Reklama

Růst zoubků a očkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kajcatko
Kecalka 227 příspěvků 20.08.18 17:01
růst zoubků a očkování

Ahoj holky,
naší princezně je 4,5 měsíce a očkování jsem odložila. Je zdravá, ale přišlo mi tak nějak bezpečnější odložit ho na později. Na první hexu jdeme tedy až za dva dny.
Dneska jsem ale našla náznaky prvního zoubku - dvě červené tečky na místě, kde se prořízne. Zatím to není žádná divočina, malá nemá teplotu, jen víc slintá, strká si prsty do pusy, a ve dne hůř spí ( v noci díkybohu zatím dobrý).
Zajímal by mě váš názor na věc, zda očkování ještě odložit, nebo je to při růstu zoubků OK, když nemá teplotu?
Díky všem :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

morinka7
Kelišová 6637 příspěvků 20.08.18 17:07

Ne , neodkládala bych ;) Zoubky porostou teď furt nějaké. Pokuď nemá teploty šla bych. Věc druhá je teda venkovní teplot. Dcerka má jít na očkování a asi to nechám až na další týden ( doktorka mi dala termíny 2 ať se rozhodnu podle tepla) ;)

Kubido
Kecalka 209 příspěvků 20.08.18 17:16

Odložila bych hlavně kvůli vedrům, které teď panují. Jinak naše dr při růstu zoubků neočkuje, takže tak. :)

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 20.08.18 17:16

Jak tak čtu, o těch zubech v podstatě ještě neví, šla bych na očko ;) Pokud by byla nevrlá nebo plačtivá, tak ne.. Ale to musí vědět matka.. Já nedávno odložila očko MMR a udělala jsem dobře.. Instinkt zabral a na druhý den byl malý rozrušený, měl teplotu a táhlo se to další týden.. Teď má pro změnu nějaku asi virovou střevní infekci, takže taky nic.. S doktorkou jsem se domluvila na 2roky věku dítěte, pokud by byl v pořádku, klidně dřív.. Ale pokud není proč, neodkládala bych..

Kajcatko
Kecalka 227 příspěvků 20.08.18 17:21

Dekuju moc za rady. Jeste mi holky reknete, proc je blby ockovat ve vedrech? Vadilo by to, i pokud bych s ni pak tak den dva byla doma, kde mame 26?

morinka7
Kelišová 6637 příspěvků 20.08.18 17:23

@Kajcatko
Na dětské tělo je tohle vedro velká zátěž a ještě k tomu očkování by bylo už moc. My máme doma teda mnohem tepleji :think:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9566 příspěvků 20.08.18 17:40

Normálně bych šla. Zase takové vedro není, zvlášť pokud mate doma 26 a zuby ji teď polezou porad

mgdln
Závislačka 4420 příspěvků 20.08.18 17:49
@Kubido píše:
Odložila bych hlavně kvůli vedrům, které teď panují. Jinak naše dr při růstu zoubků neočkuje, takže tak. :)

Máš dobrou doktorku. V kolika začíná očkovat? Až po zubech moudrosti?
:kytka:

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 20.08.18 18:12

ne, není třeba kvůli růstu zoubků odkládat :)

spíše bych počkala kvůli aktuálnímu horku, je až moc teplo…za týden už to bude o.k.

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 20.08.18 18:13
@Kubido píše:
Odložila bych hlavně kvůli vedrům, které teď panují. Jinak naše dr při růstu zoubků neočkuje, takže tak. :)

tak to skutečně dobrou doktorku nemáte..... 8)

blumen
Hvězda diskuse 40288 příspěvků 20.08.18 18:15
@Kajcatko píše:
Dekuju moc za rady. Jeste mi holky reknete, proc je blby ockovat ve vedrech? Vadilo by to, i pokud bych s ni pak tak den dva byla doma, kde mame 26?

Nema se nahodou ochladit?
Zuby polezou porad nejake.
Ale my vyckavali do 6m s prvnim ockovanim.

Uživatel je onlineOverlook
Kecalka 305 příspěvků 20.08.18 18:52

Když už to odkládáš takovou dobu, tak to už bych taky možná počkala, až nebude takový hrozný vedro, snad příští týden má bejt líp, no ale to už slibovali víckrát že :roll: Mojí dceři teda vyšlo očkování na červen a pak druhá dávka v srpnu, měla Prevenar a Hexacimu najednou, pokaždý bylo vedro a žádný drama se nekonalo.
Zuby pak lezou furt, to bys nenaočkovala.

BellinkaX
Kelišová 6662 příspěvků 20.08.18 18:58

@Kajcatko
klidně očkuj, zuby porostou teď pořád, pak se začnou měnit… do toho podzimní virozy, chřipka, mráz, jarní mlhy… S touhle politikou nenaočkuješ nikdy. :kytka:

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 20.08.18 19:03

@BellinkaX

8)

a což teprve období prvního a druhého vzdoru, batolecí negace, tříletá puberta, pětiletá puberta, prepuberta a postupberta

jeden aby vyhověl všem trendy trendům z internetu, měl by očkovat až… v domově seniorů…
nebo až v rakvi
;)

Kubido
Kecalka 209 příspěvků 20.08.18 19:44

@mgdln Představte si..ve třech měsících. ;) @Borrealis Nikde nepíši, že máme dobrou doktorku. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Blogerka promluvila o natáčení Prostřena: Prima mě poškodila, protože jsem Slovenka

Podle svých slov chtěla neznámé čtyři lidi podrobit sociálnímu experimentu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama