Rozvod nebo ne?

Anonymní
14.4.21 14:57

Rozvod nebo ne ?

Ahoj, dobrý den, často tady čtu a tak se taky jednou podělím…

Mám teď s manželkou před rozvodem??? po 8 letech
Po vánocích loni se sbalila a odešla s dětma ( dva kluci ) 4 a 8.
Máme dům na hypo, psa, prostě „vše“.

Odešla protože jsem si jí nevšímal, chodil jen do práce a pak do druhé práce, doma jsem si dělal svoje – rekonstrukce, práce v dílně atak.. a stereotyp.
Občas hádky a moje příležitostné pití alkoholu :D
Ale musím říct, že ona mě hodně ignorovala, sex třeba max jednou za 14 dní v minulosti… Řešení nesmyslů…
Nevěra, násilí a podobné radosti v tom naštěstí v tom nebyli.

V současné době se vrátila, s tím, že mě miluje, chce být tady a všichni spolu… Nikoho jiného mezitím neměla, prý…???Omluvila se, snaží se apod…

Jdeme velmi brzy k soudu, kde chce stáhnout žádost o rozvod, kterou podala v Lednu

Nevím jak se zachovat, asi bych měl zachovat rodinu a taky nechci aby moje děti vychovával někdo jinej

Problém je v tom, že mezitím jsem potkal jednu ženu, která je mi sympatická i já jí.
Strávili jsme spolu pár víkendů… Je jí ale třicet a chtěla by brzy děti, já děti v současné době další nechci,
taky je celkem z daleka a moc se neznáme….

Taky jsem zjistil, že dokážu v pohodě fungovat sám, úklid, vaření… bez hádek a bez blbých řečí – svobodně….
Dům by mi zůstal, vyplatil bych jí.

Se ženou se už známe… Víme co čekat atd… A s novou kdo ví že…
Navíc ty děti…
Ale táhne mě to tam i tam, navíc ta svoboda ale začínat zas s někým znova…
Ale je mi cca 30, takže začít znovu lze…

Jak by jste se zachovali Vy?

Anonym - info o vztahu, celkem konkrétní

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7343
14.4.21 15:03

Ahoj,
budoucnost nikdy není jistá, a tak ti dnes nikdo neřekne, jaké řešení je nejlepší.
Pominuly věci, které vám zhatili hezké manželství, nebo by hrozilo, že se budou opakovat?
Odpověď na to bych hledal jako první.
Nový vztah, pokud nemáš definitivně rozhodnuto, co s manželstvím, bych nezačínal.
A že umíš dobře žít sám se sebou, to je dobře. To patří k základům, které jsou potřebné i pro fungování partnerství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14298
14.4.21 15:07

Zatím bych stáhla žádost o rozvod a zapracovala na vztahu s manželkou. Takže nejlépe poradnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8178
14.4.21 15:07

Zkusila bych to znovu s manželkou za určitých podmínek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
14.4.21 15:08

Sex jednou za dva týdny a říct, že je to ignorace? :D Tomu se tady vždycky směju. Co mají říkat ti, co mají sex jednou za rok, nebo dvakrát za rok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1371
14.4.21 15:09

Žena Tě miluje, opustila Tě nejspíš ze zoufalství, že sis jí nevšímal…
Pokud máš i nadále v plánu zajímat se jen o sebe, každý další vztah nejspíš dopadne stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1733
14.4.21 15:12

Pokud se hodlas dal chovat jak blb, tak se rozved. Prokazes tim manzelce velkou sluzbu. Mozna ji neoceni hned, ale za par let urcite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31171
14.4.21 15:13
@Anonymní píše:
Ahoj, dobrý den, často tady čtu a tak se taky jednou podělím…

Mám teď s manželkou před rozvodem??? po 8 letech
Po vánocích loni se sbalila a odešla s dětma ( dva kluci ) 4 a 8.
Máme dům na hypo, psa, prostě „vše“.

Odešla protože jsem si jí nevšímal, chodil jen do práce a pak do druhé práce, doma jsem si dělal svoje – rekonstrukce, práce v dílně atak.. a stereotyp.
Občas hádky a moje příležitostné pití alkoholu :D
Ale musím říct, že ona mě hodně ignorovala, sex třeba max jednou za 14 dní v minulosti… Řešení nesmyslů…
Nevěra, násilí a podobné radosti v tom naštěstí v tom nebyli.

V současné době se vrátila, s tím, že mě miluje, chce být tady a všichni spolu… Nikoho jiného mezitím neměla, prý…???Omluvila se, snaží se apod…

Jdeme velmi brzy k soudu, kde chce stáhnout žádost o rozvod, kterou podala v Lednu

Nevím jak se zachovat, asi bych měl zachovat rodinu a taky nechci aby moje děti vychovával někdo jinej

Problém je v tom, že mezitím jsem potkal jednu ženu, která je mi sympatická i já jí.
Strávili jsme spolu pár víkendů… Je jí ale třicet a chtěla by brzy děti, já děti v současné době další nechci,
taky je celkem z daleka a moc se neznáme….

Taky jsem zjistil, že dokážu v pohodě fungovat sám, úklid, vaření… bez hádek a bez blbých řečí – svobodně….
Dům by mi zůstal, vyplatil bych jí.

Se ženou se už známe… Víme co čekat atd… A s novou kdo ví že…
Navíc ty děti…
Ale táhne mě to tam i tam, navíc ta svoboda ale začínat zas s někým znova…
Ale je mi cca 30, takže začít znovu lze…

Jak by jste se zachovali Vy?

Anonym - info o vztahu, celkem konkrétní

Dokud bych se nesrovnala se současnoi ženou, nový život bych nikomu neslibovala. Jí nevadí, že jsi ženatý?! Chce děti, kdyz ty už máš dvě? Nebudou ji vadit alimenty a časté návštěvy dětí? Děti jsou priorita. Podle nich se rozhodni a ne podle rozkroku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26176
14.4.21 15:15

No evidentně ty jsi moc o manželství ani nestál, když sis hned našel náhradu, ale běda jak by to udělala manželka, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8130
14.4.21 15:17

Predne, pokud chces opravdu zachovat manzelstvi, tezko to pujde, pokud budes mit v hlave nekoho jineho (a udrzovat s ni vztah). To se pak muze manzelka pretrhnout, ale oproti te, se kterou diky rodine nemuzes byt, to bude malo a budes na ni videt (a hledat) chyby.
Stejne tak je treba byt k sobe uprimny a uvedomit si, co je pricinou a co dusledkem. Jestli ta odtazitost zeny nevznikla napriklad kvuli tomu popijeni a netraveni spolecneho casu. To my tady stezi rozklicujeme.
Pokud jsou ve vztahu deti a nedochazelo k dlouhodobym hadkam a vztah byl prost patologickych jevu, sanci bych tomu dala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
14.4.21 15:20

Moc nechápu manželku, co si od toho slibuje, lidi se nemění. Patrně se chce vrátit, protože jste ji to sám navrhl? A asi, že se budete snažit? Nedokážu si představit, která žena by do toho šla dobrovolně znovu. No každopádně, na Vašem místě bych zůstala sama, to by mi z toho vycházelo jako nejlepší řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
14.4.21 15:22

A ja si myslim, ze odesla proto, ze mela nekoho jineho a nevyslo ji to. Dle meho nazoru, pokud tam nebylo psychicke ani fyzicke nasili, nechce se mi verit, ze by odesla “jen” kvuli nevenovani se ze strany manzela, kor s dvema detma. Tim nerikam, ze je zakladatel chudak, kazdopadne na tom ma obri podil viny.
Meli byste si zajit do manzelske poradny nebo nekam to spolu rozebrat. Uz kvuli tem detem. A uvidite. Chybovat je lidske, ale odpoustet je bozske… Dala bych tomu sanci, ale je potreba, aby se zakladatel vzpamatoval a zacal se chovat tak, aby mela zena pocit, ze ma milujiciho manzela, kteremu na ni a rodine zalezi. A rozhodne ukoncit ten novy vztah.

Příspěvek upraven 14.04.21 v 15:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21040
14.4.21 15:23

Bych ji rekla ať se nevrací :mrgreen: promiň ale resis jestli někoho neměla a sam si trávíš víkendy s nějakou jinou :nevim: stereotyp a nezájem už zničili dost vztahu, taky sem to zažila, bohužel někomu nestačí, ze si delas věci kolem domu a na partnera kasles, je třeba se věnovat i tomu druhému a vyhradit si pro to nějaký čas. Pokud je ti lépe samotnému, tak tu zadost ani nestahujte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26176
14.4.21 15:31
@Megg7 píše:
A ja si myslim, ze odesla proto, ze mela nekoho jineho a nevyslo ji to. Dle meho nazoru, pokud tam nebylo psychicke ani fyzicke nasili, nechce se mi verit, ze by odesla “jen” kvuli nevenovani se ze strany manzela, kor s dvema detma. Tim nerikam, ze je zakladatel chudak, kazdopadne na tom ma obri podil viny.
Meli byste si zajit do manzelske poradny nebo nekam to spolu rozebrat. Uz kvuli tem detem. A uvidite. Chybovat je lidske, ale odpoustet je bozske… Dala bych tomu sanci, ale je potreba, aby se zakladatel vzpamatoval a zacal se chovat tak, aby mela zena pocit, ze ma milujiciho manzela, kteremu na ni a rodine zalezi. A rozhodne ukoncit ten novy vztah.Příspěvek upraven 14.04.21 v 15:25

Takže alkohol, neměl na ni čas, ale na sex jo je ok? Vůbec nepíše třeba že mu chyběly děti :roll: hlavně jaký byl bez nich klid a hned novou paní na víkendy. Ale chyba je určitě u ní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5754
14.4.21 15:31
@Petr-33 píše:
Sex jednou za dva týdny a říct, že je to ignorace? :D Tomu se tady vždycky směju. Co mají říkat ti, co mají sex jednou za rok, nebo dvakrát za rok?

To vždycky právě vystřízlivěl, tak se mu zachtělo. No.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat