Reklama

Jak se nemazat s tchýni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AlexTomas92
Nováček 3 příspěvky 19.08.18 16:04
Jak se nemazat s tchýni ?

Prosím, poraďte..
Jak jste to udělali s tchýni vy, když vám přikazovala, co mate dělat se svým dítětem?( když ji řeknu, že to tak nechci, tchýně nevidí/ neslyší a stejnak jde a udělá to ).. řešení pro mě není přestat se s ní vídat kvůli mému pritelovi.
Furt o mně vykládá kdesi cosi.. bohužel můj přítel tomu nevěří. Už se to táhne 5let :(
A rozumně to vyřešit jsem zkoušela, bohužel neúspěšně.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39349 příspěvků 19.08.18 16:10

@AlexTomas92 jedině jí to říct jasně , ale chce to aby partner stál za Tebou ;)

Emimin7
Echt Kelišová 8159 příspěvků 19.08.18 16:10

Nejde si prostě dupnout? Dáj jasně najevo, že matka dítěte jsi ty, tak ať se nestará?

pannda
Kelišová 6473 příspěvků 31 inzerátů 19.08.18 16:10

Vidate se jak často?

Příspěvek upraven 19.08.18 v 16:12

Monchichik
Závislačka 4200 příspěvků 19.08.18 16:11

No pro mě bylo řešení přestat se s ní vídat. Kdyby udělala něco, co fakt nechci, tak jdu a předělám to po ní, napřed bych jí řekla, že takhle ne. S tím, co kde vykládá, neuděláš nic. Akorát bych jí řekla, že o tom, co o mě říká, vím.

hani28
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 19.08.18 16:12

Zalezi o co jde, uved priklad. Co jako jde a udela, i kdyz ty nechces? Jinak proste ignorovat, poustet jednim uchem tam, druhym ven.

hani28
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 19.08.18 16:15
@Monchichik píše:
No pro mě bylo řešení přestat se s ní vídat. Kdyby udělala něco, co fakt nechci, tak jdu a předělám to po ní, napřed bych jí řekla, že takhle ne. S tím, co kde vykládá, neuděláš nic. Akorát bych jí řekla, že o tom, co o mě říká, vím.

Ona se muze prestat vidat, ale chlapovi nemuze zakazat, aby se s ni vidal a vodil tam dite. Tak to uz radsi, at je tam s nima.

pannda
Kelišová 6473 příspěvků 31 inzerátů 19.08.18 16:20

Pokud je to jednou za čas, dá se tyhle věci přejít . pokud často, musíš si stát za svým a nad reci, nad ty se povznes

ekira5
Závislačka 4382 příspěvků 19.08.18 16:21

@AlexTomas92 to čo o tebe rozpráva je jej vizitka a normálny človek to pochopí a taký čo tomu verí je ako ona to ťa trápiť nemusí. Záleží aký rozpor máte, možno je to maličkosť a tebe to príde ako vážna vec. Ak nereaguje na slová že si neželáš aby to robila s dieťaťom tak jej ho zober, časom hádam začne brať vážne tvoje rozhodnutia. A keď ti radí čo máš robiť jedným uchom dnu a druhým von. Snáď ju to časom prejde. A čo sa priateľa týka jemne mu naznač že už si ty jeho partnerka a nie maminka. :nevim: želám pevné nervy a veľa šťastia ;)

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 19.08.18 16:53
@AlexTomas92 píše:
Prosím, poraďte..
Jak jste to udělali s tchýni vy, když vám přikazovala, co mate dělat se svým dítětem?( když ji řeknu, že to tak nechci, tchýně nevidí/ neslyší a stejnak jde a udělá to ).. řešení pro mě není přestat se s ní vídat kvůli mému pritelovi.
Furt o mně vykládá kdesi cosi.. bohužel můj přítel tomu nevěří. Už se to táhne 5let :(
:kytka: :kytka: :kytka: nikdy poslouchat nebude. Jsi mlada a nic nevis. To jeste na smrtelne posteli Ti bude rozkazovat.Ma taku povahu co do huby si nevidi. Jedine naucit se ignorovat.

nostress
Extra třída :D 12955 příspěvků 19.08.18 17:23
@AlexTomas92 píše:
Prosím, poraďte..

Už se to táhne pět let, a tvůj přítel tomu nevěří? :nevim: Pak máš primární problém se svým přítelem, který neví, na čí straně má stát.Osobně bych si nejdříve promluvila s přítelem, a oznámila mu, že očekávám jeho podporu, a ať si svoji matku srovná, jinak s ní přeruším kontakty. Pokud by to nezabralo, tak bych tchýni klidně, ale jasně a stručně řekla, že svoje dítě si umím vychovat sama, a pokud budu potřebovat její radu, tak se přihlásím.Pokud by dělala nadále věci, které si nepřeji, tak bych pokaždé sbalila dítě, a odešla domů.

aaaki
Povídálka 34 příspěvků 19.08.18 17:50

Tchyně budou vždy proste tchyně. Myslim, že uplne nej je změnit taktiku, potlačit v sobe naše ego (ja jsem přeci matka a budu si dělat vse po svem, ač na to máš právo ). Dopřej ji její pocit dulezitosti, zeptej se ji na její názor, popovidej si s ni o tom, jak to ona tehda dělala a dělej , že te to zajímá, I když je ti to putna. Pak te ona, myslím, bude brát jinak a bude taky možná více respektovat tva prani co a jak s jejím vnoucetem. A tvůj pritel to 100%ocení.

AlexTomas92
Nováček 3 příspěvky 19.08.18 20:15

Par příkladu:
V zimě v -5 ji přišlo zbytecne, aby malý měl fusak :nevim: začala ho sundavat a nereagovala
V dešti je plastenka zbytečná, v lese moskytiera :think:
S malým jezdíme pozdě domu, ale když chce, aby jsme ji večer jeli navštívit nebo ji odvezli po party domu, to problém není.
Nás kočárek ji přijde ošklivý, a je úplně na prd když s nim nemůže jezdit v lese po kořenech.
Není ji blbé odjizdet od nás ve 12 večer 8o
Antikoncepci brát nemám, že to není zdrave a kdyžtak přeci půjdu na potrat.
Vše co uvarim já, není dobré.
Nestydí se mi hrabat v mem talíři v restauraci.
Nabízí mi její věci (- rozdíl 35 let a 18kg) když je nechci, ničeho si nevazim.
Na syna jsme byli mladi( 23 a manžel 24) a hnala mě na potrat.
Pomlouva svou rodinu, svého syna i dceru a to ji nic neudělali.
Na návštěvě ji nic není dobré.. přitom u ni na návštěvě vás čeká vrstva prachu a obyčejná voda.
:(

AlexTomas92
Nováček 3 příspěvky 19.08.18 20:27

Vídáme se tak 3× do týdne

nostress
Extra třída :D 12955 příspěvků 19.08.18 20:31
@AlexTomas92 píše:
Vídáme se tak 3× do týdne

To nechápu. Jsi přeci dospělá a svéprávná osoba, tak co tě nutí toto všechno absolvovat s takovou osobou? :nevim: Ty se jí bojíš?Nebo čeho se bojíš? To je problém říci, bude to takto, toto já dělat nebudu, nebo děkuji, nechci, mě se to nehodí, a pod?Nauč se jednat asertivně. Každý si vůči nám dovolí jenom tolik, kolik mu dovolíme my sami.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama