Reklama

Růst vousů - má cenu se holit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DominikF
Povídálka 11 příspěvků 05.03.18 21:19
Růst vousů

Ahoj. Je mi 15, je pravda že když se budu holit tak mi porostou vousy rychleji a silněji než dříve? Někde jsem slyšel že to není pravda. Takže mě zajímá jestli má cenu se holit, aby rostly rychleji nebo prostě na to kašlat a nechat je vyrůst? Mimochodem mi rostou hodně rychle a když se neoholím 1 za 1-2 týdny tak už mám pěkný knír, i když bych chtěl spíš kotlety než knír :D

Reklama

Reakce:

tulipán
Závislačka 2812 příspěvků 05.03.18 21:34
@DominikF píše:
Ahoj. Je mi 15, je pravda že když se budu holit tak mi porostou vousy rychleji a silněji než dříve? Někde jsem slyšel že to není pravda. Takže mě zajímá jestli má cenu se holit, aby rostly rychleji nebo prostě na to kašlat a nechat je vyrůst? Mimochodem mi rostou hodně rychle a když se neoholím 1 za 1-2 týdny tak už mám pěkný knír, i když bych chtěl spíš kotlety než knír :D

Na tvou prvni otazku odpoved neznam, ale ver, ze jemna chlupata housenka pod nosem neslusi zadnemu mlademu muzi. Byla bych pro pravidelne holeni, vsak se “poradnych vousu “ brzy dockas a pak si uzijes zajimavych vousu. Ted to neni ono a radeji s tim pryc.

Detsa
Echt Kelišová 9969 příspěvků 05.03.18 21:34

Nevím, jak moc ti rostou, ale myslim, ze pravda to není. Ono se zda opticky, ze rostou rychleji, protože mají pak stejnou délku a jsou pak na pohled hustejsi.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4555 příspěvků 06.03.18 04:01

Jemnou a chlupatou housenku :lol: ma uz muj 12lety syn a holi si to pravidelne, protoze dobre to proste nevypada. A ne, rychleji pak nerostou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama