Sen o jedné a tě samé osobě

Anonymní
9.4.20 11:14

Sen o jedné a tě samé osobě

Zdravím Vás všechny

Potřebuji zjistit jednu informaci, každou noc, když ulehnu do postele a usnu jako téměř každý člověk se mu zdá sen.
Občas se mi stane to, že se mezi nocí třeba díky jednomu snu probudím a pamatuji si ho skvěle, ale když usnu znovu a chtěl bych navázat tak to nejde a sen se úplně vytratí a ráno si ho nepamatuji.
Jde o to, že se mi už od dětství zdá sen s jednou a tou samou osobou. Nevím jak je to možné, ale pořád ta stejná tvář, stejně oči a povaha též.
Dnes se mi zdál další sen jak jsme se někde potkali a s tou osobou se v tom snu jakoby znám, ale ve skutečnosti nevím kdo to je. Pokračují ve snu - potkali jsme se a osoba mě pozvala domu, bylo to nějak celé propojené s nemocnicí (jak jsou někde menší oddělení doktorů a jsou tam i byty nebo tak nějak to bývá) tak jsme takhle procházeli mezi nimi a přišli jsme domu. Poté osoba šla do sprchy a když vyšla řekla, že se půjdeme projít, v tu ránu jsme oba někam běželi a najednou jsem se vzbudil, kdy mi došlo že se mi zase zdálo o té osobě. Nevím kdo to je a v životě jsem ji asi nikdy neviděl, ale dočetl jsem se někde, že by to mohla být osoba známá z mého předešlého života a že se mě nějak snaží kontaktovat nebo spíše se snaží abych kontaktoval já ji.
Nemáte někdo s tímto zkušenost? Nebo nevíte někdo o těchto snech více? :think:
Prosím anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3
9.4.20 16:08

Zkus výklad snů, pokud se ti tenhle sen zda pořád, tak to něco znamená… nemyslím si ale ze by to byla nějaká osoba z minulého života. Myslím si, ze ti ten sen chce něco říct, nebo upozornit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama