Po jak dlouhé době jste řekli “miluji tě”?

Anonymní
28.12.20 22:36

Po jak dlouhé době jste řekli “miluji te”?

Holky, po jak dlouhé době, při jaké příležitosti jste řekli partnerovi (nebo komukoliv jinemu :lol: ) ze ho milujete? A jaká byla reakce? :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
173
28.12.20 22:42

Ani nevím po jak dlouhé době, ono to nějak přišlo samo :hug: a reakce klasická jako doteď, já tebe taky zlato :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3032
28.12.20 22:44

Ty joo, asi za 7-8m. Ale pamatuji, že jsem na něho skočila a objala, že ho taky miluji. Už je to hodně moc let, takže :D. Joooo, vlastně. Dívali jsme se na film, zvedla jsem se, že zajdu udělat popcorn, dala jsem mu pusu a on na mě Lásko? Miluji tě. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1229
28.12.20 22:45

U nás to bylo takhle nějak. Ona: Ty mě nemáš vůbec rád. Já: Ne, nemám tě rád. Ona: Údiv. Já: Miluji tě… :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3032
28.12.20 22:46

Ty joo, asi za 7-8m. Ale pamatuji, že jsem na něho skočila a objala, že ho taky miluji. Už je to hodně moc let, takže :D. Joooo, vlastně. Dívali jsme se na film, zvedla jsem se, že zajdu udělat popcorn, dala jsem mu pusu a on na mě Lásko? Miluji tě. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
17073
28.12.20 22:53
@Anonymní píše:
Holky, po jak dlouhé době, při jaké příležitosti jste řekli partnerovi (nebo komukoliv jinemu :lol: ) ze ho milujete? A jaká byla reakce? :srdce:

Já vlastně nevím, fakt… Ale vím, kdy jsem to řekla naposledy - dneska, zcela nezávisle na této diskusi.
A reakce? Vlastně stejná jako jindy - zapýřil se jako ctostná panna a řekl, že on mě taky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
915
28.12.20 22:55

Je to jen slovo, pro mě moc zprofanované a nadužívané. Říkám " hodně moc ráda" jenom někomu a po velmi dlouhé době, přijde mi to poctivější. :think: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
515
28.12.20 23:04

Po pár týdnech :lol: manžel mi to řekl první.. teda, spíš napsal v sms :mrgreen: že se do mě asi zamiloval :srdce: ten večer mi to pak řekl přímo. Spolu 10 let, druhé mimco na cestě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.20 23:06

Já ti svému chlapovi řekla asi po třech týdnech, měli jsme mejdan, já byla dost pod obraz :oops: druhý den mi bylo trochu stydno, že sem to tak vybalila…jeho sem tím trochu zaskočila, ale zpětně sem se dozvěděla, že se hned další den chlubil kamarádovi, ale s obavou, že neví, jestli to má brát vážně, vzhledem k tomu, v jakým sem byla stavu :oops:
On to mě řekl asi po třech měsících. Bylo to romantické. Držel mi hlavu v rukách, hluboce a dlouze se mi díval do očí a pak to z něj vypadlo :srdce:
Je to rok, jsme stále bláznivě zamilovaní a teď už i zasnoubení :srdce:
A je nám skoro čtyřicet :lol:

  • Citovat
  • Upravit
1680
28.12.20 23:07

Asi po trech, ctyrech mesicich zacal s tim, ze me ma vic nez jen rad, potom ze ke me citi lasku. Jeden vecer jsem mu to rekla ja, ze ho miluji. Rekl, ze uz mi to chtel rict nekolikrat, ale nakonec se bal :) bylo to hezke :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
28.12.20 23:28
@Anonymní píše:
Holky, po jak dlouhé době, při jaké příležitosti jste řekli partnerovi (nebo komukoliv jinemu :lol: ) ze ho milujete? A jaká byla reakce? :srdce:

Můj mi to řekl po 2 letech.. Protože to prostě neříká.. Ale dělá milion věcí, takže vím, že to tak je.. Já jemu po cca půl roce :think: mmchdm, u nás si spíš dokazuje e, než říkáme.. Slova jsou na houby

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.20 23:50
@Anonymní píše:
Já ti svému chlapovi řekla asi po třech týdnech, měli jsme mejdan, já byla dost pod obraz :oops: druhý den mi bylo trochu stydno, že sem to tak vybalila…jeho sem tím trochu zaskočila, ale zpětně sem se dozvěděla, že se hned další den chlubil kamarádovi, ale s obavou, že neví, jestli to má brát vážně, vzhledem k tomu, v jakým sem byla stavu :oops:
On to mě řekl asi po třech měsících. Bylo to romantické. Držel mi hlavu v rukách, hluboce a dlouze se mi díval do očí a pak to z něj vypadlo :srdce:
Je to rok, jsme stále bláznivě zamilovaní a teď už i zasnoubení :srdce:
A je nám skoro čtyřicet :lol:
:lol: :lol: :srdce:
  • Citovat
  • Upravit
557
29.12.20 00:15

No dlouho. To si clovek uvedomí a proste to přijde. Byl to muj první a já jeho první, teď po 9ti letech si stále rikame, ze se milujeme a máme ročního syna, ktereho milujeme :mrgreen: tak snad nám to milovani vydrzí :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
562
29.12.20 07:15

U nás se to,,miluji Tě¨ říká jinými slovy, např.:

On :,,Běž si odpočinout, jsi unavená, já to dodělám¨¨,,Tady ten trek by pro tebe mohl být náročný, vymyslíme to jinak¨¨,,Spíš? Tak spinkej'' a zakryje mě dekou ( majíc chuť na sex),,Tady máš čaj a snídani do postele¨ ( nemocná),,Přijedu pro Tebe do práce¨?¨ (je to domů z jeho práce celkem dost oklika),,Ne, běž o přestávce na oběd a pořádně se najez, já půjdu nakokupit¨,,Nechce se Ti? Tak podnikneme něco jiného¨¨

nebo příjdu domů a na polštáři v ložnici leží moje oblíbená čokoláda,
když přijedu domů vlakem, jdou mi naproti se psem
Slova miluji Tě balí do podobných činů, na rozdíl od bývalého partnera, který byl schopen mi říct miluje dvacetkrát za minutu, ale vůbec se podle toho nechoval.

A myslím, že to miluji Tě začalo asi tak pár týdnů, co jsme spolu začali chodit. Zrovna jsme se domlouvali, co podniknem o víkendu.

Já :,, tak někam na výlet?'
On :,, ¨no a co kdybych vám pomohl na baráku se dřevem, když tam máte tolik práce?''

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1552
29.12.20 10:29

@páájaa2 souhlasím přijde mít rád daleko uprimnejsi než miluju tě. To mi přijde takové znásilněné. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová