Úprava styku otce s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martinka1982
Stálice 59 příspěvků 05.01.18 16:09
Úprava styku otce s dětmi

Dobrý den, maminky potřebovala bych poradit.Jak staré dítě může zůstat u otce přes noc? Rozvádím se a neustále se s manželem dohadujeme ohledně návštěv dětí. Synovi bude 6 let a dceři 2 roky. Děkuji moc

Reklama

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18869 příspěvků 05.01.18 16:17

Jako o čem se dohadujete? Spát u otce může podle možností, kojené miminko těžko, ale jinak žádná hranice není. Ve 2 letech už určitě jo. Pokud spolu do té doby rodiče normálně žili a otec se večer doma vyskytoval.
Můj ex nebyl zvyklý uspávat, ale naučil se. Malému byly cca 2 roky.

Šarlota4
Echt Kelišová 9498 příspěvků 05.01.18 16:18

Tve deti mohou zustat pres noc. Nenechavaji se kojene deti. Kdyby se ti neco treba stalo, tak se taky bude muset postarat. Nebo z jakeho duvodu nemohou byt deti sami s otcem?

andelka83
Neúnavná pisatelka 18869 příspěvků 05.01.18 16:19

My máme společnou péči, dětem byly 2 a 4 roky. Momentálně jsou u otce jeden týden st, ct a druhý týden ct, pa, so, ne ( v neděli už spí doma)

Helileli
Závislačka 2630 příspěvků 05.01.18 16:20

Tak ono záleží na tom, na co jsou děti zvyklé, jestli pro ně má otec zázemí…
Moje děti už v tomto věku u otce spaly, napoprvé to neklaplo, prý mladší brečel, přivezl mi je pozdě večer, napodruhé už to prošlo. Pokud jsou děti zdravé, otec „normální“ a má je kam uložit, nevidím důvod, proč to nezkusit.

monuschka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 16:22

@Martinka1982 Synové měli při našem rozchodu 9 měsíců (tehdy už nebyl kojeny) a 2,8 roku. U táty zůstávali jednou za 14 dni na jednu noc. Po rozvodu do dneška to zůstalo stejné. Někdy si kluky vezme na více dní. Mezi Vánocemi a o letních prázdninách. Někdy si je nevezme třeba 2 měsíce… Ale synové jsou v mé péči a nemáme styk určený soudem, takhle jsme se domluvili. Přeji, ať to vše proběhne dobře a s manželem se kvůli dětem rozumně domluvíte :kytka:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 05.01.18 16:32
@Martinka1982 píše:
Dobrý den, maminky potřebovala bych poradit.Jak staré dítě může zůstat u otce přes noc? Rozvádím se a neustále se s manželem dohadujeme ohledně návštěv dětí. Synovi bude 6 let a dceři 2 roky. Děkuji moc

V tvem pripade uz muzou obe deti zustat u otce prez noc. I u soudu ti to potvrdi.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 05.01.18 16:35

@Helileli
To, ze zalezi na tom, na co jsou deti zvykle, v tom bohuzel pravdu nemas. Ty deti si, pokud zvykle nejsou, zvyknou. Ale se zbytkem souhlasim. Je to casto o domluvě.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18869 příspěvků 05.01.18 16:37

Když jsme se rozcházeli nebyly děti zvyklé, otec s nimi nebyl sám nikdy ani půl hodiny. Postupně se všechno naučil, děti si zvykly, zažily, a je to tak dobře. Kdybychom konzervovali stav před rozchodem, bylo by to špatně pro všechny.

sagina
Kelišová 7427 příspěvků 05.01.18 16:49

@Martinka1982 takhle staré děti v pohodě u otce přes noc zůstat mohou :-) s mým drahým bejvalým v tomto věku spávaly i pod širákem, nejenom v zázemí bytu. pravda, tehdy jsme ještě nebyly rozvedené, to bych asi vyšilovala víc, tehdy jsem to brala tak, že zabít je snad nechce, tak je, proboha, určitě nějak pohlídá :mrgreen:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 05.01.18 16:51
@sagina píše:
@Martinka1982 takhle staré děti v pohodě u otce přes noc zůstat mohou :-) s mým drahým bejvalým v tomto věku spávaly i pod širákem, nejenom v zázemí bytu. pravda, tehdy jsme ještě nebyly rozvedené, to bych asi vyšilovala víc, tehdy jsem to brala tak, že zabít je snad nechce, tak je, proboha, určitě nějak pohlídá :mrgreen:

Ja si myslim ze ten širák muze spousta detí tvym detem jen zavidet. To je opravdu uzasny :mavam:

sagina
Kelišová 7427 příspěvků 05.01.18 17:37

@berďana hele, širák sám o sobě je v pohodě, však děti nejsou z cukru. na nervy jsem byla spíš z těch doprovodných akcí. občas mi to připadlo, že se můj drahý bejvalý zamyslel, co asi tak nejnebezpečnějšího v okolí hrozí… a šel to s dětmi vyzkoušet :zed: ale tak co už, přežily :palec: ale jak jsem psala, kdyby s tím začal až v době po rozvodu, asi bych to snášela velmi těžce.

Venetia
Vesmírná mluvilka 33678 příspěvků 05.01.18 18:03
@Martinka1982 píše:
Dobrý den, maminky potřebovala bych poradit.Jak staré dítě může zůstat u otce přes noc? Rozvádím se a neustále se s manželem dohadujeme ohledně návštěv dětí. Synovi bude 6 let a dceři 2 roky. Děkuji moc

takhle staré děti uplně v pohodě

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Reklama