Růst vousů - má cenu se holit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DominikF
Nováček 10 příspěvků 05.03.18 21:19
Růst vousů

Ahoj. Je mi 15, je pravda že když se budu holit tak mi porostou vousy rychleji a silněji než dříve? Někde jsem slyšel že to není pravda. Takže mě zajímá jestli má cenu se holit, aby rostly rychleji nebo prostě na to kašlat a nechat je vyrůst? Mimochodem mi rostou hodně rychle a když se neoholím 1 za 1-2 týdny tak už mám pěkný knír, i když bych chtěl spíš kotlety než knír :D

Reklama

Reakce:

tulipán
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 05.03.18 21:34
@DominikF píše:
Ahoj. Je mi 15, je pravda že když se budu holit tak mi porostou vousy rychleji a silněji než dříve? Někde jsem slyšel že to není pravda. Takže mě zajímá jestli má cenu se holit, aby rostly rychleji nebo prostě na to kašlat a nechat je vyrůst? Mimochodem mi rostou hodně rychle a když se neoholím 1 za 1-2 týdny tak už mám pěkný knír, i když bych chtěl spíš kotlety než knír :D

Na tvou prvni otazku odpoved neznam, ale ver, ze jemna chlupata housenka pod nosem neslusi zadnemu mlademu muzi. Byla bych pro pravidelne holeni, vsak se “poradnych vousu “ brzy dockas a pak si uzijes zajimavych vousu. Ted to neni ono a radeji s tim pryc.

Detsa
Kelišová 5920 příspěvků 05.03.18 21:34

Nevím, jak moc ti rostou, ale myslim, ze pravda to není. Ono se zda opticky, ze rostou rychleji, protože mají pak stejnou délku a jsou pak na pohled hustejsi.

Lenka_Hal
Závislačka 3444 příspěvků 06.03.18 04:01

Jemnou a chlupatou housenku :lol: ma uz muj 12lety syn a holi si to pravidelne, protoze dobre to proste nevypada. A ne, rychleji pak nerostou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako neoficiální žena Janečka sklízí posměch, kdo je ale skutečná Lilia?

Máme se dobře a ukazuje to i fakt, že si víc než kdykoliv jindy můžeme... číst dále >

Charlotte Štiková: Proč stojím za mámou a s kým dalším spala Ornella?

Reality show Štiky se točí především kolem vztahu Moniky Štikové a Ornelly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama