Reklama

S dětmi, ale osamělá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 08:43
S dětmi, ale osamělá

Ahoj, sorry za anonymitu, ale je to pro mě dost citlivé.

Připadám si osamělá a smutná a nevím, komu se svěřit. Vztahy v rodině teď stojí za prd, můj otec (děda) se před cca měsícem jakožto rozený cholerik a věčně nespokojený člověk nezachoval dobře na společné dovolené s mojí mamkou a vnoučaty - mými a sestřinými dětmi, prostě to předčasně odpískal a všechny nás tím vzhledem k okolnostem šíleně naštval. Od té doby spolu prakticky nemluvíme, ale včera napsal SMS, že se mu stýská po vnoučatech a že by se za nimi na dopoledne rád zastavil. Ok. Přijel, já jsem se s ním vidět nechtěla, a tak jsem aspoň využila, že mám konečně nějaké hlídání a odjela nakoupit do města. Takže s nimi strávil 2 hodinky, děti nadšené a zase odjel do Prahy. Dnes ráno ségra psala, že vůbec nemohla v noci spát, že ji štve, že za mými dětmi jede hodinu, aby je viděl, a její děti, které bydlí 10 minut od našich, navštívit nepřijel. Tak jsem jí řekla, že mě to mrzí, že to chápu, ale že to musí říct jemu, že přece nebudu bránit, aby viděl moje děti, protože by to ublížilo jen jim. Dědovy chyby zatím nevidí a mají ho rády. Načež mě několikrát poslala do háje, mám jí vlézt na záda, zprávy ode mě číst nebude atd. Prostě taky horká hlava. Ok. Ptala jsem se mamky, jestli jsem to měla řešit jinak, ale ta mi řekla, že to, že jsou dospělí na něj naštvaní, neznamená, že to odnesou i děti a že by byla chyba si zavírat dveře, i když je to morous a poslední dobou je fakt na pěst. Že jsem nic špatnýho neudělala. Ale já se stejně cítím hrozně. Za poslední rok se toho stalo víc než dost. Přišla jsem o prarodiče, mezi našimi to díky dědově povaze neklape, teď je naštvaná i ségra na všechny okolo a já mám pocit, že prostě nikoho kromě manžela a mamky, kterou nechci přetěžovat (má to těžší než já), nemám. Navíc jsme se přestěhovali desítky km daleko a tady mám pouze tchýni a tchána a s nimi v baráku manželovu ségru s rodinou, ale ti na nás převážně dlabou. Jsem s dětma pořád sama a manželovi si vylívat :srdce: pořád nemůžu, musí mít těchhle žabomyších válek plný zuby. Takže místo abych se věnovala něčemu pořádnému, chodím jak tělo bez duše, závidím pospolitým rodinám, že mají jeden druhého, a cítím se opuštěně. Do toho když zlobí děti, jsem úplně na nervy. Mám chuť se na všechno vykašlat, utnout vztahy s okolím kromě mamky a manžela, ale jsem na to moc rodinný typ. Já ty lidi potřebuju. Tady kromě manželovy rodiny nikoho neznám a tchýně není hlídací babička. Je mi smutno. A asi ani nečekám radu, potřebovala jsem se vykecat. Martina

Reklama

Reakce:

lenk
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 28.08.18 08:49

Ahoj Martino, tvoji situaci chápu, ale nedá mi to, co já bych dala za chápajícího manžela a maminku. Tak držím pěsti ať se situace v rodině zlepší. :hug:

tulipán
Závislačka 2791 příspěvků 28.08.18 10:18

Ono si to zase sedne. Nepises, co se stalo, ale predpokladam, ze nic extra zasadniho (opily ridil auto s detmi apod.), kvuli cemu by se mel deda navzdy odstrihnout, mesic tiche domacnosti snad staci. Deda je cholerik, je mu lito, ze jste se nepohodli, ale i to se stava, to je zivot. Udelal vstricny krok, prijel za vami, udelala bych take krok vstric, a pomohla tak zlepsit i atmosferu doma babi s dedou. Vzala bych deti a jela za nim na navstevu. Segra si na tebe vylila zlost, ale to si musi vyridit sama.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama