Jaké kupujete kondomy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klopotkova
Echt Kelišová 8298 příspěvků 07.08.18 15:31
Jaké kupujete kondomy?

Dobrý den dámy, dobrý den pánové.
Otázka zní: Jakou značku používáte kondomů, jaké kondomy preferujete (např. vůni, velikost, zdrsnělé proužky apod.), kupujete v marketech, drogerii nebo přes e-shop? :*
Já kupuji kondomy v drogeriích nebo marketech, přes e-shop objednávám kdeco, ale kondomy bych si zrovna netroufla. :nevim:
Kondomy kupuji já, chci mít jistotu a na sexuální partnery se nejde vždy spoléhat, vyzkoušela jsem různé značky a musím říct, že nevidím rozdíl mezi tzv. značkovými a neznačkovými, to samé říkají partneři, mám ráda se zdrsnělými proužky nebo tečkami, nemusím barevné kondomy, přijde mi to směšné, když ho má chlap najednou třeba červeného nebo zeleného :jazyk:
Mě třeba nadchly z Lidlu nebo z Rossmann drogerie (jejich privátní značka) 12 ks za velmi rozumnou cenu, tuším 40,–Kč.
Téma zakládám pro pobavení. :andel:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
TeSudička
Kecalka 294 příspěvků 07.08.18 15:34

Kupujeme ovocny z Lidlu, ovsem citronovy vyhazujem- jsou citit jak vune do hajz.lu :lol: :mavam:

zelená7
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 07.08.18 15:36

Jedině Durex. I když jsou dražší. Mají je ultra tenké a ty jsou super.

Kriss Tina
Kelišová 6024 příspěvků 07.08.18 15:38

Teď žádné, dřív nejradši pepina, ale připomněla si mi jeden vtip :mrgreen:
Mladík v lékárně: „Dejte mi balíček kondomů. Příchuť jahoda, anebo ne, malina. Existuje jablko? Anebo máte i banán?“
Děda, který stojí ve frontě za ním: „Synku, chceš jeb*at, nebo vařit kompot?!“ :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 15:38

Kupují sensitive z Lidlu. Spotřebuji přes 20 měsíčně, takže cena je rozhodující.

_0812_
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 07.08.18 15:38

Žádné, mám na ně alergii. Ať jsem kdykoliv koupila jakékoliv okamžitě to začalo tak svědit, že jsem myslela, že zblázním. A ještě horší jsou pro mě lubrikační gely. V životě mě nic nepálilo víc a opět je úplně jedno značka.

Klopotkova
Echt Kelišová 8298 příspěvků 07.08.18 15:40
@zelená7 píše:
Jedině Durex. I když jsou dražší. Mají je ultra tenké a ty jsou super.

Ty jsem taky měla a nepřijde mi na nich vůbec nic extra, kvalitou srovnatelné s těmi levnými a jsou zbytečně předražené.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 4182 příspěvků 07.08.18 15:48

jednu jedinou krabicku jsem kdysi koupila, tusim durex nebo pepino v drogerii v tescu :lol: ani jsme ji nedopotrebovali, fuj, nesnasim kondomy :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 15:53

Kondom me neuveritelne prekazi, nepouzivam. Pouzila jsem dvakrat v zivote s ruznymy partnery a proste prekazi. Nespim s nahodnejma znamostma, to pouze prave dvakrat ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 16:02

Uz mnoho let tenke fialove Durex. Na dovolene jsme je nesehnali a koupili jinou znacku a nespokojenost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 16:03
@Klopotkova píše:
Ty jsem taky měla a nepřijde mi na nich vůbec nic extra, kvalitou srovnatelné s těmi levnými a jsou zbytečně předražené.

S tim nesouhlasim, rozdil obrovsky.

Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 07.08.18 16:04

Kupovali jsme wingmany kvůli tomu ocku na nasazování a pocitu z nich

Jogo-Bela
Povídálka 28 příspěvků 07.08.18 16:06

Zadne, neni nam to prijemne ani jednomu

zelená7
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 07.08.18 16:12
@Anonymní píše:
S tim nesouhlasim, rozdil obrovsky.

Přesně tak. Je tam rozdíl obrovský. Já HA nesmím, tak už několik let jedeme Durex. Zkusili jsme i jiné, ale nedá se srovnat.

Michalka80
Kelišová 5966 příspěvků 07.08.18 16:12

Kupujeme v Lidlu a vyhovuji nam. Pred prvnim nakupem jsme si teda rikali, jestli to nejsou jen nejake „sitovky“, ze jsou tak levne, ale nejsou :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >