Rychlý váhový přírustek

26
31.5.16 11:45

Rychlý váhový přírustek

Ahojky. Ráda bych poprosila o zkušenosti ostatních. Jsem v 16tt. Jedná se o mé první těhotenství. V prvních třech měsících mi bylo zle a zhubla jsem asi 6kg. Vážená u doktora jsem byla na začátku měsíce května a to jsem měla 60kg. Na konci toho samého měsíce mám nahoře 4kg. Je normální, že jsem během jednoho měsíce nabrala 4kg? Přijde mi to strašně moc, to budu tímhle tempem za chvíli jako koule :-D.
Děkuji za reakce a zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4787
31.5.16 11:53

Normální to určitě je :) Já první měsíce přibírala nic nebo trošek a v posledních měsících mi to jelo snad taky kilo za týden :( nakonec to bylo 30kg!! Nepíše jakou máš stravu, nejlépe se vyhýbat sladkému a pod, jíst prostě zdravě.. Mě to teda nepomohlo.. Ze sladkého sem měla max mandarinku dvě denně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24816
31.5.16 11:59

Já to měla tyky, ale nebyl to tuk, ale voda zadržovaná v tělě. Nabrala jsem tak 22 kg, ale v porodnici jsem nechala téměř deset kg a malá měla jenom 2 a půl kila, pak to už šlo celkem samo, jak jsem začla kojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
31.5.16 12:08

Děkuju :-), uklidnili jste mě, ale při představě, že ve finále přiberu třeba 30kg…ouuu. Sladký bych omezit mohla, je fakt, že stačí ovocný jogurt, i když si myslím, že to nepřeháním…ale člověk míní…:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59287
31.5.16 12:47

@summer21 je to normální, klid..já téměř nepřibírala a pak 5 kg za měsíc :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama