Závidím a trápím se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 16:13
Závidím a trápím se

Ahoj vsem,
velmi citlive tema, proto prosim o anonym. Moje švagrová a švagr přišli s krásnou novinkou, že čekají své první dítě. Moc jim to přeji, je to krásná věc, ale zároveň mě to žere. Rozjela se mi poměrně vážná autoimunitní choroba a nemohu mít děti. Pochopitelně se teď neřeší nic jiného a já se nedokáži povznést. Hrozně mě to uvnitř žere a nevím, co s tím…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 16:16

Zapomnela jsem dodat, že bych své miminko moc chtěla …
Můj muž jim říkal, zda by nemohli trochu ubrat s tim žvaněním o dětech, ale on mu napsal, že to přeci není jeho problém, že nemuzu mit děti a užírám se tím…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 16:17

Smirit se, hele, ja kdyz svagrova mela druhy dite a ja furt nic..Bulela jsem, no. Nejhorsi bylo, ze jsem neco rekla, ze se fakt ma a ona, at si udelam taky.
Neslo to a hrozne to bolelo. Da se jen smirit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 16:18
@Anonymní píše:
Smirit se, hele, ja kdyz svagrova mela druhy dite a ja furt nic..Bulela jsem, no. Nejhorsi bylo, ze jsem neco rekla, ze se fakt ma a ona, at si udelam taky.
Neslo to a hrozne to bolelo. Da se jen smirit

Já vím a snažím se, ale opravdu to bolí. Připadám si jako žena, snacha, co selhala a nepřinese dítko do rodiny …

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 18.08.18 16:20

Přijmout realitu. Záviděním a trápením se jen zahořkneš. Raději se zaměřit na možnosti, jak si život zkvalitnit.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 18.08.18 16:22
@Anonymní píše:
Já vím a snažím se, ale opravdu to bolí. Připadám si jako žena, snacha, co selhala a nepřinese dítko do rodiny …

Nevím jak vážná je tvá choroba, ale mně tedy doktoři taky řekli že neotěhotním a přesto se tak stalo. Procházela jsem podobnými stavy jako ty. A když jsem to přijmula a srovnala se s tím, otěhotněla jsem.

juni29
Povídálka 24 příspěvků 18.08.18 16:23

Prostě jim to takhle napsat, jako jsi to napsala sem. Někteří lidi jsou obdivuhodně netaktní a potřebujou (obrazně) dostat po čumáku.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 18.08.18 16:27

To znám. Dva a půl roku jsem běhala po doktorech. Do IVF daleko a všechny kolem rodily a těhotněly jak o závod. Bylo to peklo. Už jsem ani nevěděla co říkat na ty neustálé dotazy, kdy budeme mít dítě my. Navíc se kamarádky nechtěly nebo nezvládaly bavit o ničem jiném než o tom jak jsou šťastné, jaký koupili kočárek, jakou postýlku, jak se to bude jmenovat, … nemám jim to za zlé, samozřejmě jsem jim nechtěla kazit radost, takže jsem se bavila normálně i jsem se na všechno vyptávala, ale bolelo to šíleně. Narozené děti byly ještě horší, jedné kamarádce jsem se rozbrečela nad kočárkem a utekla jsem. Miminko žádné ze svých kamarádek jsem si nepochovala, nezvládla bych to, přitom mě to hrozně mrzelo. Není to lehké a ještě se hodně nabrečíš, drž se :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 16:30
@juni29 píše:
Prostě jim to takhle napsat, jako jsi to napsala sem. Někteří lidi jsou obdivuhodně netaktní a potřebujou (obrazně) dostat po čumáku.

Manžel to švagrovi napsal, a on, že to neni jeho problém…

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 16:32

a je šance že časem se nemoc zlepší a dítě budete mít?

Lioness34
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 18.08.18 16:34
@Anonymní píše:

Chápu ze to je nelehké tak Popremyslej zda dítě neadoptovat - pokud opravdu tehotenstvi není možné… ono to potrva… mezi tím pořídit psa chodit cvičit plánovat dovolené… je to v hlave - musíš to preprat.

Russet
Extra třída :D 11723 příspěvků 18.08.18 16:37
@Anonymní píše:
Zapomnela jsem dodat, že bych své miminko moc chtěla …
Můj muž jim říkal, zda by nemohli trochu ubrat s tim žvaněním o dětech, ale on mu napsal, že to přeci není jeho problém, že nemuzu mit děti a užírám se tím…

Ubrat můžou, ale tvoje užírání je jen tvůj osobní problém. Těhotnět budou další a další ženy. Adopce u vás nepřipadá v úvahu?

Bábrdl
Generální žvanilka 21498 příspěvků 18.08.18 16:46
@Anonymní píše:

Opravdu napsal „to není můj problém“?

Ono, když má někdo vážný problém, bývá přecitlivělý. Já jsem taky zažila, že se ke mně vrátilo něco, co jsem údajně řekla, ale dotyčná si to přeložila docela jinak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 16:48
@Bábrdl píše:
Opravdu napsal „to není můj problém“?Ono, když má někdo vážný problém, bývá přecitlivělý. Já jsem taky zažila, že se ke mně vrátilo něco, co jsem údajně řekla, ale dotyčná si to přeložila docela jinak.
Četla jsem to. On se celý život snaží mít všechno lepší než brácha, tak teď si rochní asi…

Lioness34
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 18.08.18 16:53
@Anonymní píše: Četla jsem to. On se celý život snaží mít všechno lepší než brácha, tak teď si rochní asi…

A ty 100% deti mít nemůžeš nikdy a nijak??

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >