Rozchod v práci, nechci ji měnit

Anonymní
19.2.21 22:42

Rozchod v praci

Holky, prosím o radu. Mela jsem 5 let partnera, kolegu z prace. Po 5ti letech se rozhodl, ze me vymeni za jinou kolegyni. Ok, rozchod je rozchod kazdy si preci muze vybrat s kym bude, ale netusim jak se vyrovnat s tim, ze je denodenne potkavam v praci a vrkaji spolu, jiz jsem mu rekla ze mi to dela problemy a stezuje mi tim rozchod zacal se na chvili kontrolovat a pak se k tomu stejne vrati. Potrebuji se nejakym zpusobem dostat do stavu, kdy mi bude lhostejny zatim v sobe mam moc protipolovych pocitu. Praci opoustet nechci v nasem meste neni na vyber, mam ji dobrou, bavi me, tak chci zkusit nejake rady, jak to prekonat. Je to uz dlouho, skoro rok, boli to mene ale stale hodne a szira me nenavist, pocit krivd ( zachoval se ke mne nespravedlive a nedokazu to nechat jit), litosti. Jak jste se toho zbavily, jde to, nejak fungovat v praci, kdyz byl rozchod ciste jednostranny a nedokazu se s tim vyrovnat? Byla jsem u psycholozky a ta mi rekla ze m vse rozumove srovnane ale ze nekdy to nefunguje a ten kdo, prohral, proste odejde

Prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1678
19.2.21 22:46

Být tebou tak se nad tím pousmeju chápu je to těžké přece jen je to 5 let. Ale aspoň vidis že ti za to nestal když tě vyměnil za jinou kolegyni.. Hlavu vzhůru čeká tě určitě ještě něco krasnejsiho. Když mu ukážeš že si nad věcí sám si bude hlodat svědomí 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 22:49

@Misasisi o to jsem se pokousela, bezuspesne, pousmat se mi zatim nejde, z me strany to byla laska meho zivota ac to zni kycovite, tohle jsem nikdy nezazila. Je mi 35 takze uz mam neco za sebou. Proste to nejde. Mne nejde o to aby ho hryzalo svedomi ale abych se nejakym zpusobem naucila vedle nej fungovat

• Citovat
  • Nahlásit
1678
19.2.21 22:53

Holka chce to čas.. Je to čerstvé tak to prostě bolí. Zkus nějak fungovat časem to bude lepší uvidíš. I když si mu řekla že se ti to nelíbí že je to těžké tak on je Blbec že to nedokáže pochopit. Každopádně držím palce ať to nějak ustojis 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 22:55

@Misasisi ze je blbec si rikam denodenne :jazyk: ale dekuju!

• Citovat
  • Nahlásit
764
19.2.21 23:01

Udělej ze sebe kočku, narovnej se a hezky at vidi, ze nejsi zadna troska, ktera se dal necha zrat rozchodem. Hlavu vzhuru princezno, pada ti korunka. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1678

Tak si to rikej vždy když ho uvidíš 😁ale neboj časem to přejde a budeš normálně fungovat. 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920

Máš přítele?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1678
19.2.21 23:02

@majdalenka20 moc hezky napsané 🥳

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 23:03

@majdalenka20 tak to me pobavilo ano pada korunka… tak jsem se aspon usmala :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 23:04

Jak se říká : čas zahojí vsechny rány. Zkusila bych se zajímat třeba o nějakého kolegu? Pokud tam nějakého máš? Třeba to tomu ex taky nebude moc příjemné a pochopí :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
5339
19.2.21 23:05

Dobře ti tak, cos o vztahu v práci čekala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
764
@Anonymní píše:
@majdalenka20 tak to me pobavilo ano pada korunka… tak jsem se aspon usmala :mrgreen:

Tak ted ji hezky narovnej a poradne se nadechni, clovek musi jit dal, urcite prijde neco krasneho, mozna je to pred tebou a ty to kvuli krivde nevidis. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Rosebery nemam a skrz tento problem si zatim nejsem schopna najit, protoze me to vnitrne uzira a potrebuji to nejak uzavrit

• Citovat
  • Nahlásit
9040
19.2.21 23:06

Radu úplně nemám, ale naprosto tě chápu. Asi to úplně přejde až se znovu zamilujes. Ale hlavně už ne do nikoho z práce. To je vždycky o ústa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat