Reklama

sahá si na pipinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majča
Kecalka 121 příspěvků 17.06.09 09:41
sahá si na pipinu

Ahoj všichni,
naše dcera (2roky a 2měsíce) si pořád, když je bez kalhotek, šahá na pipinu. Taky to máte?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 17.06.09 09:50

nemám dceru, ale starší synáček tu ruku z kalhot snad nevytáhne. Ale třeba s toho vyroste :wink: :wink:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 17.06.09 11:15

lacenko
hihi tak mu můžete říkat El Bunda :lol: :lol: :lol:

Majčo, to ještě neznám, zatím nosíme plínu, ale určitě to nastane, brala bych to jako objevování sama sebe.
Pokud to pak bude trvat delší dobu, tak bych se jí asi snažila to „odnaučit“ zaujmout nečím jiným apod.

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 17.06.09 11:17

jojo, hrabe si do pipinky i do zadecku a ja z toho silim! Po dobrym nepomaha, po zlym taky ne, mozna ji to svedi, ale odpoved dostanu jednou jo a jednou ne, nechce plinku ani kalhotky, vitam kazdou dobrou radu :lol:

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 17.06.09 11:43

Mám doma šudlalky rovnou dvě, ta starší dělala coby batolátko takový věci, že to ani nikde nemůžu říkat, aby na mě nepřišla sociálka … a vyrostla z toho. Teď už jen občas šudlá :) Mladší jezdí po plíně a když ji nemá, tak si na pipinku taky ráda sáhne. Pokud to obě nevybalí někde na veřejnosti a nepřekročí to únosnou mez, tak mi to vůbec nevadí, je to přirozené.

Majča
Kecalka 121 příspěvků 17.06.09 12:00

Tak díky za uklidnění, zatím to nebudu nějak moc řešit, ať se tedy sebepoznává :lol:

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 17.06.09 12:16

My mame to stejny, a snazi se i pres plinku nebo kalhotky… syn to delal taky s pytlikem… vzdycky jsme jenom proste vysvetlili v klidu, ze se to nedela (ale vysvetlujte to klukovi kdyz tatinek se tam taky furt drbe, ze :roll: :wink: ) a nekdy mezi 3-4rokem ho to preslo, ted se jeste obcas stane, ze ma ruku v gatich, ale uz staci jen rict a v pohode ruce vytahne a dobry. S dcerou delame to samy, vysvetlujem, netrestame, nezvysujem hlas. Ono to zas prejde, musi si tou fazi sebepoznavani projit.

capinka
Kelišová 7461 příspěvků 17.06.09 13:21

Kacka ma ruku v gatkach taky velmi casto. Taky ji jen rikam, ze doma muze, ale mezi lidmi se to nedela…myslim, ze to neni nic nenormalniho. :wink:

Galadwen
Kecalka 381 příspěvků 17.06.09 18:33

Jo jo, Zuzka je stejně stará jako tvoje holčička a je to, jako bys psala o ní :oops: . A nepomáhá nic, dokonce ani když se jí zeptám, jestli to dělá proto, že ji něco svědí, a pojedeme k panu doktorovi. To pak toho nechá na chvilenku, a hned je zas ručička zpátky. Doma chodí často naostro, protože si pak líp vzpomene na čůrání do nočníku, tak co se dá dělat.

Murka
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 18.06.09 16:27

Taky máme doma takovou objevitelku :lol: Začalo to nedávno, když jsme začali trénovat na nočník a byla jen v kalhotkách nebo nahatá. Asi se chce podívat co to tam má :D. Je to normální, zatím to neřeším, maximálně odvádím pozornost.
Horší bylo, když u nás byla tchýně s tchánem, já měla malou na klíně a hladila ji po vláskách a ona ze sebe vypravila: „mami, pipku hladit“ :oops: :oops: Vysvětlení, že na pipce ji hladit nebudu, vzala dobře, ale tchýně tu situaci jen těžko rozdejchávala :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.16 22:49

Ahoj holky, anonym kvůli dceři ;)

Dcerka 1,5 roku si pokaždé při sundání plenky okamžitě začne „sahat“ mezi nohy. Ani ne tak sahat, ona se úplně drápe, strašně silou a častokrát si to rozdrápe do krve 8o Ne nějak moc, ale prostě nehtíkem si poškrábe kůži a prcku má celou červenou. Nemáte s tím některá zkušenost? Je tohle ještě normální? Jako že si děti sahají mezi normální je, ale tohle? :roll: Sahá si tam už minimálně půl roku, ale čímdál víc a jakoby surověji.

Přemýšlím jestli nemůže mít gynekologický problém, ale to by si asi sahala mezi nožky i když má plenku? S největší pravděpodobností s ní zajedu k doktorce, ale zajímaly by mě i názory nebo zkušenosti. Možná je to normální a plaším zbytečně.

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 07.01.16 23:04

Mne se takhle drapala dcera, ktera trpi na opruzeniny, jinak mi to prijde divne. Tedy jestli to dela porad, mam dve holcicky a obe prosly obdobim, kdy pipinka byla zajimava a ruzne se ji snazili natahovatapod, ale takto surove jsem zazila jen u tech opruzenin. Nekdy to nemusi byt jen pupinky, ale staci jen zarudle mezi malymi a velkymi pysky a uz je to svedi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.16 23:09

@tartaletka Děkuju, mám taky dvě holčičky a ani nevím že můžou být jiný opruzeniny, než klasický pupínky :oops: Zítra se podívám, jestli to nemá červený, jinak asi radši doktorka. Kolikrát ani nestihnu rozepnout celou plenku a už si to drápe :?

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 07.01.16 23:19
@Anonymní píše:
@tartaletka Děkuju, mám taky dvě holčičky a ani nevím že můžou být jiný opruzeniny, než klasický pupínky :oops: Zítra se podívám, jestli to nemá červený, jinak asi radši doktorka. Kolikrát ani nestihnu rozepnout celou plenku a už si to drápe :?

Dcera uz je velka, bez plin dlouho, ale porad na to trpi, staci, aby se neutrela po curani a uz ji to tam mezi zarudne, kdyz mela jeste pliny, praskalo to do krve, takze jsem musela nonstop mazat, osetrovat, zkontroluj, muze ji to byt opravdu neprijemne

brko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.16 10:49
Muj skromny odhad je, ze ji ta pipinka svedi nebo pali z duvodu nejake precitlivelosti-opruzeni, mozna mykoza, zanet. muze byt citliva na neco v plence, pokud latkujes, tak pouzivat kvalitnitseparacky. ale stejne se lekari asi nevyhnete..
@Anonymní píše:
Ahoj holky, anonym kvůli dceři ;)

Dcerka 1,5 roku si pokaždé při sundání plenky okamžitě začne „sahat“ mezi nohy. Ani ne tak sahat, ona se úplně drápe, strašně silou a častokrát si to rozdrápe do krve 8o Ne nějak moc, ale prostě nehtíkem si poškrábe kůži a prcku má celou červenou. Nemáte s tím některá zkušenost? Je tohle ještě normální? Jako že si děti sahají mezi normální je, ale tohle? :roll: Sahá si tam už minimálně půl roku, ale čímdál víc a jakoby surověji.

Přemýšlím jestli nemůže mít gynekologický problém, ale to by si asi sahala mezi nožky i když má plenku? S největší pravděpodobností s ní zajedu k doktorce, ale zajímaly by mě i názory nebo zkušenosti. Možná je to normální a plaším zbytečně.
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >