Růst vousů - má cenu se holit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DominikF
Povídálka 11 příspěvků 05.03.18 21:19
Růst vousů

Ahoj. Je mi 15, je pravda že když se budu holit tak mi porostou vousy rychleji a silněji než dříve? Někde jsem slyšel že to není pravda. Takže mě zajímá jestli má cenu se holit, aby rostly rychleji nebo prostě na to kašlat a nechat je vyrůst? Mimochodem mi rostou hodně rychle a když se neoholím 1 za 1-2 týdny tak už mám pěkný knír, i když bych chtěl spíš kotlety než knír :D

Reklama

Reakce:

tulipán
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 05.03.18 21:34
@DominikF píše:
Ahoj. Je mi 15, je pravda že když se budu holit tak mi porostou vousy rychleji a silněji než dříve? Někde jsem slyšel že to není pravda. Takže mě zajímá jestli má cenu se holit, aby rostly rychleji nebo prostě na to kašlat a nechat je vyrůst? Mimochodem mi rostou hodně rychle a když se neoholím 1 za 1-2 týdny tak už mám pěkný knír, i když bych chtěl spíš kotlety než knír :D

Na tvou prvni otazku odpoved neznam, ale ver, ze jemna chlupata housenka pod nosem neslusi zadnemu mlademu muzi. Byla bych pro pravidelne holeni, vsak se “poradnych vousu “ brzy dockas a pak si uzijes zajimavych vousu. Ted to neni ono a radeji s tim pryc.

Detsa
Kelišová 7063 příspěvků 05.03.18 21:34

Nevím, jak moc ti rostou, ale myslim, ze pravda to není. Ono se zda opticky, ze rostou rychleji, protože mají pak stejnou délku a jsou pak na pohled hustejsi.

Lenka_Hal
Závislačka 3989 příspěvků 06.03.18 04:01

Jemnou a chlupatou housenku :lol: ma uz muj 12lety syn a holi si to pravidelne, protoze dobre to proste nevypada. A ne, rychleji pak nerostou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama