S jakou CK do Turecka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 11:42
S jakou CK do Turecka?

Vím že to nemusí být anonymní, ale mám to kvůli známým protože nechci aby věděli že už takhle dopředu se někam chystáme.
Chci se zeptat kterou cestovku mi doporučíte do Turecka. Je jich mnoho Eximtours, Fisher, BlueStyle atd. Chci vědět s čím a jak jste byly spokojený, protože nechci zaplatit dovolenou dopředu a pak by mi bylo pár dní oznámeno před odletem že hotel je plný nebo třeba jiný problém.
Pojedeme já, můj přítel a naše 8 Letá dcera, teda v létě už jí bude 9 Let, tak nevím zda to hraje nějakou roli. Uvítám i doporučení na nějaký hotely s kterými jste byly spokojený. Nemám extra požadavky, nemusí být ani milion tobogánu u hotelu, spíše aby byla písčitá pláž a moře co nejblíž k hotelu aby jsme nemuseli chodit daleko. Mojí podmínkou je aby hotel byl all inclusive takže nejlépe 4hvězdičkový nebo 5hvězdičkový hotel, nevím jestli mezi 4 a 5 je takový rozdíl :think:.
Líbí se mi hotel Royal Seginus ale mnoho lidí co čtu, píše že je zbytečně předražení je fakt, že je tam mnoho atrakcí atd. Tak si ráda přečtu vaše názory na ostatní hotely.

Reakce:

mamoch
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 03.11.18 11:47

Jezdíme s Exim a Blue style ,jak kdy , nikdy žádný problém nebyl - a koupit first minute pokud se jede s dětmi, to je nejvýhodnější, rozhodně není brzy, nejlepší ceny byly do 31.10. Jezdíme takřka výhradně do Turecka.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 03.11.18 12:03

S CK litam jenom kdyz jedu na dovolenou s klukama sama bez manzela a na indiv. cestovani si netroufnu. V Tur jsme byli kousek od Side s Bluestyle a ze strany CK vsechno bez problemu. Kupuju spis last minute, nemuzu planovat dovolenou rok dopredu. Recenze hotelu si prohlizim na bookingu nebo tripadvisoru, dulezita je doba transferu a taky casy odletu, nechce se mi odlitat treba ve 3 rano, zvlast kdyz u charteru je bezne zpozdeni. Zatim jsem mela stesti, ze casy ktere mi CK predbezne dala, vzdycky sedely.

lucynka25
Echt Kelišová 7885 příspěvků 1 inzerát 03.11.18 12:07

já jezdím jedině s blue style, mám tam už slevu a jsem na ně zvyklá :mrgreen: ale byla jsem i s eximem, nevidím v tom rozdíl…s někým jiným bych asi nejela :think:
také kupujeme first minute, je nejlepší výber, s těmi cenami to není tak žhavý, vychází to dobře i jako last, jenže ty nejlepsší hotely jsou vyprodané..
já uvažuji jestli egypt nebo Turecku, zatím nejsme rozhodnutá

Irinka0210
Závislačka 4613 příspěvků 03.11.18 12:13

Byli jsme s Fischerem v Turecku v Alanyi a vše bez problémů. Mám zkušenost i s Alexandrií, Čedokem, Eximem a vždy v pohodě

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 03.11.18 12:32

Já letos koupila Turecko (tam jsme ještě nebyli) u Fischera. Vybrala jsem si hotel podle mých kritérií, co by se mi líbil. Pak koukla na recence na TripAdvisor a invii. No a levnější to vyšlo u Fischera, měli ten hotel ještě u eximu, ale dražší. S Fischerem jsme již byli v Tunisu, změnili nám hotel (ale to bylo situaci, po teroristickém útoku, místo 4* nám dali 5*,takze si nestezuji).
Ck blue style mě letos překvapil, že má dost vysoké ceny. Ani parkování na letišti není zdarma u 1.minute. Fisher letos po dlouhé době vyšel levněji.
Jinak kupuji tak brzy, protože jedeme s dětmi, a ten rozdíl jde opravdu pak i do 10 tisíc. A navíc, pochybuji, že by ten hotel byl na last volný..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 12:42

@lupilka.cz Mohu se zeptat jaký hotel máte vybraný ? :)

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 03.11.18 12:50
@Anonymní píše:
@lupilka.cz Mohu se zeptat jaký hotel máte vybraný ? :)

Teď z hlavy nevím :) ale je to Turecka riviéra, bohužel dal od letiště (ale ono je to u nás nakonec jedno, protože budeme I cestovat - půjčíme si auto). Tobogány pro velké i malé, u moře, pisecnooblazkova pláž. Důležité bylo pro mě, aby tam bylo vyžití pro menší děti (takže tobogány i pro menší, dětské hřiště, herna)

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 03.11.18 12:52
@Anonymní píše:
@lupilka.cz Mohu se zeptat jaký hotel máte vybraný ? :)

Mám to eftalia ocean resort

Ijen
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 03.11.18 14:19

Zakladatelko minule jsme byli tady
na last, třílůžkový pokoj

mamoch
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 03.11.18 14:27

Arcanus v Side, letos s vnučkama / 9 a 12 let/ skvělé bylo, že si tam užily paddleboard- bojky jsou daleko od břehu, vše super. I s dalšími hotely mám dobré zkušenosti, létáme do Tur. už 15 let. Na příští rok už také máme koupeno:).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 14:40

@mamoch mohu se zeptat s jakou cestovkou létáte? a kam se chystáte tentokrát?

mamoch
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 03.11.18 14:48
@Anonymní píše:
@mamoch mohu se zeptat s jakou cestovkou létáte? a kam se chystáte tentokrát?

S exim nebo Blue Style, příští rok Exim -Annabella Park - už jsme tam byli, víme do čeho jdeme:)), musí se k moři podchodem a kousíček kolem silnice, takže pro úplně malé děti asi ne. Jinak ráj, ale paddleboard tentokrát necháme doma, jsou tam blízko bojky.

belina150
Nováček 2 příspěvky 03.11.18 19:39
Turecko

Tak my létáme do Turecka s Alexandrií (je nejdražší), poslední dobou s Brennou (CK z Brna). Vždy vše ok.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >