Rozchod k vůli alkoholu

Anonymní
9.4.20 12:29

,

,

Příspěvek upraven 09.04.20 v 12:57

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34693
9.4.20 12:33
@Anonymní píše:
Jsem rozvedená a mám 3 malé děti. Před rokem a čtvrt jsem poznala docela fajn chlapa. Poznala jsem ho v hospodě, kam jsem chodila občas za kamarádkou, která tam obsluhovala pokecat. Tak nějak jsme se dali dohromady s jedním mužem. Začali jsme spolu bydlet. Vypadalo to pěkně, i když pak přišly průtrže- zjistila jsem, že má dluhy, že žil dost nezodpovědně. No, nějak jsme to přečkali. Jenže to hlavní byla jeho láska k té putyce… Dlouho mi nedocházelo, že má problém s alkoholem. Vždycky se na něco vymluvil- je venku hezky, stres v práci, stres doma, bál jsem se, že jsi naštvaná. Bála jsem se ozvat, nechtěla jsem ho omezovat. Jenže pak se vracel takřka denně pod vlivem třeba v 10-11. Ani děti ho nepotkávaly. Ozvala jsem se, naštval se a odešel ode mne, další den toho litoval. Chvíli se na to ustálilo. Ale za pár měsíců to bylo stejné, dotklo se mě, že sliboval, že nebude pít a pít šel. Spustila jsem na něj a chtěla ho vyhodit z domu. Dostala jsem, ale pořádnou facku až jsem letěla a tak tak jsem ho vystrkala z bytu, než mi dal další. I poté jsem ho vzala zpět. Slíbil, že půjde do protialkocentra řešit problém s pitím. Ale těsně před se šprajcl, že ho strkám tam kam nechce, sice tam šel, ale prý mu řekla, že není alkoholik. Ale sám tvrdil a snažil se chodit pít tak 2× za měsíc. No za pár měsíců- to je teď se to ovšem zase vrátilo k normálu jeho- teď už obden rovnou po práci, vždy si něco najde- nese něco kamarádovi, je krásné počasí (chodí před do kelímku, když má ted knajpa uvnitř zavřeno), pokecá s kamarády, ale vrátí se po 4 hodinách pod vlivem, vyznává lásku, ale jak rejpnu začne zuřit a urážit se. Prostě mi dochází, že ten problém je a vždycky se schová za něco- včera řekl, že jsem neuvěřitelně protivná a vystresovaná, když jsem doma k vůli karanténě a proto bere roha. Už nevím, jestli je chyba ve mě nebo v něm. Faktem je, že nechci chlapa, který se přihoupá denně nebo obden z hospody a pokud pejpnu proti němu je vzteklý a trochu se bojím. Přemýšlím, že mu dám sbohem potřetí, ale už definitvně, ale je to pro mě hrozně těžký, bojím se samoty… jinak mimo pití je fajn, hodný, empatický. Poslední dobou ovšem ho moje děti absolutně nezajímají, nějaká byť minimální věnování z jeho strany není, leda výchova k poslušnosti. Moc děkuji za přečtení a případný názor

Definitivně vystěhovat a nebrat zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
9.4.20 12:35

Poznala jsi ho v hospode, mel dluhy a hrozne te prekvapilo, ze je alkoholik? Chodi navatej, da ti delo a v tom nechas vyrustat deti? A to vse jen proto, ze se bojis samoty. Tak se ji zacni bat fest, holka, pokud s tim ozralym empatikem zustanes. Deti ti plachnou hned po dosazeni plnoletosti, jako podekovani za takove detstvi je uz neuvidis a alkac ti natahne brka. Takze ano, obavy ze samoty jsou ve tvem pripade opravnene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
9.4.20 12:37

Co ti dává? Nic.. Vypakuj ho.. Nepochopím, jak jsi vzala zpět člověka, co ti dal facku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
666
9.4.20 12:38

Popravdě nevím, na co čekáš? :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
9.4.20 12:44

Rozvedená a tři malé děti :,( no gratuluji…hlavně ať je uživíš. Na chlapy se vykašli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22855
9.4.20 12:46

Ochlastu nebrat. On je agresivní alkoholik a ty naivní trubka. Máš strach být sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 12:47

dekuji

Děkuji, to jsem potřebovala slyšet… fakt, chapá, že si myslíte, že jsem blbá, ale asi i sem, ukončím to

• Citovat
  • Nahlásit
5748
9.4.20 13:36

Alkoholik s dluhy. Něco takového si přitáhnout domu, to mi fakt hlava nebere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat