Reklama

Rozchod či šance?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yeeey 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 16:23
Rozchod či šance

Zdravím,
chtěla bych se zeptat. S přítelem jsme spolu 3,5 let. Od začátku jsme spolu začali bydlet, protože pracoval v cizině doletěla jsem za ním. Žili jsme spolu plus s dalšíma 3 lidma. Vše bylo v pohodě až na pár hádek, které ke vztahu patří.
Po 3 letech jsme se rozhodli, že půjdeme bývat sami. Minulý rok jsme se v srpnu přestěhovali. Já byla zamilovaná a štastná a doufala jsem, že i on.
Byli jsme hodně pracvoně vytížení a neměli na sebe vubec čas akdyž už byl, tak jsme se bud pohádali nebo jsme nikam nešli, ale druhý den jakoby nic. podnikali jsme vždy nějaké výlety či procházky.

Problém nastal 9.12.16, když jsem onemocněla chřipkou. Přes den jsme byli na výletě, řekl mi, jak mě miluje a že je smenou štastný. Večer jak jsme dojeli jsem měla 39 tak mě odvezl do nemocnice, kde u mě stál držel mě za ruku a uklidnoval. Nasledující den se o mě staral. Další den mi řekl, že jsem neschopná, že je doba binec a že není navařeno, byla jsem vyčerpaná, tak jsem mu řekla, že to vše udělám.
nejvíc to vyvrcholilo, když jsem mu koupila dárky, on je chtěl vidět a vubec se mu nelíbíly, takže jsem je musela vracet. Ptala jsem se, co by teda chtěl, řekl mi že nic. Tak jsem mu nic nekoupila nebo jsem už nechtěla mít na talíři, že nevím, co má rád.
Na Vánoce byl v práci došel, já uklízela a začal mi nadvaat, proč není navařeno, že je jedna 1 hodina, říkám však já to stihnu, když mi pomuzes, nastval a sel trucovat na postel, kde byl na fb a jen me ignoroval. Já jsem vařila a doufala, že bude pěkná večeře. Jenže nechtěl ani jíst nic, sbalil se a na 3 hodiny někam odešel, nic neřekl nevedela jsem ani kam, volala jsem mu, psala. Že prý chce být sam. :roll: Od tédoby, mi řekl ve vzteku, že mě nemiluje, že me nechce. jenže pak letel na dovolenou a řekla jsem mu at si vezme cas na rozmyšlenou. Tak jsme se rozloučili, jetse jsme si psali, jak nás to oba mrzí. Pak jsem mu nepsala, aby si nemyslel, že dolízám a mel cas i sám pro sebe. Psal mi, že me miluje, že mu chybím, ale já nic. A to práve nevím, zda to byla osudová chyba, ze jsem mu nepsala, ale zase mi psal, ale pak mi zacal psat, že je konec, když jsem se sama neozvala. Na Silvestra jsem mu hned po půlnoci nepopřála a hned mi to vyčetl a že je konec. V pondělí má doletet a já nevím, co dělat. Miluju ho a nechci ztratit něco na něm mi záleží.

Býváme spolu, máme spolu auto, ale on mi jen píše po sms, že je konec, ze já jiná nebudu a on taky a ze nebude semnou stastný, že je rozhodlý a že šancí bylo dost. Smazal si fotky z fb semnou. Řekl mi, že nechce ani svatbu ani díte, ale taky jen kdyz byl nastvaný. Chtěla bych ho získat zpátky a přesvědčit ho, že udelal chybu. Dnes mi psal, ze je konec definitivní, ale je nastavany nebo mi psal, ze ho okradli :roll: Co ted delat? Máme spolu dum přes agenturu, ale sama to bohužel neutáhnu. Řekl mi že me v tom samotnou nenechá.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19029 příspěvků 06.01.17 16:25

Proč bys proboha někoho takového chtěla zpátky?

Yeeey 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 16:26

Protože mi srdce říká, že je to ten pravý. Nikdy nevíme, zda pravý byl, který nas opustil a jineho nenajdeme či na opak.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 06.01.17 16:27

Ehm kam jel na dovolenou? a sám? proč chceš být s někým takovým? Vždyť je to ma.or :roll:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19029 příspěvků 06.01.17 16:28

@Yeeey No jo, láska je holt slepá.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 06.01.17 16:28
@Yeeey píše:
Protože mi srdce říká, že je to ten pravý. Nikdy nevíme, zda pravý byl, který nas opustil a jineho nenajdeme či na opak.

to jsi četla u Rosamunde Pilcher? chová se k tobě jak dobytek…ale kdo chce kam…

xammy
Kecalka 441 příspěvků 06.01.17 16:28

Chova se k tobe otresne, proc ho chces zpatky? Obavam se, ze to nemuze fungovat.

Yeeey 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 16:29

Jel za rodičema, byli jsme domluvení, mě dovolenou v práci nedali a jemu ano.
Jde o to, že poslední mesic se tak to chová a já nevím proc. Prý mě nemiluje, ale nevím, zda se clovek dokaze po dvou dnech odmilovat. Jen me stve amrzi, že si stojím za svým :roll:

Yeeey 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 16:32
@xammy píše:
Chova se k tobe otresne, proc ho chces zpatky? Obavam se, ze to nemuze fungovat.

Protože si myslím, že ho možná odradilo to, že jsem byla i jak putka doma zalezlá, že neviděl žádnou aktivitu, nizké sebevedomí, v cizine nemám přátele. On jich má spoustu. Nevím, zda názor změní, když budeme pořád bývat spolu a on me uvidi. :roll:

Ou
Závislačka 4982 příspěvků 06.01.17 16:35

Myslím že má někoho jiného a konečně našel záminku proč se rozejít.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 06.01.17 16:35
@Yeeey píše:
Protože si myslím, že ho možná odradilo to, že jsem byla i jak putka doma zalezlá, že neviděl žádnou aktivitu, nizké sebevedomí, v cizine nemám přátele. On jich má spoustu. Nevím, zda názor změní, když budeme pořád bývat spolu a on me uvidi. :roll:

Jasná odpovědˇ: NE :poblion:

nostress
Extra třída :D 12872 příspěvků 06.01.17 16:36
@Yeeey píše:
Jel za rodičema, byli jsme domluvení, mě dovolenou v práci nedali a jemu ano.
Jde o to, že poslední mesic se tak to chová a já nevím proc. Prý mě nemiluje, ale nevím, zda se clovek dokaze po dvou dnech odmilovat. Jen me stve amrzi, že si stojím za svým :roll:

Chová se k tobě jako k hadru na podlaze.Taky si myslím, že v tom může být jiná žena. Ale i když by nebyla, já bych ho poslala do háje.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 06.01.17 16:37

@Yeeey víš kdy tohle chlap udělá? Když si najde jinou…sry za upřímnost

Enmamma
Závislačka 2782 příspěvků 06.01.17 16:37
[
@Yeeey píše:
Protože mi srdce říká, že je to ten pravý. Nikdy nevíme, zda pravý byl, který nas opustil a jineho nenajdeme či na opak.

Pro někoho je prostě ten pravý člověk, který je magor a o opaku ho nepřesvědčí žádný argument. Gratuluji :mrgreen:

Yeeey 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 16:38
@Ou píše:
Myslím že má někoho jiného a konečně našel záminku proč se rozejít.

Když jsem se ho ptala, prý nikoho nemá, ale co já vím. :nevim: :roll:
Byl pořád na fb, každý den jak zavilost. Já jsem si ho zrušila nestojím o to, abych byla v prdeli.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama