Rozešel se a.....

Anonymní
6.4.20 08:38

Rozešel se a.....

Dobré ráno holky, mám za sebou krušnou nic :? vypadám strašně a to mám za pár minut pracovní schůzku.

Přítel se včera se mnou po dvou letech rozešel, z ničeho nic… Nic nenasvědčovalo tomu, že se něco děje. ( Pro rypaly i mě to napadlo, že má jinou. Opravdu nemá ).

Prý jsme se nikam neposunuli, že je věčný čekatel… To mi k tomu řekl. Jinak mlčel.

Přišla jsem v krátké době jak o rodinu, letitou kamarádku, tak i o něj. Na to mi řekl, že jeho mám. A pak ještě během rozhovoru dvakrát řekl, ať zůstanu (u něj).

Proč??? Proč bych měla zůstat, když se rozešel. Jen jsem mu odpověděla, že mám tu schůzku a odešla.

Proč říká takové věci, když se rozchází???

Celou noc jsem brečela, vypadám strašně o moc lépe se necítím. Ano chtěla jsem zůstat, ale on se rozešel. Kdyby mě miloval neudělal by to,, přeci.

Nevím co robit. Jsem v kruhu a jdu odezdi ke zdi. :? :,( :( Vím, že musím zapomenout, ale chybí mi, byl to ten pravý, cítila jsem to tak…

Samozřejmě, že ho miluji. Svrbi mi prsty mu napsat, e nevím co a zda vůbec ne to správné nechci být ha stíhačku

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
117
6.4.20 08:43

No to mi ti tady asi neřekneme co jste měli za problémy. Lidé se většinou z ničeho nic nerozcházejí. Bud ti kecá on a někoho má a nebo to nebylo tak růžové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
6.4.20 08:44

No a na co cekal? Kdyz rekne ze jste se nikam neposunuli a ze je vecny cekatel, tak asi neco chtel a tys ho nechala cekat, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.20 08:46

Ano, chtěl a já to neudělala. Chtěla jsem ještě čas, počkat

Nikoho opravdu nemá, na to ho znám velmi dobře. Kdyby měl rozejde se narovinu

Proč, ale říká, ať zůstanu, že ho mám… A přitom se rozešel.

Mám v sobě zmatek

• Citovat
  • Nahlásit
5860
6.4.20 08:49

A co chtěl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
6.4.20 08:50

Tak te asi nechce vyhazovat a chce se kamaradit. Jen chce mit vztah s nekym, kdo ho nebude nechávat cekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
6.4.20 08:52

To vypada jako demonstracka, aby te dotlacil k tomu co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.20 08:53

Zůstat přes noc :think:

To nedělám.

Chtěl to co k vztahu patří, bydlení, děti. Já chtěla později

Co mám holky dělat/nedělat? Řekli jsme si asi vše i to co se oběma nelíbilo. To, že chtěl abych zůstala jsem zazdila kecem, že nemůžu, že mám dnes schůzku. Přitom rpavy důvod byl: chtěl si rozchod, přece u tebe nebudu spát

• Citovat
  • Nahlásit
24732

Tak zmatek…jestli na něco čekal (a ty víš na co) a nestalo se to, tak to je zřejmě ten důvod.
To už si musíš rozmyslet ty, co po tobě chtěl, jestli jeho „požadavek“ byl adekvátní a proč ty si do toho nechtěla jít (děti, svatba?)
Možná se tě rozchodem snaží dotlačit do toho rozhodnutí, možná už ho opravdu nebaví čekat, to my ti tu nepovíme.
Ale očividně si dostala jasnej důvod, proč rozchod navrhnul a teď asi záleží, jak se k tomu postavíš.

Na druhou stranu, pokud jde o něco, co opravdu ještě nechceš, tak ustoupit a udělat to jen proto, že si k tomu tlačená ultimátem (toto nebo rozchod) není úplně šťastné řešení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020

Chce dítě nebo svatbu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
6.4.20 08:54
@Anonymní píše:

To nedělám.

Co mám holky dělat/nedělat? Řekli jsme si asi vše i to co se oběma nelíbilo. To, že chtěl abych zůstala jsem zazdila kecem, že nemůžu, že mám dnes schůzku. Přitom rpavy důvod byl: chtěl si rozchod, přece u tebe nebudu spát

Vy spolu po dvou letech nebydlite???
Kolik vam je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1415
6.4.20 09:03
@Simmcaa píše:
Vy spolu po dvou letech nebydlite???
Kolik vam je?

Tak znám řadu katolických holek, který tohle prostě neprovozujou. Většinou s muži bydlí, ale žádné nemravnosti, až po svatbě. A znám fakt jen hodně málo kluků bezvěrců, kteří tohle dokázali vydýchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27094
6.4.20 09:03

Ty máš po dvou letech problém zůstat přes noc? No to se mu moc nedivím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34594
6.4.20 09:05
@Anonymní píše:

To nedělám.

Co mám holky dělat/nedělat? Řekli jsme si asi vše i to co se oběma nelíbilo. To, že chtěl abych zůstala jsem zazdila kecem, že nemůžu, že mám dnes schůzku. Přitom rpavy důvod byl: chtěl si rozchod, přece u tebe nebudu spát

Každý chcete něco jiného. Vaše cesty se rozešly. Vem to tak, jak to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
6.4.20 09:06

@Pruhovaný_mýval evidentne u nej normalne prespava, jen ted nechtela zustat kvuli prace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat