Reklama

Stěhování od mé matky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 21:25
Stěhování od mé matky

Ahoj, potřebuji nutně poradit nebo alespoň váš názor. Mám přítele už skoro 4 roky, je mi 19 mám po škole a hledám si práci. Přítel pracuje a tak jsme si řekli že až budu pracovat najdeme si podnájem, nějaký menší byt. Bohužel moje matka o tom nechce ani slyšet. Tata umrel kdyz jsem byla mala a pote si matka nasla pritele se kterym uz momentalne pouze zijeme v jedne domacnosti, maji spolu nejaky dluh a tak expritel me matky zije s nami dale. Mam jeste starsiho svobodneho bratra. S pritelem se podle meho hadame hlavne proto ze zijeme u nas, obcas se pritel ukaze unsvych rodicu ale jinak je u nas. Nemame vubec soukromi.. sex si nemuzeme vychutnat tak jak chceme a kdy chceme. Matka se neustale plete i do nasich financi. Proto se casto i hadame. Bihuzel vzdy kdyz reknu slovo odstehovat okamzite me stopne s tim ze ja nikam nepujdu, ze to financne s pritelem neutahneme(ikdybych pracovala) ze takto ji dame jen neco na stravu a o nic jineho se nestarame a ze ji tam chci nechat samotnou. Porad mi rika ze se s pritwlem stejne rozejdeme atd. Mam matku fakt moc rada ale nechci zit cely zivot u rodicu.. chci se osamostatnit, mit svuj zivot a matka to nechce pochopit.. nevim jak to udelam i kdyz si najdu praci bude na me tlacit porad a ja nechci abysme spolu meli blbe vztahy. Navic ten jeji expritel je alkoholik.. nekolikrat napadl meho pritele apod.. chci vypadnout ale bojim se

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Martha03
Kecalka 375 příspěvků 12.08.18 21:30

18 ti bylo. Když chceš seber se a jdi. Hodlás být pod vlivem matky i ve 30ti či 40ti? Nauč se rozhodovat sama za sebe. Ukaž že si věříš. Vztahy se časem vyřeší, naopak z vlastní zkušenosti mohu říci, že nejvíce napjaté jsou právě v případech kdy žije více lidí dohromady.

pannda
Kelišová 6467 příspěvků 31 inzerátů 12.08.18 21:31

Právě proto se vzchop, začni pracovat, a jděte bydlet sami. Pokud nezkusíte, nezjistíte, zda Vám to bude vyhovovat. A mámu zatím nech být..Pouze informuj - že už vyděláváš, že už jste si něco našli a že se třeba k nějakému datumu stěhujete. A popros ji v podpoře nebo aspoň v tom, že kdyby se vztah nebydařil, zda máš u ní stále dveře otevřené.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 12.08.18 21:31

Najdi si práci a pak běžte, jsi už dospělá

jonatanka
Závislačka 2964 příspěvků 12.08.18 21:33

Našla bych si práci, podnájem a mamince oznámila, že už se teda stěhuji. Nenechala bych se vydírat.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 12.08.18 21:33

Normalne, nasetri penizky, najdete byt a pak jen mamce rekni, ze se stehujes. Jsi dospela, nema ti co zakazovat, sice zezacatku mozna budou trochu napjaty vztahy, ale to se podda, neboj.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 21:42
Zakladatelka

Mate pravdu holky.. chci byt sama a samozrejme ted ji na to pomalu pripravuju ze to jednou nastane.. nejprve si musim najit praci.. hledam fakt usilovne obchazim pohovory a snazim se co to jde uz jen kvuli tomu bydleni.. jen mi prijde ze me proste tak trochu emocne vydira.. je mi ji vzdy hrozne lito.. samozrejme jsem ji ujistila ze ji kdykoliv pomuzu at uz financne nebo jinak ale ona ma porad v puse jen to ze u ni nas bude lip atd.. ale nevidi zbytek.. to ze nemame soukromi ze musime stale delat jen to co chce ona.. nekdy se divim ze semnou pritel jeste vubec je.. budu muset nabrat odvahu a proste odejit..

lamicina
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 12.08.18 21:44

Odstěhuj se od mámy co nejdřáv, v zájmu svého duševního zdraví. Třeba začátek bude náročnější, ale zvládneš to.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 12.08.18 21:48

Až budeš mít práci a trochu peněz bokem, tak bych šel. Ano, emocionálně tě vydírá. A právě proto bude lepší, když se osamostatníš.

TMana
Kecalka 430 příspěvků 12.08.18 21:58

Držím palec a mám moc velkou radost, že v dnešní psychopatické době 30ti a víceletých mamánků a mamánek a 40ti a víceletých prvorodiček, se najde 19ti letá holka, která je vyzrálá natolik, že chce bydlet sama.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 22:04
Zakladatelka

@TMana dekuji moc. :oops: ja jsem uz od puberty trochu jina.. nejsem financne zavisla na matce ani na priteli vzdy jsem si na sve potreby vydelala sama.. mela jsem dost brigad.. s pritelem se bavime o vsem i o miminku.. ja i pritel dite moc chceme ale nechceme do toho skocit po hlave.. chci abych svemu diteti mohla dat vsechno.. a bohuzel ted by to nejspis neslo.. :lol: jak rikam.. potrebujeme co nejdriv vypadnout a osamostatnit se nebo se u me matky rozhadame tak, ze se nakonec rozejdeme..

blink
Kecalka 354 příspěvků 12.08.18 22:07

Ja mam zase jiny pohled. strasne jsem po studiu spechala a odstehovala jsem se jeste drive nez jsem mela praci, ale mela jsem brigady. A myslim ze jsem se tim dost ochudila o ty zazitky s prateli, kde nebylo treba resit, kolik na najem, na jidlo a z ceho zaplatim to a to. Ale pokud chces a jsi rozhodnuta, tak bez. Ja kdybych se ohledla zpet, tak bych se rozhodla jinak a sla pozdeji. Nemela jsem zadny mama hotel nebo tak, delam na brigadach od 15 let a nikdy jsem ani na pracaku nebyla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 22:22
Zakladatelka

@blink kdybych nemela pritele se kterym se citim fakt super.. taky bych nespechala.. ale kdyz vidim to neustale utlacovani u nas doma apod.. pomalu si snad ani neprdneme :lol:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 12.08.18 22:30
@Anonymní píše:
@blink kdybych nemela pritele se kterym se citim fakt super.. taky bych nespechala.. ale kdyz vidim to neustale utlacovani u nas doma apod.. pomalu si snad ani neprdneme :lol:

Já odešel s přítelem. Oběma nám bylo dvacet. Bylo a je to náročný, ale už spolu žijeme čtyři roky nelituju ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 22:32
Zakladatelka

@171Jirka tak to je super moc vam to preju :) ja prave vim.. kdybych s pritelem byla pul roku asi bych nad tim tolik nepremyslela ale vim ze je nam spolu krasne hlavne kdyz jsme sami!! :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama