Sahání na pupek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 14:47
Sahání na pupek

Ahoj, zažil jste někdo, že by vám chtěli sahat na/do pupik/ku? Jsem v 5 měsíci a prý mám komický pupík, kamarádka má tendenci mi do něj šťouchat a rejpat se mi v něm, prý je to zábavný. Když jsem jí řekla ať to nedělá, tak si stejně situaci najde aby to mohla udělat zase, prý si nemůže pomoct.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
KittyKatty
Kecalka 137 příspěvků 07.02.19 14:50

Ne to se mi nestalo.Ale je to celkem vtipný :mrgreen: :mrgreen: :palec:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 07.02.19 14:50

Tak kamaradka je pekne blba. Ji stouchni do tvare nebo ji zmackni prso, aby si uvedomila jak se chova. Ja bych ji servala a poslala nekam. Stouchnout se do bricha, tak me to sakra boli. Proc si to nechas libit?

lorelai947
Kecalka 341 příspěvků 07.02.19 14:51

Sahám si na něj sama protože mi přijde komický, jak s rostoucím břichem leze ven i pupík :mrgreen:
Ale co se týče tvě otázky, tak NE. Na pupík nebo do něj mi nikdo jiný nesahá a ani bych to nedovolila. Upřímně jsem ani nikdy nebyla svědkem, že by měl někdo potřebu to udělat… Tvoje kamarádka je nejspíš padlá na hlavu :think: :nevim:

Russet
Extra třída :D 13975 příspěvků 07.02.19 14:52
@Anonymní píše:
Ahoj, zažil jste někdo, že by vám chtěli sahat na/do pupik/ku? Jsem v 5 měsíci a prý mám komický pupík, kamarádka má tendenci mi do něj šťouchat a rejpat se mi v něm, prý je to zábavný. Když jsem jí řekla ať to nedělá, tak si stejně situaci najde aby to mohla udělat zase, prý si nemůže pomoct.

Občas mi někdo sáhl na břicho, ale nevřískala jsem z toho blahem. Do pupíku nikdy :?

Hanka1
Extra třída :D 13965 příspěvků 07.02.19 14:54

Jednou mi beze slova tchan sahl na tehotne bricho, ja to vůbec necekala a desne jsem se lekla, tak jsem mu vynadala, on se urazil a víckrát uz na mne radeji nesahal…

Ne nemam to rada takove te vosmatavani pupiku, nikomu jsem to nedělala a pokud kamarádka není debilni, tak by to mela pochopit a nedělat to, když ti to vadi…

Martha03
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 07.02.19 15:00

Já se teda zeptám, ty chodíš před kamarádkou polosvlecena nebo nechápu jak ti může na ten pupík sahat. Já teda chodila v tričku a nikoho to ani nenapadlo. Jediný kdo reálné viděl moje břicho bez trika byl manžel… Jinak kamarádka je pěkně svihla. Já bych udělala krátký proces, nechápu jaké spolu máte vztahy když ji řekneš ať to nedělá a ona přesto nereaguje. Kolik vam je?

lorelai947
Kecalka 341 příspěvků 07.02.19 15:01

@Hanka1 Já myslím, že tím pupíkem zakl. nemyslela bříško, ale fakt přímo pupík… To je prostě úchylka, jinak to nevidím :mrgreen:

lorelai947
Kecalka 341 příspěvků 07.02.19 15:02

@Martha03 to jsou dobré otázky :think: To jsem zvědavá na odpověď :D

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 2574 příspěvků 07.02.19 15:08

Jste střelené obě ty že si to necháš líbit a ona že ji taková kravina vůbec napadá :zed:

Celina
Závislačka 4210 příspěvků 07.02.19 15:29

Tvoje kamarádka je praštěná. Mě teda skoro každá kamarádka sahá na břicho, ale jen symbolicky a něžně položí dlaň, nevidím na tom nic špatného, těší se s námi na mimčo.

Ale šťouchat a rejpat? To bych jí flákla přes ruku :cert:

janablizkova
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 07.02.19 15:32

I kdyby mi to nevadilo tak se to rozhodně nehodí.Kamarádka není asi normální.

terien
Echt Kelišová 9515 příspěvků 07.02.19 15:47

Ne, nikdo mi do pupíku nešťoural, já chodím oblečená.

Uju
Kelišová 6588 příspěvků 07.02.19 15:55

Občas měl někdo tendence se na mne vrhnout a hladit mě po břiše, upřimně spíš jsem udělala krok zpět,mám ráda svůj prostor a celkově nemám ráda, dkyž na mne sahají „cizáci“ :nevim: No, v pupíku mě teda nikdo nešťoural,myslím, že by přišel o ruce :mrgreen:

KittyKatty
Kecalka 137 příspěvků 07.02.19 15:56
@terien píše:
Ne, nikdo mi do pupíku nešťoural, já chodím oblečená.
Ten pupík je vidět i přes tričko ne?Zakladatelka si doma asi topí jako většina lidí a tak zdřejmně nemusí chodit v zimní bundě.
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >