Reklama

Udaní, trestní oznamení - chce holčičku do své peče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 20:46
udaní ,trestne oznamení

Dobry den
Měla bych dotaz, tchýně mě chcee udat, podat trestne oznamení za me dítě, podle ní se staram špatně a holka hladuje. O holčičku je dobře postarano, papa mličko, presnidavky, vývarky, oblečení a hygieny mame…Spíš to podle mě děla protože chce hoolčičku do své peče a mě nema ráda. chci se zeptat jestli mi ji mužou vzit nebo něco. dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 15.08.18 20:48

přijde OSPOD na šetření

Niccollett
Kecalka 163 příspěvků 15.08.18 20:50

Souhlasím s @iiiv, přijde k vám domů OSPOD na šetření.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 20:52

@Niccollett aha dobře , nevadí holčička ma vše co má mít miminko,

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2058 příspěvků 15.08.18 20:54

A co otec, ten s vámi nežije? Nezastane se tě?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 20:57

@Michelle_M zastal se mě ,ale stejně jdou i přes to že jim řekl že to neni potřebne

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 15.08.18 21:03

jestli má miminko vše potřebné, chodíte pravidelně k lékaři na prohlídky, tak se bát ničeho nemusíte

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18274 příspěvků 15.08.18 21:09
@Anonymní píše:
Dobry den
Měla bych dotaz, tchýně mě chcee udat, podat trestne oznamení za me dítě, podle ní se staram špatně a holka hladuje. O holčičku je dobře postarano, papa mličko, presnidavky, vývarky, oblečení a hygieny mame…Spíš to podle mě děla protože chce hoolčičku do své peče a mě nema ráda. chci se zeptat jestli mi ji mužou vzit nebo něco. dekuji

Ty budeš asi hodně mladinká, že si na tebe tchýně troufá, že?

Aqualech
Kecalka 173 příspěvků 15.08.18 21:13

Neboj,u kamarádky také byl ospod na šetření,udával ji exmanzel a vše bylo ok,holcicka také nijak nestrádala.
Jak už se psalo výše,pokud chodíte na pravidelné prohlídky u pediatra,do­mácnost je ok tak ti dite určitě nikdo nevezme,hlavu vzhůru :kytka:

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 15.08.18 21:17

Ty jo, ve mě to úplně vře. No, to bych s babou vyběhla, že by se po.rala. By vnučku už neviděla, dokud se neprobere. Nenech si to libit. Samozrejme tedy, pokud je o holčičku opravdu dobře postaráno.A hlavně by teda partner měl rázně zakročit a že teda takhle ne.

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 15.08.18 21:30
@clostylbegytka píše:
Ty jo, ve mě to úplně vře. No, to bych s babou vyběhla, že by se po.rala. By vnučku už neviděla, dokud se neprobere. Nenech si to libit. Samozrejme tedy, pokud je o holčičku opravdu dobře postaráno.A hlavně by teda partner měl rázně zakročit a že teda takhle ne.

Znam i pripad, kdy se babi domahala soudne styku s ditetem. Takze i toto se da vysoudit. Tady by pani asi byla take schopna se k soudnim tahanicim o styk s vnuckou snizit. Takze bych naslapovala opratrne, hlavne v omezeni styku…

AnnaNuvoletta07
Kecalka 380 příspěvků 16.08.18 00:37

OSPOD přijde v takovém případě určitě ale pokud malé nic nechybí, domácnost je v pořádku a budeš s nimi aktivně spolupracovat, tak vám dají rychle pokoj. Ale opravdu musíš s úřady komunikovat, to je nejdůležitější.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 06:23

@lolink ale oni by nemeli na to malou uživit.. Jsou starý je jim pres 60 a jsou v insolvenci… Myslíte ze by i tak??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 06:26

@clostylbegytka holčička mae vše, akorat se tchýní nelíbilo ze 5 minut čekala než se trosku oteply presnidavka byla dlouho v lednici…, oni by chteli aby každou hodinu jedla.. Ale holčička mi pak zvraci a boli bříško :(

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18274 příspěvků 16.08.18 08:14
@Anonymní píše:
@clostylbegytka holčička mae vše, akorat se tchýní nelíbilo ze 5 minut čekala než se trosku oteply presnidavka byla dlouho v lednici…, oni by chteli aby každou hodinu jedla.. Ale holčička mi pak zvraci a boli bříško :(

Neber to ve zlým, ale myslím si, že když se k vám sociálka mrkne, vůbec nic se nestane. Myslím, že dohled nad tím, aby v prostředí, ve kterém žijete, holčička nestrádala, je na místě. Aspoň budeš i ty v klidu, že je všechno v pořádku - alespoň co se týče potřeb miminka, protože jinak se o pořádku asi mluvit nedá.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >