Růst bříška s dvojčaty

Anonymní
2.2.21 10:13

Růst bříška s dvojčaty

Ahoj Holky, nedávno jsem zjistila ze čekáme dvojčátka a tak nějak přemýšlím jak rychle roste u dvojčat bříško? :think: Přijde mi ze to už jde poznat i ostatní mi říkají ze už ti na mě poznají :oops:
Takže mám tu nějaké maminky nebo budoucí maminky dvojčátek, která si dokumentovala své bříško? :oops: :andel: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.2.21 11:02

A v kolikatem jsi tydnu?

• Citovat
  • Nahlásit
255
2.2.21 11:16

Ahoj, ono je to dost individuální… Na mě to bylo na 100% poznat okolo pátého měsíce. Ale ve 24tt na Ogtt, když jsem koukala na ostatní tě hůlky, co tam byli, tak jsem oproti ním měla bříško dost malé :) Celkové vypadám, jako kdybych čekala jen jedno. Ale jako vše v těhotenství je i toto dost individuální. Teď jsem teda 31tt. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 11:56

Jsem v 9tt :) všichni mi říkají ze s dvojčaty je to všechno tak trosku rychlejší takže sem chtela zjistit jestli je to pravda nebo se to jen říká :P :think:

• Citovat
  • Nahlásit
50
2.2.21 12:09

Břicho začalo být vidět dost brzy, v tom to bylo jiné. Teď jsem 35tt a není větší než při prvním těhotenství s jedním ditetem a hlavně jsem přibrala 1/3 váhy co s prvním synem. Takže to je dost individuální :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
2.2.21 12:51

Ahoj :mavam: na mě začínalo okolí poznávat těhotenství na konci třetího měsíce, těsně před porodem jsem měla břicho jen o kousek větší než ostatní maminky, nikdo by u mě dvojčata netipoval :) rodila jsem přesně dva týdny před termínem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9906
2.2.21 13:03

Na netu je spousta fotek týden po týdnu. Viz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1971
2.2.21 14:38

Je to hrozně individuální. Ja mela před porodem 18,5kg nahoře s dvojkama, narodili se v 36tt a jo, byla jsem velká, ale oproti holkam, co ztloustnou 30kg s jednim, se to neda srovnat :) Hlavně nejez za 3,ja byla dost kontrolovana a furt mi to říkali, at hlavně se neprejidam, at jim normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
3.2.21 14:03

Já otěhotněla v červenci a ještě v prosinci, asi tím, jak se nosily bundy, se mě lidi ptaly, kde mám ty dvojčata 😄.. nejvíce mě rostlo břicho od konce 7 měsíce..přibrala jsem cca 11-12kg a nechala je všechny v porodnici..🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
3.2.21 21:24

V 5 mesici jsem nosila sve dziny, i kdyz s rozepnutym knoflikem :) ale v satech to uz videt bylo. Ale je to hlavne stavbou tela, ja jsem vysoka a statna. Celkove nabrano 24 kilo, dva tydny po porodu zustalo 7.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat