Růstový spurt nebo kolika?

579
8.7.15 13:04

Růstový spurt nebo kolika???

Holky, mám 3týdenní holčičku, jak byly ty vedra, tak byla skoro přád u prsu, ale strašně se u toho kroutila a byla stále nespokojená, stále to pokračuje, pije co hodinu, pak se kroutí jak blázen, pláče…co dělat? je to spurt nebo prdíky z toho, jak často pije?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1772
8.7.15 13:08

Nejspíš obojí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JLP
4648
8.7.15 13:18

@wesny Ahoj, jsme na tom podobně - přes den malý docela hodně spí, ale u prsou mi vydrží i přes hodinu. V noci se pak budí s pláčem - to ho trápí prdíky… Když se vyprdí, tak pláče pořád, protože rovnou přechází do fáze hladu… Doufám, že se to po skončení těch veder trochu zlepší, protože to horko mu asi taky moc nedodá na náladě… a zrovna teď se tu vedle mě kroutí ve spaní a prdí jak dospělák… :) Trochu nám pomohl Infacol. Sab simplex se nějak minul účinkem… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
8.7.15 13:24

@wesny asi fakt oboji, ale to neznamena, ze by jsi ji v pripade poptavky nedavala. Nezbyva nez chovat(pritahuj nozicky k brisku, nos ji na predlokti briskem dolu),nebo zkus vyvarit 3 zrnicka kminu do trochu vody a dat ji to- mela by pak snadneji prckat. Pokud zenes i fenyklovy caj od prvniho tydne Zivota. me pomohl slabounky hermankovy a masirovat brisko olejickem na prdiky. ty muzes taky pomoci stravou- udelej si kminovou polivku, pij fenyklovy caj, nejez nic co nadyma - kvetak, cibule, extra mnozstvi chleba atd. je to boj, vydrz ;) nejsem si jista od kolika jsou kapky espumisan atd.ty jsou na koliky taky fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1772
8.7.15 13:38

Espumisan klidně může, my jej máme od druhého týdne ;-) ovšem prdíky nás trápí trochu víc, takže jsme přešli na sab simplex, tak jsem zvědavá jestli pomůže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.15 13:45

@wesny asi oboji. My to taky tak meli a zabrali nam na prdiky kapicky baby calm a fenyklovy caj kde mu rozpoustim probiotika baby pearls..I kdyz kojim cajik jsem mu ze zacatku s temi probiotiky davala po lzicce. Za 4dny to zabralo a od te doby po kolikach ani pamatky Ted ma 3mesice a uz mu na prdeni staci jen cajik. a rustovy spurt u nas trval ve 3tydnech 6dni, je to narocne, ale chce to vydrzet!!! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
8.7.15 14:07

Ahoj, my měli něco podobného necelé 2 týdny nazpět. Taky jsem uvažovala, jestli má spurt nebo ho bolí bříško. Bylo to nejspíš obojí. Taky jsem ale zjistila, že ho nechávám málo odbrknout a to ho pak trápí. Bobek pije celkem hltavě a když si někdy i mezi jídlem neodbrkne, je zle - kroutí se, vzteká, pláče… Taky jsem začla dávat SAB a laktobacilky a je to o dost lepší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama