Rozchod s ex/přítelem

7.9.20 15:19

rozchod s ex/přítelem

Ahoj, před delší dobou jsme se s ex přítelem rozešli, dále jsme se spolu stýkali, spali jsme spolu, jako by se nic nestalo. Trávili jsme spolu čas. Říká mi jak mě má rád a záleží mu na mě. Ale bejt spolu jako ve vztahu nechce, přitom jsme spolu pořád. Teď jsme spolu byli i na dovolené a vše vypadala tak skvěle. A dnes mi řekla že to bere pouze kamarádství že už mě dávno nemiluje a že mě má rád a záleží mu na mě. Ale ať nic víc si od toho neberu. Že nechápe že já ho pořád stále miluji, ano miluju protože vím že je to ten praví ale tohle mě ničí. Prý za mnou chodí z důvodu že mě má rád a záleží mu na mě. Kdykoliv tohle téma otevřu co my dva, tak je oheň na střeše a zase prý řešim to své. :nevim: Když jsme spolu chová se ke mě celkem dobře, jen je někdy odtažitý. Bojím se toho když, to neukončím tak on si najde jinou a mě bez milosti odkopne a nebude mu záležet co já a mé city, i když říká že ne. Že prý teď nikoho nechce, že chce být sám ale pak nechápu, proč se stýká tedy se mnou. Jen aby zaplnil čas? :nevim: Nechápu ho, ani jeho myšlení. Miluji ho tak moc že nedokážu to ukončit ale on vlastně taky ne. Bojím se že to bude hodně bolet. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5211
7.9.20 15:23

Bude to bolet. Čím dřív to utneš tím líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5151
7.9.20 15:30

Tohle by mohlo v urcitem pripade fungovat jen za jasne danych pravidel a pote, co maji oba dva jasno, ze vztah je u konce a nejsou v tom city (mysleno nemiluji se). U vas to skonci spatne a bude te to bolet, protoze ty ho milujes, doufas v navrat a v sexu vidis sanci, jak si ho prozatim udrzet v zivote. On te bere uz jen jako kamaradku s benefity a prisun pravidelneho sexu bez nutnosti nekoho hledat, nez se objevi jina na vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.20 15:37

Udržovat to, když v tom máš city je cesta do pekel. Pokud to neumíš separovat, tak to ukonči. Má tě jen na sex a nějaký trávení času jako s lepší kamarádkou. Vzhledem k tomu, že je ale single, tak si po čase nějakou najde a ty dostaneš řádnou facku.

Přítelkyně kdysi měla dlouholetý vztah, kdy to kluk ukončil, ale stále se vídali sem tam na nějaký pokec a sex po dobu několika měsíců, kdy nikdo nikoho neměl. Měli to uzavřené a nijak se v tom nehrabali. Dokázala to oddělit a mezitím měla i nějakého jiného čistě jen na uspokojení. Pokud by ti taková role nevyhovovala, nebo to neumíš, tak to ukonči rovnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
7.9.20 15:42

Tak jste se rozešli, dál spolu lezete do postele, jezdíte na dovolenou, nějak tomu nerozumím :nevim: Má té jen na sex a ty jsi s prominutím naivní když věříš, že se k tobě vrátí. Držím palce ať potkáš jiného, který ti lásku oplatí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
731
7.9.20 15:43

Systém dlouhého vodítka, klasika. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
7.9.20 16:11

Před rokem jsem zažila něco podobného. Taky jsem tady o tom psala. On se semnou rozešel, ale furt jsme spolu trávili čas + spaní. Tvrdil mi, že nikoho nehledá. Já ho stále milovala a doufala v návrat, když nikoho nemá. O 2 měsíce později si našel přítelkyni a odkopl mě. Že ji přece nebude podvádět. Prý doteď mu to nevadilo, protože jsme byli oba singl, tak proč si neužít že?? :nevim: Bolelo to. Trvalo mi to asi 4 měsíce, než jsem se z toho dostala. Holky mi tu taky radily, ať se od něho co nejdřív odpoutám, abych si neprodlužovala bolest. Řekli jsme si, že budem kamarádi, ale defakto se nevídáme, nevoláme, nepíšeme. Krátce po tom, co si našel přítelkyni, pokaždé, když jsem ho viděla, to hodně bolelo, ale tím stylem, že jsem ho nemohla ani cítit ve své blízkosti, protože jsem věděla, že mi nepatří. Pořád mi mluvil o té své nové přítelkyni, až jsem ho utla s tím, že mi záměrně ubližuje?? On nechápal proč jako, když spolu nejsme. Nechápal, jak jsem si mohla myslet, že se ke mně vrátí, když mi řekl jasně důvody, kvůli kterým se semnou rozešel. To spaní to jenom zhoršilo. Taky jsem si naivně myslela…Myslím si, že mi hodně pomohlo, že se nevídáme. A věř mi, že i když si myslíš, že se ti zhroutil celý svět a jiného nepotkáš, tak potkáš. A mnohem lepšího, který tě bude mít opravdu rád. Já potkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
7.9.20 16:15
@milující píše:
Bojím se toho když, to neukončím tak on si najde jinou a mě bez milosti odkopne a nebude mu záležet co já a mé city, i když říká že ne.

Rika, ze ne, ale az si jinou najde, stane se presne to, ceho se bojis.
Prevezmi odpovednost za sebe samu a ukonci to vcas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.20 16:25

@Shak
Děkuji! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.20 16:32

Říká se, že ten další je vždy lepší :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3735
7.9.20 16:39
@milující píše:
Ahoj, před delší dobou jsme se s ex přítelem rozešli, dále jsme se spolu stýkali, spali jsme spolu, jako by se nic nestalo. Trávili jsme spolu čas. Říká mi jak mě má rád a záleží mu na mě. Ale bejt spolu jako ve vztahu nechce, přitom jsme spolu pořád. Teď jsme spolu byli i na dovolené a vše vypadala tak skvěle. A dnes mi řekla že to bere pouze kamarádství že už mě dávno nemiluje a že mě má rád a záleží mu na mě. Ale ať nic víc si od toho neberu. Že nechápe že já ho pořád stále miluji, ano miluju protože vím že je to ten praví ale tohle mě ničí. Prý za mnou chodí z důvodu že mě má rád a záleží mu na mě. Kdykoliv tohle téma otevřu co my dva, tak je oheň na střeše a zase prý řešim to své. :nevim: Když jsme spolu chová se ke mě celkem dobře, jen je někdy odtažitý. Bojím se toho když, to neukončím tak on si najde jinou a mě bez milosti odkopne a nebude mu záležet co já a mé city, i když říká že ne. Že prý teď nikoho nechce, že chce být sám ale pak nechápu, proč se stýká tedy se mnou. Jen aby zaplnil čas? :nevim: Nechápu ho, ani jeho myšlení. Miluji ho tak moc že nedokážu to ukončit ale on vlastně taky ne. Bojím se že to bude hodně bolet. :,(

Jsi osvedcena matrace proc by se vzdaval jakmile si najde jinou tak te odkopne tot realita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3566
7.9.20 17:48

On nechce vyplnit čas. Chce vyprázdnit pytlík. Ty ztrácíš čas a odsouváš jisté…KONEC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
7.9.20 18:06

Tohle tě bude hodně bolet.. Ukonči to jako první a hned.. Nemá to smysl.. On tě už nemiluje a v okamžiku kdy se zamiluje do jiné, tě odkopne a ty se budeš jen trápit a trpět.. Tak raději udělej čistý řez, poplač si a vydej se dál.. Ten pravý, už teď na tebe někde čeká.. :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
7.9.20 23:06

@milující si jen zadní vrátka které si chce nechat otevřené nic víc nic min

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu