Partner má milenku...co dělat?

Anonymní
1.1.21 19:49

Partner má milenku...co dělat?

Ahoj holky,

Prosím neodsuzujte mě, ale vlezla jsem partnerovi do mobilu a jsem v šoku.

Jsme spolu téměř 9 let a dala bych ruku do ohne, ze mi byl vždy věrný. Vlastně až teď poprvé jsem začala něco větřit, protože je porad nalepenej na mobilu.

Včera jsem to nevydržela a podívala se, protože znám heslo (což nejspíš ani neví). Evidentně má čerstvý poměr se svou kolegyni. Vím o ni, protože když nastoupila, nejak o ni mluvil. Už tehdy rikal ze je to hrozne sikovna holka. Hm.

Posílají si totálně zamilovaný zprávy 8o Dnes a denně desítky sms, volání (a mne tvrdil ze jde běhat s kamarádem, ale hodinu a ni byl na telefonu a to denně), fotky, neustále si píšou jak si chybí a nemůžou se dočkat až se uvidí.

Včera ji napsal, jak je šťastný ze mu přišla do života a ze doufá, ze tento rok bude šťastný pro ne oba a ze se těší, co nový rok přinese 8o

Jsem v totálním šoku, včera jsem se cela klepala a vůbec nevím co mám dělat. Má chyba je, ze jsem si myslela, ze ho mám jistého, protože on není typ po kterém by holky nejak sly, navíc je docela charakter…myslela jsem si… :,(

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
745
1.1.21 19:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Prosím neodsuzujte mě, ale vlezla jsem partnerovi do mobilu a jsem v šoku.

Jsme spolu téměř 9 let a dala bych ruku do ohne, ze mi byl vždy věrný. Vlastně až teď poprvé jsem začala něco větřit, protože je porad nalepenej na mobilu.

Včera jsem to nevydržela a podívala se, protože znám heslo (což nejspíš ani neví). Evidentně má čerstvý poměr se svou kolegyni. Vím o ni, protože když nastoupila, nejak o ni mluvil. Už tehdy rikal ze je to hrozne sikovna holka. Hm.

Posílají si totálně zamilovaný zprávy 8o Dnes a denně desítky sms, volání (a mne tvrdil ze jde běhat s kamarádem, ale hodinu a ni byl na telefonu a to denně), fotky, neustále si píšou jak si chybí a nemůžou se dočkat až se uvidí.

Včera ji napsal, jak je šťastný ze mu přišla do života a ze doufá, ze tento rok bude šťastný pro ne oba a ze se těší, co nový rok přinese 8o

Jsem v totálním šoku, včera jsem se cela klepala a vůbec nevím co mám dělat. Má chyba je, ze jsem si myslela, ze ho mám jistého, protože on není typ po kterém by holky nejak sly, navíc je docela charakter…myslela jsem si… :,(
…"Ze se tesi co novy rok prinese.. " Prinese mu kopacky od tebe.
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 19:54

A neradte ať ho nechám prosím. Miluju ho! Ano máme problémy a možná trochu prechozeny vztah, ale jinak máme takový klidný hezky vztah. Máme dvě hypotéky a žije se nám myslím hezky :?

Vůbec nevím co si myslet.

• Nahlásit
Anonymní
1.1.21 19:57

A vzal ji k nám domu 8o teda domu, my žijeme aktuálně v krabicích po stěhování, ale to nevadí.

Jedou komunikaci jak kdyby byli par. Vařila mu když byl nemocny (já byla na služební cestě) u nás doma!

A on ji vypisuje jak jen těžko bojuje s tím, jak mu chybí :roll:

• Nahlásit
Anonymní
1.1.21 19:57
@Anonymní píše:
A neradte ať ho nechám prosím. Miluju ho! Ano máme problémy a možná trochu prechozeny vztah, ale jinak máme takový klidný hezky vztah. Máme dvě hypotéky a žije se nám myslím hezky :?Vůbec nevím co si myslet.

tak já to zažila loni z kraje roku u manžela, měli jsme perfektní vztah, 20leté manželství. No a prásk ho a milenka. Zůstali jsme spolu, taky jsem ho milovala a neuměla si představit život bez něj. Na rozdíl od tebe na něm nejsem závislá finančně. A víš co? Měla jsem ho hned vyrazit, nedá se to zvládnout. Utnul s ní kontakt, ale nedokážu to. Stejně se to rozpadne. Je mi to strašně líto, navíc ani nevíš, jestli bude chtít zůstat s tebou. Z hlavy už to nikdy nedostaneš, nikdy.

• Nahlásit
10368
1.1.21 19:58
@Anonymní píše:
A neradte ať ho nechám prosím. Miluju ho! Ano máme problémy a možná trochu prechozeny vztah, ale jinak máme takový klidný hezky vztah. Máme dvě hypotéky a žije se nám myslím hezky :?Vůbec nevím co si myslet.

Jediný důvod, proč bych zvažovala, že odpustím nevěru, by byly děti… Ale hypotéka určitě ne…

• Nahlásit
52599
@Anonymní píše:

otázka je jak to vidí on. Tak dělej že nic nevíš když rozchod nechceš. On si to s ní nějak vyřeší ;)

• Nahlásit
Anonymní

s

Je to tezke ale jestli ho mas rada zvladnbete vsechno.

• Nahlásit
699
1.1.21 19:59

Co chceš poradit, kdybys mu nelezla do mobilu, nevěděla bys nic a byla šťastná. Rozejít se nechceš, co chce on, třeba vás bude mít obě nebo se rozhodne pro jednu z vás. Jsi si jistá, že za ní neodejde? Ono na milovaní musí být dva a on je asi zamilován jinde.

• Nahlásit
Anonymní
1.1.21 20:00
@Anonymní píše:
tak já to zažila loni z kraje roku u manžela, měli jsme perfektní vztah, 20leté manželství. No a prásk ho a milenka. Zůstali jsme spolu, taky jsem ho milovala a neuměla si představit život bez něj. Na rozdíl od tebe na něm nejsem závislá finančně. A víš co? Měla jsem ho hned vyrazit, nedá se to zvládnout. Utnul s ní kontakt, ale nedokážu to. Stejně se to rozpadne. Je mi to strašně líto, navíc ani nevíš, jestli bude chtít zůstat s tebou. Z hlavy už to nikdy nedostaneš, nikdy.

Kde píšu ze jsem na něm finančně závislá? Rozhodne nejsem. Máme společně hypotéku ale to neberu ze jsem na něm závislá

• Nahlásit
1.1.21 20:00

Ja bych to na nej vybalila, ze o tom vim a co jako hodla delat? Hlavne at dela hned, nemas cas ztracet cas. Takze bud se okamzite rozejdete a nebo at to s ni okamzite ukonci. Pokud zustane s tebou a jsi schopna „odpustit“, tak uz to nikdy pred nim nevytahuj. Nicmene z tvoji strany vzdycky nejaka neduvera bude, to si taky uvedom. A kdyz to udela znova nebo neukonci? Pryc od nej. Jednu sanci dej, ale druhou uz ne!

• Nahlásit
3479
1.1.21 20:01

No tak já bych se s ním rozešla, ale to ty nechceš. Tak ti asi nezbyde nic jinýho, než počkat, až ho omrzí, nebo až se zamiluje a rozejde se on s tebou. Holka, kam jsi dala nějakou hrdost. :think:

• Nahlásit
Anonymní
1.1.21 20:01
@Jolka86 píše:
Co chceš poradit, kdybys mu nelezla do mobilu, nevěděla bys nic a byla šťastná. Rozejít se nechceš, co chce on, třeba vás bude mít obě nebo se rozhodne pro jednu z vás. Jsi si jistá, že za ní neodejde? Ono na milovaní musí být dva a on je asi zamilován jinde.

Jista si po přečtení zpráv nejsem vůbec, strašně se bojím ze je zamilovaný. Ona taky.

• Nahlásit
4375
1.1.21 20:02

Chceš poradit? Přestaň trollit!

• Nahlásit
981
1.1.21 20:02
@Anonymní píše:
A vzal ji k nám domu 8o teda domu, my žijeme aktuálně v krabicích po stěhování, ale to nevadí.

Jedou komunikaci jak kdyby byli par. Vařila mu když byl nemocny (já byla na služební cestě) u nás doma!

A on ji vypisuje jak jen těžko bojuje s tím, jak mu chybí :roll:

Hlavne si s nim promluv. Pokud nechces priznat hrabani v telefonu, rekni treba, ze je videli ci slyseli sousedi nebo je nekdo nekde potkal. Muze to byt jen poblazeneni, ale nemusi. Jste spolu 9 let. Mate dite? Jste svoji? Nezni to tak…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat