Rozchod- jak jít dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 19:09
Rozchod jak jit dal?

Holky pred skoro dvema mesici jsme se rozesli s partnerem. Skvele jsme si rozumneli ve vsem. Byli jsme si hodne podobni. Ja se z toho nemuzu porad dostat, jen brecim a mam hrozne uzkosti. Ukoncila jsem to ja, kvuli tomu, ze porusil slib ktery sam po mne vyzadoval. On vsem vypisoval, ze za to muzu ja a ze je beze me uplne stastny. To mne dostalo jeste vic. A nejhorsi na tom je, ze do tydne mel jinou. Mam porad pocit, ze lepsiho nenajdu a nevazila sem si ho. Chci aby se vratil. Jenze on uz se nevrati. Porad si to vycitam, ze sem na neho byla fakt hodnekrat hnusna. Ale pak si zas rikam, jestli to trapeni stoji za to, kdyz mel do tydne jinou a jeste se mne snazil zdeptat po rozchodu. :zed: holky jak jit dal? Kdyz jdu s nekym novym ven, hned mi nevyhovuje a neumim si vedle sebe predstavit nekoho jineho. :roll:

Reakce:
Jedna babička
Závislačka 4459 příspěvků 07.08.18 19:12

Chce to čas, čas a zase jen čas. Je to nejlepší lékař. A neboj se, znovu se najde někdo, kdo vykouzlí úsměv na Tvé tváři.

lalalyla
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 07.08.18 19:18

Po rozchodu se hodne lidi ukaze v pravem svetle.Kdyby to byl tak skvelej kluk,rozhodne nebude mit potrebu resit kdo za co muze.Neboj se,je jeste brzo na nejake vyrazne zlepseni.Co nejvic pomohlo me bylo uplne ho odstrihnout.Za­blokovat,nezjis­tovat si o nem nic.

Detsa
Extra třída :D 11567 příspěvků 07.08.18 19:34
@lalalyla píše:
Po rozchodu se hodne lidi ukaze v pravem svetle.Kdyby to byl tak skvelej kluk,rozhodne nebude mit potrebu resit kdo za co muze.Neboj se,je jeste brzo na nejake vyrazne zlepseni.Co nejvic pomohlo me bylo uplne ho odstrihnout.Za­blokovat,nezjis­tovat si o nem nic.
:palec: Nějak tak. Nejlepší varianta, jak se s tím srovnat.

Přeju hodně sil, časem to určitě přejdeš. Jen to chce skutečně ten čas … :kytka:

mary.27
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 07.08.18 20:01

Řeči typu, že je bez tebe šťastný a za vše můžeš ty, svědčí jen o tom, že se s tím nedokáže srovnat a jeho ego dostalo neuvěřitelně bolestivý zásah. Věř tomu, že je z toho totálně v háji, ale on to nepřizná, žádný mužský to nepřizná. Můj ex vedl taky takové řeči, ještě dlouho po rozchodu(také jsem to ukončovala já), pak zase obrátil,… jak jsme se mohli spolu mít dobře až do důchodu aj… ;)
Už se tomu směju, je to už pět let, ale kupodivu sem tam ještě na mě zkusí metodu cukr a bič. Nech to plynout, vybreč se, za půl roku může být vše ale úplně jinak. A také že bude, mnohem lépe… ;)

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 07.08.18 20:23

Já bych si pokaždé připomněla, jak měl potřebu všem vypisovat, jak za všechno můžu. To by mi takového člověka absolutně znechutilo. Gentleman by tohle nikdy neudělal, i kdybys byla nejstrašnější jedubaba na světě.
Nemusíš si přeci za každou cenu hned někoho hledat. Musíš si uvědomit, že jsi se rozešla s ubožákem a že ve skutečnosti je ti bez něj líp než s ním.

M-77
Povídálka 45 příspěvků 07.08.18 20:39

Asi jste se nerozesli pro nic za nic. Neco Te stvalo a vadilo Ti. A to hodne,kdyz jsi to ukoncila. Ted vidis jen to lepsi, co v tom vztahu bylo a mozna si ho i idealizujes. Prejde to. Proste se musis odrazit a jit dal. A vzit si pouceni, o tom,co chces. I nevydarene vztahy cloveka uci. Drzim pesti.

Bubla_Bučková
Kelišová 5167 příspěvků 07.08.18 20:41

lepšího nenajdeš… jako lepšího než lháře a někoho, kdo nedrží slovo? No tak se nepodceňuj, přestaň si idealizovat bývalého, příště teda rovnou sniž nároky a neházej do placu rozchod, když ho vlastně nechceš ;) A teď? Kamarádi, rodina, práce, domácí mazlíček, sport a tuny čokolády :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >