uplně v pohodě

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >