Hádky kvůli nesmyslům?

Anonymní
2.1.21 20:48

Hádky kvůli nesmyslum?

Holky, hadate se s partnery kvůli kravinam a už od první vteřiny víte, ze to je chyba?

Neviděla jsem se s přítelem 14 dni, dneska jede zpět a zítra se máme vidět, já už 3 dny štěstím nespim a on mi dnes napsal “tak už jedu :( “

Já hned vyjela, ze skvělý jak se tesi. On ze na mě moc ale obecně ne (práce atd). Což mě nastvalo ještě víc a píšu mu, ze mě by asi nic nezkazilo teseni se na nej a ze se nemusíme vidět a klidně muže jet zase pryč.

Teď mě to mrzí ale dotklo se mě to, přitom denně si volame, píšeme a ještě dnes dopo psal jak strašně se tesi. Vím, je to vyhroceny, ale někdy si neumím pomoct. Mate to taky tak? A omluvite se pak?

Bohužel co se tohodle tyce, tak vím ze jsem reagovala špatně, ale přišlo mi to vážně líto. Vás by to nenastvalo/nemrzelo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
100
2.1.21 20:54

Někdy taky reaguju přehnaně, ale tohle podle mě bylo zbytečné… Třeba to tak vůbec nemyslel :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3977
2.1.21 20:57

Kolik ti je? Nepřijde mi vůbec normální, že se urazis za takovou „kravinu“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6138
2.1.21 20:58

Naprosto zbytecne a prehnane. Chudak chlap. Bohuzel u zen naprosto bezne. Vyzkousel jsem nekolik modelu a vsechny mely tuto chybu v softwaru.

Musis pochopit, ze pro muze je sms apod. zakladni komunikace. Napisou dolezite informace a tecka. Kdyz chces roman, ala cervena knihovna, tak si bud kup knizku nebo cekej o hodinu dyl, nez to nekde na hranicich napise…

Příspěvek upraven 02.01.21 v 21:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Nemyslel :oops: já to vím, ale přišlo mi to strašně líto, když počítám hodiny než se uvidíme a on místo aby napsal “už jedu zlato” tak tam dá placiciho smajlika. Tak já nevím :lol:

Asi jsem precitlivela a hlavne ty věci neumím držet v sobě, vždycky mu to hned napisu ze se mě to dotklo :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1385

Nehledej problém tam, kde není..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 20:59

Já se neurazila 8) to zas ne, jen mě to mrzí, a bohužel co na srdci to na jazyku, takže mu to vždy řeknu

• Citovat
  • Nahlásit
6138
2.1.21 21:02
@Anonymní píše:
Já se neurazila 8) to zas ne, jen mě to mrzí, a bohužel co na srdci to na jazyku, takže mu to vždy řeknu

Takze chudak dostane drzkovou, jeste nez se vubec dostane dom za to, ze jede dom. Nedivim se, ze by se na to chlap vykaslal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3977
2.1.21 21:02

A to tě nenapadlo, že se s tím smailikem preklikl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 21:05
@Mallorka píše:
A to tě nenapadlo, že se s tím smailikem preklikl.

Nepreklikl, psal pak ze na mě se tesi ale obecně moc ne (práce a proste normální nedovolenkovy režim).

A žádnou drzkovou nedostal. Jen jsem řekla, ze je mi to líto, ze já bych se těšila i kdyby mě čekalo bůhví co.

• Citovat
  • Nahlásit
9731
2.1.21 21:07

No, vztáhla sis na sebe něco, co se netýkalo tvé osoby. Co na to říct :nevim: chlapi tuhle přecitlivělost moc nechápou, takže bacha na to. Za mě jsi to teda trochu přehnala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6138
2.1.21 21:08

Tvl ale dyt pises ze ti psal, ze na tebe se tesi. Tak co chces vic? Protlacit kytici 100 ruzi pres MMS? Jako fakt nechapu. A delat sceny kvuli smajliku? To jako fakt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 21:09

Tak vážně, přijde mi vám zprava:

“Už vyrazim :,(

Vám by to nepřišlo po 2 tydnech co se nevidíte líto? Jako ok, nemyslel to tak, ale proste to vyznělo hrozne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 21:11
@Cenarius píše:
Tvl ale dyt pises ze ti psal, ze na tebe se tesi. Tak co chces vic? Protlacit kytici 100 ruzi pres MMS? Jako fakt nechapu. A delat sceny kvuli smajliku? To jako fakt?

Přijde ti scéna říct, ze mě to mrzí, jak to podal? Ano vím ze na mě se tesi, ale fakt mi přijde líto, ze ty ostatní věci dokážou prebit to, ze se uvidíme my

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 21:17
@Anonymní píše:
Tak vážně, přijde mi vám zprava:

“Už vyrazim :,(

Vám by to nepřišlo po 2 tydnech co se nevidíte líto? Jako ok, nemyslel to tak, ale proste to vyznělo hrozne.

To zamrzí, ale scénu bych nedělala.
Kdyz se já kvůli něčemu takovému naštvu, tak se odcházím projít na dlouho až když mě začne sám intenzivně hledat, tak mě to zase hodí zpět :mrgreen:
Jako že má o mě strach a zájem :P
Pak bys mu to mohla i opatrně předhodit, že když posílá takové smajlíky, tak si nechtěla doma překážet.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat