Ruská digi hra chobotnice

2011
7.12.09 13:17

Ruská digi hra chobotnice

Všechny zdravím. Moc sháním ruskou digi hru chobotnici. Chtěla bych jí pro ségru, které jsem jí jako nezvedené dítko zničila a do dnes mě to mrzí Tak se ptám, nemáte doma někdo?? Samozřejmě že ne zadarmo, ale za nějaký rozumný peníz. Tak pokud někomu doma bezúčelně leží, budu moc ráda za nabídky. Díky předem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1279
7.12.09 13:44

Ahoj, zkouela si aukro a jemu podobne servery? Tam se obcas tyto skvosty objevi…mmch, na chobotnicce jsem ujizdela v prvni tride tusim.-)))byla super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17068
7.12.09 14:21

já jsem donedávna měla zajíce co chytá vajíčka (vžycky jsem ostatním chobotnici záviděla) nedokázala jsem tu hru vyhodit když jsem se stěhovala od našich, ale už moc nefungovala tak pak stejně letěla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
7.12.09 14:24

Ahoj, kdyby se nikdo neozval tak zkusim pohledat. Jako dite jsem ji mela, ale po svatbe uz se se mnou nestehovala. Predpokladam, ze lezi u babicky, jen uz ji asi dosly baterky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
7.12.09 15:30

Holky, já prolezla možné i nemožné. A na Aukru jsou jen kuchař, myslivec a vlk. A právě ségře jsem zničila chobotnici.

Ajii, byla bys děsně hodná, když se mrkneš!!! 1000krát díky předem.-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
7.12.09 20:23

ahoj, já ji mám..ale nedám.. :oops: :oops:

varianta je stáhnout hru :
http://plnehry.idnes.cz/…tatni_bw.idn

na telefonu typu ipohone to vypadá jako skutečné. :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3588
7.12.09 20:35

Koukala jsem na google a sem tam se objeví na aukru. Naposled byla prodáná v listopadu, tak myslím, že se nějaká časem najde, ale nevím, zda to do vánoc stihneš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
11.12.09 13:18

Ahoj, tak chobotnice uz jsem bohuzel nenasla (ani vlka) zbyly jen tetris a jeste nejaky klavirek :-( :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Matyas2
29.12.09 09:53

je na AUKRU, snad pomůže :)
http://www.aukro.cz/…botnice.html

• Nahlásit
  • Citovat
Nickymik
19.2.12 20:41

RUSKÁ HRA-Chobotnice