Udaní, trestní oznamení - chce holčičku do své peče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 20:46
udaní ,trestne oznamení

Dobry den
Měla bych dotaz, tchýně mě chcee udat, podat trestne oznamení za me dítě, podle ní se staram špatně a holka hladuje. O holčičku je dobře postarano, papa mličko, presnidavky, vývarky, oblečení a hygieny mame…Spíš to podle mě děla protože chce hoolčičku do své peče a mě nema ráda. chci se zeptat jestli mi ji mužou vzit nebo něco. dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 15.08.18 20:48

přijde OSPOD na šetření

Niccollett
Kecalka 163 příspěvků 15.08.18 20:50

Souhlasím s @iiiv, přijde k vám domů OSPOD na šetření.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 20:52

@Niccollett aha dobře , nevadí holčička ma vše co má mít miminko,

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2164 příspěvků 15.08.18 20:54

A co otec, ten s vámi nežije? Nezastane se tě?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 20:57

@Michelle_M zastal se mě ,ale stejně jdou i přes to že jim řekl že to neni potřebne

iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 15.08.18 21:03

jestli má miminko vše potřebné, chodíte pravidelně k lékaři na prohlídky, tak se bát ničeho nemusíte

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18793 příspěvků 15.08.18 21:09
@Anonymní píše:
Dobry den
Měla bych dotaz, tchýně mě chcee udat, podat trestne oznamení za me dítě, podle ní se staram špatně a holka hladuje. O holčičku je dobře postarano, papa mličko, presnidavky, vývarky, oblečení a hygieny mame…Spíš to podle mě děla protože chce hoolčičku do své peče a mě nema ráda. chci se zeptat jestli mi ji mužou vzit nebo něco. dekuji

Ty budeš asi hodně mladinká, že si na tebe tchýně troufá, že?

Aqualech
Kecalka 191 příspěvků 2 inzeráty 15.08.18 21:13

Neboj,u kamarádky také byl ospod na šetření,udával ji exmanzel a vše bylo ok,holcicka také nijak nestrádala.
Jak už se psalo výše,pokud chodíte na pravidelné prohlídky u pediatra,do­mácnost je ok tak ti dite určitě nikdo nevezme,hlavu vzhůru :kytka:

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 15.08.18 21:17

Ty jo, ve mě to úplně vře. No, to bych s babou vyběhla, že by se po.rala. By vnučku už neviděla, dokud se neprobere. Nenech si to libit. Samozrejme tedy, pokud je o holčičku opravdu dobře postaráno.A hlavně by teda partner měl rázně zakročit a že teda takhle ne.

lolink
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 15.08.18 21:30
@clostylbegytka píše:
Ty jo, ve mě to úplně vře. No, to bych s babou vyběhla, že by se po.rala. By vnučku už neviděla, dokud se neprobere. Nenech si to libit. Samozrejme tedy, pokud je o holčičku opravdu dobře postaráno.A hlavně by teda partner měl rázně zakročit a že teda takhle ne.

Znam i pripad, kdy se babi domahala soudne styku s ditetem. Takze i toto se da vysoudit. Tady by pani asi byla take schopna se k soudnim tahanicim o styk s vnuckou snizit. Takze bych naslapovala opratrne, hlavne v omezeni styku…

AnnaNuvoletta07
Kecalka 444 příspěvků 16.08.18 00:37

OSPOD přijde v takovém případě určitě ale pokud malé nic nechybí, domácnost je v pořádku a budeš s nimi aktivně spolupracovat, tak vám dají rychle pokoj. Ale opravdu musíš s úřady komunikovat, to je nejdůležitější.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 06:23

@lolink ale oni by nemeli na to malou uživit.. Jsou starý je jim pres 60 a jsou v insolvenci… Myslíte ze by i tak??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 06:26

@clostylbegytka holčička mae vše, akorat se tchýní nelíbilo ze 5 minut čekala než se trosku oteply presnidavka byla dlouho v lednici…, oni by chteli aby každou hodinu jedla.. Ale holčička mi pak zvraci a boli bříško :(

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18793 příspěvků 16.08.18 08:14
@Anonymní píše:
@clostylbegytka holčička mae vše, akorat se tchýní nelíbilo ze 5 minut čekala než se trosku oteply presnidavka byla dlouho v lednici…, oni by chteli aby každou hodinu jedla.. Ale holčička mi pak zvraci a boli bříško :(

Neber to ve zlým, ale myslím si, že když se k vám sociálka mrkne, vůbec nic se nestane. Myslím, že dohled nad tím, aby v prostředí, ve kterém žijete, holčička nestrádala, je na místě. Aspoň budeš i ty v klidu, že je všechno v pořádku - alespoň co se týče potřeb miminka, protože jinak se o pořádku asi mluvit nedá.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >