Rozvod a dcera

Anonymní
5.1.21 00:52

Rozvod a dcera

Je to mesic co se manzel odstehoval. Ja zustala v nasem byte. Kdyz je mala (8 let) se mnou je v pohode, i kdyz se ptam jak to jde u taty, rekne ze dobry. S manzelem mame dobry vztah, nehadame se a delame vse proto aby to dcera odnesla co nejmin. Jenze kdyz jde mala spat k nemu tak se v noci budi a place. Myslim ze ma nocni desy, ty mela vzdy kdyz mela narocnejsi stresove obdobi. Manzel rikal, ze se vzdy tesi zpet do sveho pokojiku. Stridame si ji kdyz jsem v praci, delam kratky a dlouhy tyden 12 hodinove smeny, takze je u neho max.3 dny. Rikam si ze si to musi jeste sednout, je to teprve mesic. Ale hrozne mne to trapi. Mate s tim take nekdo zkusenosti? Dekuji :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
160
5.1.21 02:16

Díky bohu s tím zkušenosti nemám ale mám stejně starého syna… To musí být pro dítě hrozné… Bylo to tak vážné že jste se museli rozejít… Nedalo by se s tím něco dělat? Už kvůli malé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61610
5.1.21 03:22
@ajurka píše:
Díky bohu s tím zkušenosti nemám ale mám stejně starého syna… To musí být pro dítě hrozné… Bylo to tak vážné že jste se museli rozejít… Nedalo by se s tím něco dělat? Už kvůli malé

Hloupa poznámka.. Kdyby se s tím dalo něco dělat, nejsou od sebe :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61610
5.1.21 03:24

Je to pro ni náročné, ne že ne.. Dej ji čas, oba ji ujistěte, že jste tu pro ni :hug: jinak je fajn, že jste neměnily bydliště, to pomůže v pocitu jistoty.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 03:50

@martina.se to jsme prave chteli zachovat. Skolu, kamaradi, proste vse. Nekdy na mne padne myslenka jestli to nedat jeste dohromady aby dcera netrpela, ale myslim ze by poznala ze nejsme stastny. Uz aby to bylo za nami, aby jsme se nejak s tou situaci vsichni poprali.

• Citovat
  • Nahlásit
61610
5.1.21 03:54
@Anonymní píše:
@martina.se to jsme prave chteli zachovat. Skolu, kamaradi, proste vse. Nekdy na mne padne myslenka jestli to nedat jeste dohromady aby dcera netrpela, ale myslim ze by poznala ze nejsme stastny. Uz aby to bylo za nami, aby jsme se nejak s tou situaci vsichni poprali.

Ano, nemá smysl lepit kvůli dceři. Ale dávejte ji najevo, že jste tu pro ni oba atd.. Pokud funguje i otec, je to super… Dejte ji čas, je to pro ni hodne zmen najednou.. Každé dítě je jiné, naše to přijalo jako fakt a víc to neřešilo, např.. Vaše je citlivější, chce to prostě, aby získala ztracený pocit jistoty..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1375
5.1.21 06:54

@ajurka
A tenhle příspěvek ma zakladatele pomoci přesně čím? Aby se cítila ještě hůř? Kdyby to šlo, tak to asi udělá a nenechá si radit od populace s nulovou EQ :zed:

Příspěvek upraven 05.01.21 v 06:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1375
5.1.21 06:59
@Anonymní píše:
Je to mesic co se manzel odstehoval. Ja zustala v nasem byte. Kdyz je mala (8 let) se mnou je v pohode, i kdyz se ptam jak to jde u taty, rekne ze dobry. S manzelem mame dobry vztah, nehadame se a delame vse proto aby to dcera odnesla co nejmin. Jenze kdyz jde mala spat k nemu tak se v noci budi a place. Myslim ze ma nocni desy, ty mela vzdy kdyz mela narocnejsi stresove obdobi. Manzel rikal, ze se vzdy tesi zpet do sveho pokojiku. Stridame si ji kdyz jsem v praci, delam kratky a dlouhy tyden 12 hodinove smeny, takze je u neho max.3 dny. Rikam si ze si to musi jeste sednout, je to teprve mesic. Ale hrozne mne to trapi. Mate s tim take nekdo zkusenosti? Dekuji :,(

Zakkadatelko, tady pomůže jen čas a hodně s dcerou komunikovat. V případe zhoršování bych se neváhala obrátit třeba na dětského psychologa, ne na „léčbu“, ale na tipy, co můžete mi malou udělat, aby se jí zvykalo lépe. A z vlastní zkušenosti (a to asi cítíš i ty) vím, že dokud nebudes/te relativně v pohodě a vyrovnání by, tezko to chtít po ní. Sama jsi určitě plná emocí, které nejsou jen tak odstrihnout, tak i ona má svůj čas a nárok na vstřebání situace. Drž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12863
5.1.21 07:42

Mozna je to OT, ale jako dite jsem mela obrovske problemy spat jinde nez doma ve sve posteli. Vzdy jsem vecer brecela, ze chci spat ve svem pokoji. V puberte uz to byly jen takove zachvevy a preslo to az v dospelosti. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2898
5.1.21 08:02

Tak osmiletá už není tak malá. Zkuste neco vymyslet, co by ji mohlo pomoct. Plysak, nebo to o den zkrátit a manžel by poslední noc ji mohl uložit u vás, když jde jen o tu noc co jí vadí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
5.1.21 10:13
@jita22 píše:
Tak osmiletá už není tak malá. Zkuste neco vymyslet, co by ji mohlo pomoct. Plysak, nebo to o den zkrátit a manžel by poslední noc ji mohl uložit u vás, když jde jen o tu noc co jí vadí…

Jasně, osmiletá je už skoro dospělá koza a měla by mít rozum a chovat se rozumně, přestat si hrát s panenkami a s matkou pohovořit o životě. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65769
5.1.21 10:27
@Kipa22 píše:
Jasně, osmiletá je už skoro dospělá koza a měla by mít rozum a chovat se rozumně, přestat si hrát s panenkami a s matkou pohovořit o životě. :zed:
:roll: Co to je zas za výlev 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2898
5.1.21 10:31
@Lama Lama píše: :roll: Co to je zas za výlev 8o

Děkuji, žes to napsala za mě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10165
5.1.21 10:40
@Anonymní píše:
Je to mesic co se manzel odstehoval. Ja zustala v nasem byte. Kdyz je mala (8 let) se mnou je v pohode, i kdyz se ptam jak to jde u taty, rekne ze dobry. S manzelem mame dobry vztah, nehadame se a delame vse proto aby to dcera odnesla co nejmin. Jenze kdyz jde mala spat k nemu tak se v noci budi a place. Myslim ze ma nocni desy, ty mela vzdy kdyz mela narocnejsi stresove obdobi. Manzel rikal, ze se vzdy tesi zpet do sveho pokojiku. Stridame si ji kdyz jsem v praci, delam kratky a dlouhy tyden 12 hodinove smeny, takze je u neho max.3 dny. Rikam si ze si to musi jeste sednout, je to teprve mesic. Ale hrozne mne to trapi. Mate s tim take nekdo zkusenosti? Dekuji :,(

Tohle chce prostě čas, je to pro dceru strašně krátká doba. Ona si zvykne. Píšeš že ty noční děsy měla vždy, když měla stres. A tohle pro ní stres je. Ono si to časem sedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
10.1.21 14:11

To přejde.
Nasi dceri je tez 8.
Rozchod ve 2 letech…Trvalo nekolik let, než si zvykla..
A přesto někdy začne, ze si přeje abychom byli všichni spolu..

Cas zahojí rany

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat