Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj
mám takový dotaz
9.3.22 jsme měli nechráněný sex s tím, že do toho jdeme. A já bych chtěla poradit jestli to vyšlo nebo né
a dne 14.3.22 se dostavil růžový výtok a doprovázely bolesti v podbřišku (kdybych učila na škole ženskou soustavu tak jím přesně ukážu kde jsou vaječníky
) MS mám mít až 30.3.22.
Děkuji za odpovědi ![]()
@ADR19 píše:
Ahojmám takový dotaz
9.3.22 jsme měli nechráněný sex s tím, že do toho jdeme. A já bych chtěla poradit jestli to vyšlo nebo né
a dne 14.3.22 se dostavil růžový výtok a doprovázely bolesti v podbřišku (kdybych učila na škole ženskou soustavu tak jím přesně ukážu kde jsou vaječníky
) MS mám mít až 30.3.22.
Děkuji za odpovědi
Tak zrovna piju kafe, když chvíli počkás tak ti to vyvěštím.
@JancaS84 píše:
Tak zrovna piju kafe, když chvíli počkás tak ti to vyvěštím.
Nemusíš, zrovna jsem dopila a budou to čtyřčata.
@karkarka píše:
Nemusíš, zrovna jsem dopila a budou to čtyřčata.
Jo, vyšlo mě to stejně.
@ADR19 píše:
Ahojmám takový dotaz
9.3.22 jsme měli nechráněný sex s tím, že do toho jdeme. A já bych chtěla poradit jestli to vyšlo nebo né
a dne 14.3.22 se dostavil růžový výtok a doprovázely bolesti v podbřišku (kdybych učila na škole ženskou soustavu tak jím přesně ukážu kde jsou vaječníky
) MS mám mít až 30.3.22.
Děkuji za odpovědi