Rozchod po potratu

19.5.17 05:31

Rozchod po potratu

Ahoj holky, rozhodla jsem se s Vámi podělit o můj včerejší den. Plně jsem si vědoma toho, že se zde mohu se setkat s názory takovými a takovými, ale v tuto chvíli je pro mě důležitá ventilace.

Včerejší den u nás začal hádkou. Skrz oblékání dcerky. Došla se vyčůrat a pak, že na to půjdeme. ZLE!

Pak si voláme a zase zle a to konto se dozvím, jak o sebe nepecuji, o nás dva atd. ( prosby, ať jdeme na výlet, procházku,… a naši strany s dcerou na denním pořádku)

Psychicky tlak, kdy jsem řekla, že si mám snad lehnout na koleje, aby mě začal vnímat, (já vím, tohle jsem prostě říct neměla, ale v tu chvilku jsem nepremyslela.

Pak jsem šla balit věci dcery a mé a najednou zjistíte, při procházení věci v počítači, že tři dny potom co jsem mu oznámila, že čekáme miminko si začal hledat milenku na amatérech a v neděli kdy jsem potratila, tak hodinu potom co mě odvezl do nemocnice, tak také. To pro mě byla rána.

Dopadlo to tak, že jsem se zhroutila, volal mi záchranku, kde mě vypsal jako blázna ale oni sami řekli, že po potratu, se má chovat jinak, podpořit a ne udělat toto. A v sanitě mi řekne pán - Slečno najdete si jiného. Odjeli a když jsem mu řekla, to co jsem chtěla a chtěla jsem říct par posledních slov chytl mě pod krkem a házel se mnou po zahradě, dostala jsem pesti takže mám modré oko, jeho jsem na obranu kousla a pádem nebo úderem jsem začala krvácet z dělohy.

Následovala sbalení věcí… a následný přesun k rodičům a dceři. Smazal si mě z Facebooku atd.

Rozchod není nikdy jednoduchý, ale z mého pohledu je to hyenismus, když jeho ženská potrácí a on si výpisu je na am…rech.cz s jinýma, jak hledá milenku.

Teď na poslední řádek. Jsem asi úplně blbá, ale stejně jej Miluji, chápu muže to být jen teď tím co jsem si prožila, ale vážně se takto muže chovat normální člověk.

Děkuji za názory a pochopím každý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

753
19.5.17 05:53

No…co na to napsat…Nevracej se k nemu a musis se odmilovat…Dohodni se s rodici, pro zacatek bud u nich a pak se zkuste postavit s dcerou na vlastni nohy. Prvni uprav styk s dcerou predbeznym opatrenim atd…
Holka neblazni, to chces zit s takovym chlapem, aby s tebou zachazel jak s kusem hadru? A co vase dcerka?
Cele to vnima…MUSIS SE VZCHOPIT UZ KVULI NI…
S potratem me to moc mrzi, ale vsechno chce cas a preboli to…
Musis byt ted moc statecna, uklidnis se, zaridis si normalni zivot a casem poznas opravdoveho chlapama a hlavne budes milovana…drzim ti palce… :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marie432875
19.5.17 06:19

@k-a-č-e-n-k-a jestli dokážeš milovat takovéto hovado, tak jsi v životě jeste nepoznala opravdovou partnerskou lásku a jen si myslíš, ze tohle muze byt láska… jako promiň, chápu ze po potratu na tom nejsi uplne OK co se tyka racionalniho myšlení a uvažování, hormony se vyplavuji, do toho ten stres, smutek atd, ale kdyz uz ne kvůli sobe, tak se na nej vykašli uz kvůli dceři. Tohle vsechno vidí a vnímá, a pokud ji předas takový model rodiny, kde se otec chová jako hulvat, mlátí mamku, ma milenky, bude to považovat za normalni a je velké riziko, ze v budoucnu dopadne stejne blbe. Preji hodne sily. Ja osobně bych nikdy (!!!) neodpustila, aby me dite vyrůstalo v takto dysfunkcnim vztahu. To ti snad velí u mateřský ochranarsky instinkt, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
251
19.5.17 06:23

Chápu, že ho pořád miluješ - nejde se odmilovat ze dne na den. Odpověď na tvou otázku je NE, tohle normální člověk nedělá a už vůbec ne milující partner. Nestál při tobě, když jsi ho nejvíc potřebovala, on si tvoji lásku nezaslouží. Postav se na vlastní nohy, i když to zpočátku bude těžké. Buď silná. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22170
19.5.17 06:23

@k-a-č-e-n-k-a
Jasně, než ti dojde, že je fakt konec, bude to chvilku trvat. Ale potrat byl tvé vysvobození. Ty bys chtěla dál žít s násilníkem a chtěla bys, aby to viděla i dcera?! Je dobře, že máš kde být a už se k němu nevracej. I kdyby sliboval hory doly. Nevěřím, že tohle byl první výstup. Že by ho tak rozhodilo těhotenství. Plánovali jste ho vůbec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 06:27

Ahoj Kacko. Prvne posilam :hug: :srdce: :kytka:, abys nastalou situaci zvladla a podarilo se Ti se vyrovnat s nestasnym tehotenstvim. Ten pan v sanite ma pravdu. Najdi si nekoho jineho, protoze to individuum, se kterym jsi byla, to neni chlap a uz vubec ne chlap pro zivot. Je to hovadko. Opravdu by Te mel podporit, podrzet, utesit, dat najevo, ze Te miluje a vzdy bude… A on Te opravdu podrzel, akorat ze pod krkem. Nikdy bych nebyla s nekym, kdo mne vztahne ruku, natoz pak mi ublizi v takove dobe a tak do krve, jako ublizil Tobe. Smaz si ho z mobilu, FB a hlavne ze zivota sveho a pokud neni otcem dcery, tak i zivota jejiho. Mas zodpovednost za zivot a zdravi sve i Tvoji dcery, tak Vas ochran obe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
19.5.17 06:39

8o jo no při smyslech snad nemůže být nikdo kdo miluje tohle monstrum..
Ale dobře zes odešla..a za boha se k němu nevracejí..Trocha sebevědomí by ti prospěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
19.5.17 07:16

Ježíš, to je hrozný. Ja si prošla taky násilím, je to hnus a opravdu se nevracej. To, co k němu citis není láska, jen.to tak teď vypadá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jessie8951
19.5.17 07:24

A co dcerka? To se na to musela chudinka dívat? To, že jsi potratila je smutný, ale možná že to bylo znamení. Pár dní se vybreč a potom bude určitě líp, neboj se. Čas to zahojí.
Rozhodně se ale nevracej!!!

• Nahlásit
  • Citovat
19.5.17 07:30

Je to zmetek. Nevracej se. Klidně si to nekam napiš, abys to měla na očích. A k tomu fotku sebe s monoklem :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 07:51

No hlavně se nevracej. Je to bezcharakterní křivák. A uvědom si, že tvá dcera (v budoucnu třeba další děti) potřebují klid, lásku, péči a ne se dívat jak chlap bije jejich maminku, jak se rodiče hádají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 08:12

Už mezi sebou nemáte důvěru, nemáte nic hezkého, co by stálo za to udržovat si vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Shaari90
19.5.17 08:24

Tak tohle je strašné! Domácí násilí, nevěry, naprostá neúcta, bezohlednost,… strašné! Buďte silná a už se k němu nevracejte! Mějte trochu sebeúcty, hrdosti a myslete taky na dceru: přece nechcete, aby se dívala, jak se s chlapem mlátíte! Vždyť z toho může mít trauma! Držte se :kytka:

• Citovat
  • Upravit
19.5.17 08:24

Miluješ hovado? Není to spíš o tom, že jsi na něj zvyklá a tím pádem se nechceš odpoutat?
Vím, je těžké, než si někoho najdeš, nějakou dobu sama, než si s novým partnerem sedneš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Shaari90
19.5.17 08:29

Nechápu lidi, co neumí být sami. Radši budou zažívat peklo s nějakým psychopatem, než aby měli klidný život o samotě. Za mě 100% radši samota než si nechat skákat po hlavě a ztratit veškerou důstojnost.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama