Čekám dítě se svým šéfem

Anonymní
5.4.20 21:22

Čekám dítě se svým šéfem

Dobrý večer.
Včera jsem si dělala těhotenský test a vyšel mi pozitivně. Miminko absolutně nebylo plánované. Nemám stálého přítele a (to je ten průser) otcem miminka je můj ženatý šéf. Nevím co dělat dál. Zatím jsem mu nic neříkala a vůbec se mi do toho nechce. Myslíte, že je ještě nějaká šance, že těhotná být nemusím když mi vyšly pozitivně dva testy? To asi ne že.. K doktorovi jsem objednaná na příští týden. Přemýšlím jestli si mám miminko nechat nebo jít na potrat, vůbec nevím co dělat dál. Taky se bojím jak bude reagovat on, nejraději bych mu vůbec nic neříkala. Achjo.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58857
5.4.20 21:25

Na toto máš myslet předem.. Co čekáš, ze poklekne a navlekne ti prsten? A nás se ptáš, co dělat? Musíš vědět ty.. Máš 2 možnosti, mrne si nechat nebo jít na portat.. A pro příště mít ochranu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4786
5.4.20 21:25

No tak jestli to dítě chceš vychovat sama, tak mu nic neříkej Achjo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3196
5.4.20 21:27

:poblion: maras..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8071

Chudák dítě a manželka… Pokud dítě chceš, asi mu to budeš muset říct, není asi blbý a je to tvůj šéf. Pokud se rozhodneš dát dítě pryč, tak je to vcelku jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735

Odpustim si otazku proc spis se sefem a nechranis se a odpovim na jedinou otazku, ktera v textu je. Pokud ti vysly dva pozitivni testy, tak pravdepodobne tehotna jsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 21:32
@Kosopemi píše:
Odpustim si otazku proc spis se sefem a nechranis se a odpovim na jedinou otazku, ktera v textu je. Pokud ti vysly dva pozitivni testy, tak pravdepodobne tehotna jsi.

Chránili jsme se kondomama.

• Nahlásit
  • Citovat
144
5.4.20 21:33

Potes kote. Šéf se asi rozvadet nechce, co? Proč jsi s ním spala vubec? Libi se ti, nemuzes bez sexu byt, slibil ti karierni postup nebo udrzeni mista…ať bylo jak bylo, z pohlavného styku pokud se nechránis, muze vzejit dite. A dite by jsi chtela pokud bys možná zustala na nej sama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4935
5.4.20 21:33

Pokud máš pozitivní test, jsi těhotná. Kolik ti je? Pokud jsi mladá a máš dost času na hledání vhodného partnera pro založení rodiny, jdi na interupci. Je zbytečné komplikovat život tolika lidem najednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
5.4.20 21:34
@Anonymní píše:
Chránili jsme se kondomama.

Pak bys nebyla těhotná :think: moc náhod najednou.. :think: no ocekavej, že bude velmi nadšený 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4675
5.4.20 21:34

Gratuluji vam, maminko! :potlesk:

Urcite se podel s tatinkem o vase stesti, at nepripravis dite o alimenty. Tatinek bude mit urcite radost, jeho manzelka uz vyrazne mensi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
5.4.20 21:35

Jsi za ním a úplně šťastná mu řekni že jsi v tom, stejně předpokládám, že v duchu jsi doufala, že opustí svoji ženu a bude s tebou. Aneb pro mě jsi jen mrcha, co ničí vztahy. A tady je tvá daň za to. Buď mu to rekneš a necháš si to anebo půjdeš na potrat a znicis nevinnou duši, jen kvůli tomu, že za jsi ****

edit adminem - vulgarita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 21:40
@Bellino píše:
Potes kote. Šéf se asi rozvadet nechce, co? Proč jsi s ním spala vubec? Libi se ti, nemuzes bez sexu byt, slibil ti karierni postup nebo udrzeni mista…ať bylo jak bylo, z pohlavného styku pokud se nechránis, muze vzejit dite. A dite by jsi chtela pokud bys možná zustala na nej sama?

Od začátku jsme se vzájemně přitahovali a flirtovali spolu. Došlo to až k tomu, že jsme spolu začali spát. Myslím, že rozvádět se rozhodně nechce. Nikdy jsme se o tom nebavili, vyhovovalo nám to tak jak to bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.4.20 21:41
@Alušáček píše:
Pokud máš pozitivní test, jsi těhotná. Kolik ti je? Pokud jsi mladá a máš dost času na hledání vhodného partnera pro založení rodiny, jdi na interupci. Je zbytečné komplikovat život tolika lidem najednou.

Je mi 29.

• Nahlásit
  • Citovat
3688
5.4.20 21:44

Tak je několik možností, co můžeš udělat. Ani jedna z nich není teda nic moc. K čemu se přikláníš Ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama