Rozchod - nevysvětlil mi proč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 26.10.18 18:08
Rozchod - nevysvětlil proč

Ahoj holky, jsem opět zlomená a zničená. Je mi 22. Po špatných zkušenostech s muži jsem zavítala na seznamku, kde jsem si začala psát s 27 letým tatínkem malé dcerky, kterou má ve střídavé péči. Předchozí vztah měl vyřešený, začali jsme se scházet. Hned od prvního setkání jsme si sedli, choval se mile, nosil mi kytky, snažil se, chodili jsme na večeře, potom už i k němu domů. V sexu jsme si sedli také okamžitě. Spala jsem u něj potom už každý den, jen když mel dcerku, tak jsme se viděli jen když nyla zrovna ve školce. Psal mi krásné zprávy že na mě celý den myslí a tak.. Jeden večer mi psal, že mu moc chybím a že mám přijet, že už malá spí. Přivezla jsem k nim dětské knihy, které jsem mu slíbila půjčit. Malá byla vzhůru, zvědavá, a tak jsem se s ní seznámila. Vše mi přišlo v pořádku, odjela jsem domů. Další den mi poprvé nepřišla zpráva na dobré ráno, konverzace byla odtažitější.. ale další den jsme se viděli, byl najednou unavený, ale ne odtažitý. I jsme spolu plánovali společný víkend a setkání s přáteli. Další den jsme byli domluvení jít na večeři. Neozval se. Když jsem napsala já, přišla odpověď, že je nemocný a že na to zapoměl mi dát vědět. To už mi přišlo zvláštní. Ale nechala jsem to. Mou návštěvu s vitamíny odmítl. Další den opět žádná zpráva. Napsala jsem, jestli je mu lépe. Přišla odpověď, že ne. Celý den neodepisoval na zprávy, až jsem to večer nevydržela a zeptala se, co se stalo, že je najednou tak chladný a nekomunikuje. Přišla mi odpověď, že mu není dobře, ale hlavně že mu mezi námi od začátku chybí ta pomyslná jiskra, a že šanci tomu dávat nebude, protože když tam není ze začátku, tak už to nepůjde. Od té doby žádná odpověď, proto jsem napsala, ať mi přiveze věci. Dnes přijel, čekala jsem, že to nechce řešit po zprávách a že mi to vysvětlí, ale jen mi předal věci. Na otázku, jestli mi k tomu něco řekne, řekl že není co. Nasedl do auta a odjel. Nerozumím tomu. Taková změna o 180 stupňů prakticky ze dne na den.. bez vysvětlení. Bez slov na rozloučenou, neřekl nic. Ani slovo. Jeden den plánuje společné akce a další den už neodpoví..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 26.10.18 18:16

Hlavně už mu nepiš…
Těžko říct, co se stalo, z toho popisu opravdu nejde soudit. Jak je dcera stará?

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 26.10.18 18:21

@radkka necelych 5 let

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 26.10.18 18:22

@Markétka111
Jsou takoví jedinci. Možná něco s dcerou, možná s bejvalkou, možná má nějakou, na kterou čeká, ví bůh. Ber to tak, ze ta „jiskra“ nebyla a snaž se netrápit. :hug:

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 26.10.18 18:22

@radkka popravde jsem plna emoci a chtela jsem mu napsat jeste neco na rozloucenou, ne ve spatnem slova smyslu.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 26.10.18 18:22
@Markétka111 píše:
@radkka necelych 5 let

Jenom mě napadlo, jestli to nebylo kvůli dceři, ale stejně mě nenapadá, proč. Hele, já vím, že je to těžké, zvlášť, když nevíš, co se stalo… ale vykašli se na to a žij dál :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 18:23

N.j rozmazleny spratek asi řekl, ze se mu nelibis a chlap bez žádné morálky a empatie a citu to utnul. Tento přístup znám ze svého nanny a aupair života, tam takoví rozmazlenci taky řeknou, ze už svou nanny nemají rádi a to často ze dne na den jim něco prelitne přes noc a letis ven.
Kašli na seznamky v tvých letech a najdi si někoho z okolí, kde budou společni známí a nějaké vazby a tidiz nějaké zábrany aby se choval slušně a začínal si s holku až to bude myslet vazne.

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 26.10.18 18:23

@Amelie30 z me strany ale bohuzel byla.. a mela jsem pocit, ze je to oboustanne, naopak jsem jeste mela chvilema vycitky, ze mozna on je vic zakoukany nez ja

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 26.10.18 18:23
@Markétka111 píše:
@radkka popravde jsem plna emoci a chtela jsem mu napsat jeste neco na rozloucenou, ne ve spatnem slova smyslu.

Já už bych mu nepsala nic, nevypadá, že by o to stál. Ty budeš akorát zklamaná, že ti neodepíše… ale, jak ty myslíš :kytka:

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 26.10.18 18:25

Nejtezsi je, ze jsem se ted cerste prestehovala do noveho bytu, kde mi on mel pomahat pripojit elektrinu, mel tu semnou byt prvni noc jak jsme se domlouvali..

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 26.10.18 18:25
@Anonymní píše:
N.j rozmazleny spratek asi řekl, ze se mu nelibis a chlap bez žádné morálky a empatie a citu to utnul. Tento přístup znám ze svého nanny a aupair života, tam takoví rozmazlenci taky řeknou, ze už svou nanny nemají rádi a to často ze dne na den jim něco prelitne přes noc a letis ven.
Kašli na seznamky v tvých letech a najdi si někoho z okolí, kde budou společni známí a nějaké vazby a tidiz nějaké zábrany aby se choval slušně a začínal si s holku až to bude myslet vazne.

Souhlasím s druhým odstavcem. Vykašlala bych se ve tak mladém věku na nějaké seznamky, je to zbytečné a (OMLOUVÁM SE, JESTLI SE NĚKOHO DOTKNU) podle mě to u dvacetileté holky působí trochu zoufale. Prď na vztahy, užívej si život, mládí a princ se najde, neboj :hug:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 26.10.18 18:27

@Markétka111 jak dlouho jste spolu byli? Jeho rodinu jsi znala? Rodiče, sourozence?

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 26.10.18 18:28

@Amelie30 par mesicu, videla jsem jednou jeho sestru, dnes jsme meli jit s ni a jejim pritelem na koncert.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 26.10.18 18:29

@Markétka111 a jak dlouho je po rozchodu s manželkou? Měl někoho mezi vámi?

Konnny
Závislačka 2585 příspěvků 26.10.18 18:30

Jak jste spolu byli dlouho?
Taky si myslím, že zlom nastal setkáním s dcerkou, ale nevím proč. Mohla něco říct proti tobě..
Pokud by o tebe ale opravdu stál, neřešil by to okamžitým rozchodem.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >