Růstový spurt u dítěte na UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alecramas
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 08.11.14 16:41
růstový spurt u dítěte na UM

Zdravím maminky,
chtěla bych se zeptat, jestli tohle může být růstový spurt:
Malému budou ve čtvrtek 3 měsíce, dávám mu jíst po 3 hodinách, v noci jí po 4. většinou vypije tak 100 - 120 ml, 120 teda málokdy, ale hned po jídle mi brečí. Přitom když dám flašku, tak nechce… Za 24hod. tedy vypije tak 650 ml. Přebalím, chovám, na chvilku se uklidní nebo taky vůbec, usne třeba jen na půl hodiny a za 1,5 - 2 hodiny od posledního krmení zase brečí. Nepropíná se, tak prdíky to asi nebudou. Tohle trvá asi třetí den. Napadlo mě, že by to mohlo být ještě změnou UM, máme teď Babylove, tak jestli ho třeba nezasytí…ale to dáváme už víc jak týden :nevim: Je strašně neklidný, už nevím, co s ním… :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 08.11.14 16:49

Protože se nepropíná, tak to nebudou prdíky? Jsi si jistá? Brečí ti kdy? Po každém krmení?

Alecramas
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 08.11.14 17:14
@berry4 píše:
Protože se nepropíná, tak to nebudou prdíky? Jsi si jistá? Brečí ti kdy? Po každém krmení?

Myslím si, že to nejsou prdíky. Brečí hned po krmení, dám odříhnout, vyčůrat, přebalím a stejně skoro pořád brečí. Předtím jsme měli Hipp a to prdíky měl, hrozně se propínal. Jinak mám kapky Bio Gaia.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 08.11.14 17:20

A proc jste menili mlicko? Cenove tam rozdil není.

Alecramas
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 08.11.14 17:24
@kattkka píše:
A proc jste menili mlicko? Cenove tam rozdil není.

Protože jsem si myslela, že mu nesedí, vždycky se po něm hrozně propínal a křičel :(

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 08.11.14 17:28
@Alecramas píše:
Protože jsem si myslela, že mu nesedí, vždycky se po něm hrozně propínal a křičel :(

Jak dlouho jste ho pouzivali? ma se počkat 3 tydny.

Alecramas
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 08.11.14 17:42

Zkoušeli jsme ho 2×, hned po narození 2 týdny, pak chvilku Nutrilon, pak znova Hipp 3 týdny.

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 08.11.14 17:45

Tak ono než si zařívání zvykne na nové UM, trvá to cca 14 dní. Hlavně neměn´, udělali by jste víc škody, než užitku. Hladový po něm nebude, Babylove je dobré mlíko. Možná je spíš překrmený, mě holka v tomto věku vypila klidně jen 70-90 a prospívala nádherně.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 08.11.14 17:51
@berry4 píše:
Tak ono než si zařívání zvykne na nové UM, trvá to cca 14 dní. Hlavně neměn´, udělali by jste víc škody, než užitku. Hladový po něm nebude, Babylove je dobré mlíko. Možná je spíš překrmený, mě holka v tomto věku vypila klidně jen 70-90 a prospívala nádherně.

Tak tak. Akorát rikaji ze radsi počkat tri tydny. Je pravda ze rozdil jsme poznali az fakt ten 3 tyden…

Alecramas
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 08.11.14 18:31
@berry4 píše:

Mně někdy vypije taky jen 80 nebo 90, nervu to do něj za každou cenu. Předtím ho ještě přikládám k prsu, ale myslím, že z toho si moc nevezme, zkoušela jsem se rozkojovat až třetí týden po porodu a to ještě jen z jednoho prsa. Je pravda, že ho ale krmím po cca 3 hodinách (stále totiž nepoznám, jestli brečí z hladu) V noci jak se vzbudí. pokud je překrmený, tak to stejně nepoznám :(

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 08.11.14 22:04

Prvni syn mi po krmeni taky hned brecel. Mlika vypil vzdy dost, prdiky to taky asi nebyly, tak jsem mu vzdy po krmeni hned vrazila dudlika a prestal. Asi chtel jeste dudat. Vzdy se zklidnil a i si pres nej krknul.

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 08.11.14 22:08

Trochu mimo tema, ale muzu se zeptat, jak casto vam kakaji deti na UM? Malymu je sedm tydnu, plbe na UM a kaka po kazdym krmeni…

Veronika 85
Nováček 4 příspěvky 11.11.14 20:56

Ahoj, mě malá po umělým kakala po každém krmení. Takže měla asi osm stoliček denně. Byla jsem z ní naprosto zoufalá, protože co jsem nalila do ní vrchem, ihned šlo spodem ven:-)) časem se to ale upravilo na jednu stolici denně. Takže buď v pohodě.

natyber
Kelišová 6061 příspěvků 11.11.14 21:06
@Alecramas píše:
Zkoušeli jsme ho 2×, hned po narození 2 týdny, pak chvilku Nutrilon, pak znova Hipp 3 týdny.

No hlavní je tak často neměnit mléko. Jestli jsem to pochopila tak jsi dávala Hipp (dávala jsem od 5.měsíců do roka a maximální spokojenost) pak jsi dávala Nutrilon, znovu Hipp a teď Babylove :think: To mi přijde teda dost změn pro střívka tříměsíčního miminka :think: No rozhodně vytrvat pár týdnů u jednoho mléka. A pak, dudlík, hodně chodit ven na procházky, víc se vyspinká, vyvětrá, pak se pěkně napapá ;) A taky mi přijde velká dávka, dala bych méně a častěji. Myslím, že ve třech měsících mi syn vypil tak 60ml :think:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.11.14 06:50

@natyber : Hm tak to ti pil malo. Mrkni do zadu na krabici. me pil malej tabulkove co je na krabici ve 3 mesicich tudíž 150-180 spis tech 180. :lol: :lol:
Tech vasich 60 spis bylo malo. Kazde dite je jiné. Jiné klidne pijou 210 a nektere 60 a jiné si dodrzuji tabulky…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >