růst zoubků - prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.09 14:41
růst zoubků - prosím o radu

Ahoj holky, omlouvám se, že zakládám nové téma. Malý dneska v noci tři hodiny probrečel, rostou mu zoubky. Jedu teď do města, tak mu chci koupit nějakou mastičku. Jenže nevím, jak se jmenuje a jestli je vůbec k dostání bez receptu. Nemůžu na netu nic najít. Díky moc za radu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ledňáček
Stálice 54 příspěvků 02.09.09 14:48

Já doporučuji Calgel. Je bez předpisu a zdá se, že u nás pomáhá. Také máme mundisal, ale tam nevím, do jaké míry pomohl.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.09 14:52

Díky moc. Já hledala mast a proto mi to nic nenašlo. Tak snad zabere.

Mispulin
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 02.09.09 15:02

Mundisal nebo Calgel, ale u nás to teda moc nepomáhalo :-(
Jestli pláče fakt hodně, tak bych občas na noc dala Nurofen, ale ne často…

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.09 15:04

Hodně ani ne, spíš mu to brání usnout a když už, tak spí hrozně lehce. Dá se to zvládnout, tak bych radši zatím vyzkoušela ten gel. Mažete to až když ho to bolí a pláče nebo třeba preventivně před usnutím??

Mispulin
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 02.09.09 15:14

Já dělala obojí, preventivně a když se v noci malej vzbudil kvůli zubům, tak jsem namazala.
Nám teď lezou poslední pětky a za chvilku tp začne nanovo s malou, už se moooc těším :evil:

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.09 15:17

To věřím :) Ono mu právě lezou dva zoubky najednou - horní jednička i dvojka.. Přijde mi to divný, napřed mají lézt dolní, ne?

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.09 15:44

My jsme používali BABYDENT a byl super!
Kubík byl úplně v pohodě a růst zoubků neprobrečel.

kitty25
Neúnavná pisatelka 16072 příspěvků 02.09.09 15:45

my měli se zubama velké trápení, calgel nepomáhal, ale mazali jsme. je tam nějaké doporučené dávkování

jinak jsem dávala třeba před spaním i poledním 1ml nurofenu, aby se Robik vyspal.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 02.09.09 16:43
madi píše:
To věřím :) Ono mu právě lezou dva zoubky najednou - horní jednička i dvojka.. Přijde mi to divný, napřed mají lézt dolní, ne?

Měly by, ale nemusí. U dvojčat vylezly nejdřív spodní a pak horní. Ted u Domika vylezly horní a ted se klubou dolni :wink:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 02.09.09 17:08

Nám pomáhá Kamistad, chlazení.

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 02.09.09 18:42

no já to dávám jen na akutní pláč kvůli zoubkům, bo je to dočasné, pak to už nefunguje.

Pokud jdou zoubky hůř (mmch v kombinaci s úplňkem fakt labůžo), dávám homeo čípky Viburcol po dobu několika dnů před spaním.

Když je zcela nejhůř a fakt nic nezabírá, tak dám nurofen (asi 2× za celou dobu, uprostřed noci, když ječela), trošičku

Maggie_
Kecalka 154 příspěvků 02.09.09 20:20

Mundisal a spokojenost velká :wink:

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.09 14:22

Tak jsem koupila Calgel, večer trošku namazala a malý spinkal celou noc až do osmi. Asi to má nějaký uspávací účinek :D :D
Ale je fakt, že zoubky už se mu prořízly, takže ho to bolí nejspíš mín

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 03.09.09 14:47

proříznuté už nebolí. Nejhorší je to, než vykoukne kousínek z dásně a pak už to je OK. Pak jen u stoliček - ačkoliv u B8ry to bylo bez potíží, tak u Anety je pak ještě kravál, kdy se vytlačuje ta střední část zubu

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >