Rozvodový právník Brno

Anonymní
20.11.20 02:02

Rozvodový právník Brno

Ahoj, prosím můžete mi doporučit opravdu skvělého rozvodového právníka? Manžel mě dneska zbil tak, že mě odvezla sanitka. Už se tam nevrátím a chci se rozvést. Ale neumím v tom chodit. Děti nemáme, ale jde o dost peněz na účtu, které si chce přivlastnit, protože on je ta oběť - a ještě jednu nemovitost s hypotékou. Potřebuji někoho, kdo mi pomůže, umí v tom chodit a nezalekne se. Děkuji moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20.11.20 06:29

Policii jsi to napadení hlásila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
20.11.20 07:10
@Modrásek modrý píše:
Policii jsi to napadení hlásila?

Ano hlásila to už Nemocnice, přijeli si zranění nafotit a já pak odtam jela na PČR sepisovat trestní oznámení :( anonym jsem nezaskrtla, ale to už je jedno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4432
20.11.20 07:30

Doporučuju JUDr. Romana Matulu. Je fakt skvělý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4704
20.11.20 09:16
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím můžete mi doporučit opravdu skvělého rozvodového právníka? Manžel mě dneska zbil tak, že mě odvezla sanitka. Už se tam nevrátím a chci se rozvést. Ale neumím v tom chodit. Děti nemáme, ale jde o dost peněz na účtu, které si chce přivlastnit, protože on je ta oběť - a ještě jednu nemovitost s hypotékou. Potřebuji někoho, kdo mi pomůže, umí v tom chodit a nezalekne se. Děkuji moc :srdce:

A nechala jsi ho vykázat ze společného obydlí? To je dost účinná ochrana proti opakování násilí. Peníze na účtu jsou obou, takže neuděláš nic špatného, pokud si půlku převedeš někam k sobě. Pokud nemáš dispoziční právo, pak jedině pomocí předběžného opatření zamezit s určitou částkou na účtě nakládat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 15:18

JUDr. Iva Petrová, Skopalíkova 1144/11, Brno.
zkušená paní, docela dravec, ničeho se nebojí, aspoň mi to tak přišlo.
Zálohu za služby nechtěla, jen zaplacení poplatku soudu za podání návrhu.

• Citovat
  • Nahlásit
224
20.11.20 15:30
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím můžete mi doporučit opravdu skvělého rozvodového právníka? Manžel mě dneska zbil tak, že mě odvezla sanitka. Už se tam nevrátím a chci se rozvést. Ale neumím v tom chodit. Děti nemáme, ale jde o dost peněz na účtu, které si chce přivlastnit, protože on je ta oběť - a ještě jednu nemovitost s hypotékou. Potřebuji někoho, kdo mi pomůže, umí v tom chodit a nezalekne se. Děkuji moc :srdce:

Ahoj jedině za mě JUDr. Válková. Je jedna z nejlepších.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
22.11.20 16:06

Děkuji všem již mam. Ano podala jsem trestní. bylo to opakovaně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu