Rozchod- jak jít dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 19:09
Rozchod jak jit dal?

Holky pred skoro dvema mesici jsme se rozesli s partnerem. Skvele jsme si rozumneli ve vsem. Byli jsme si hodne podobni. Ja se z toho nemuzu porad dostat, jen brecim a mam hrozne uzkosti. Ukoncila jsem to ja, kvuli tomu, ze porusil slib ktery sam po mne vyzadoval. On vsem vypisoval, ze za to muzu ja a ze je beze me uplne stastny. To mne dostalo jeste vic. A nejhorsi na tom je, ze do tydne mel jinou. Mam porad pocit, ze lepsiho nenajdu a nevazila sem si ho. Chci aby se vratil. Jenze on uz se nevrati. Porad si to vycitam, ze sem na neho byla fakt hodnekrat hnusna. Ale pak si zas rikam, jestli to trapeni stoji za to, kdyz mel do tydne jinou a jeste se mne snazil zdeptat po rozchodu. :zed: holky jak jit dal? Kdyz jdu s nekym novym ven, hned mi nevyhovuje a neumim si vedle sebe predstavit nekoho jineho. :roll:

Reakce:

Jedna babička
Závislačka 3837 příspěvků 07.08.18 19:12

Chce to čas, čas a zase jen čas. Je to nejlepší lékař. A neboj se, znovu se najde někdo, kdo vykouzlí úsměv na Tvé tváři.

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 07.08.18 19:18

Po rozchodu se hodne lidi ukaze v pravem svetle.Kdyby to byl tak skvelej kluk,rozhodne nebude mit potrebu resit kdo za co muze.Neboj se,je jeste brzo na nejake vyrazne zlepseni.Co nejvic pomohlo me bylo uplne ho odstrihnout.Za­blokovat,nezjis­tovat si o nem nic.

Detsa
Extra třída :D 10942 příspěvků 07.08.18 19:34
@lalalyla píše:
Po rozchodu se hodne lidi ukaze v pravem svetle.Kdyby to byl tak skvelej kluk,rozhodne nebude mit potrebu resit kdo za co muze.Neboj se,je jeste brzo na nejake vyrazne zlepseni.Co nejvic pomohlo me bylo uplne ho odstrihnout.Za­blokovat,nezjis­tovat si o nem nic.
:palec: Nějak tak. Nejlepší varianta, jak se s tím srovnat.

Přeju hodně sil, časem to určitě přejdeš. Jen to chce skutečně ten čas … :kytka:

mary.27
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 07.08.18 20:01

Řeči typu, že je bez tebe šťastný a za vše můžeš ty, svědčí jen o tom, že se s tím nedokáže srovnat a jeho ego dostalo neuvěřitelně bolestivý zásah. Věř tomu, že je z toho totálně v háji, ale on to nepřizná, žádný mužský to nepřizná. Můj ex vedl taky takové řeči, ještě dlouho po rozchodu(také jsem to ukončovala já), pak zase obrátil,… jak jsme se mohli spolu mít dobře až do důchodu aj… ;)
Už se tomu směju, je to už pět let, ale kupodivu sem tam ještě na mě zkusí metodu cukr a bič. Nech to plynout, vybreč se, za půl roku může být vše ale úplně jinak. A také že bude, mnohem lépe… ;)

Helileli
Závislačka 2978 příspěvků 07.08.18 20:23

Já bych si pokaždé připomněla, jak měl potřebu všem vypisovat, jak za všechno můžu. To by mi takového člověka absolutně znechutilo. Gentleman by tohle nikdy neudělal, i kdybys byla nejstrašnější jedubaba na světě.
Nemusíš si přeci za každou cenu hned někoho hledat. Musíš si uvědomit, že jsi se rozešla s ubožákem a že ve skutečnosti je ti bez něj líp než s ním.

M-77
Povídálka 25 příspěvků 07.08.18 20:39

Asi jste se nerozesli pro nic za nic. Neco Te stvalo a vadilo Ti. A to hodne,kdyz jsi to ukoncila. Ted vidis jen to lepsi, co v tom vztahu bylo a mozna si ho i idealizujes. Prejde to. Proste se musis odrazit a jit dal. A vzit si pouceni, o tom,co chces. I nevydarene vztahy cloveka uci. Drzim pesti.

Bubla_Bučková
Závislačka 3824 příspěvků 07.08.18 20:41

lepšího nenajdeš… jako lepšího než lháře a někoho, kdo nedrží slovo? No tak se nepodceňuj, přestaň si idealizovat bývalého, příště teda rovnou sniž nároky a neházej do placu rozchod, když ho vlastně nechceš ;) A teď? Kamarádi, rodina, práce, domácí mazlíček, sport a tuny čokolády :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >