Rozdíl porodních vah sourozenců

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3426
12.12.15 21:46
@Sněženka25 píše:
Ty brďo, také jste měla pěkně veliké kluky…můžu se zeptat, jestli byl porod přirozeně? A jak jste to zvládla? A dle UTZ byly odhady takto vysoké?

První syn, druhý porod měl váhový odhad 3,6kg takže + půl kila porodní váha a byl přirozeně konec pánevní, druhý syn, třetí porod měl váhový odhad 4,2kg takže + 600g porodní váha a narodil se do půl hodiny od přijetí do porodnice :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5473
12.12.15 21:56

Oba synové měli při narození totožné míry, na gram a cm :D. A u obou odhady dle USG vždy den před porodem téměř přesné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2101
13.12.15 06:50

Dcera se narodila 5 dnu pred terminem, mela 3300g a 51cm a syn se narodil 3 dny po terminu a mel 3340g a 51cm :lol: cekal, az bude „tezsi“ nez segra :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10639
13.12.15 09:10

@Sněženka25 Týden před termínem vyvolávaně kvůli špatné placentě, nakonec se ještě vyskytla vrozená nemoc..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mufina
13.12.15 09:43

Koukám, že docela běžně se dělají váhové odhady před porodem. Mě nedělali ani jednou, poslední odhad vždy na UTZ ve 30.tt a pak už nic. V porodnici mi v poradně dělali UTZ jednou a to při 3. dítku, protože se dr. zdálo nezvykle vysoko, tak to zkoukla a zjistila, že je tam příčně.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek