Sama s dítětem k moři

9549
18.4.17 13:32

Sama s dítětem k moři

Ahoj,

shodou okolností nemůžeme letos jet k moři celá rodina, jak bylo původně v plánu. Nicméně bych dceři moře chtěla dopřát, ještě u něj nebyla.
Jsou mezi vámi maminky, které takto jezdí samy? Kde jste byly spokojené?
Hledám nějaký zájezd na max 6 dnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.4.17 13:38

Tiež sa chystám prvý krát tento rok sama s dieťaťom k moru. Nie je to však malé dieťa, má trinásť, tak sa toho neobávam. určite však vyberiem niečo all inclusive, aby som si oddýchla aj ja, keďže varím počas roka denne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 13:41

Na 6 dní se dá sehnat v pohodě. Letecky Chorvatsko anebo pak vlastní dopravou fakt levné apartmány na 6 dní přímo u pláže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 13:42

@surikataXY Na šest dnů je hloupý termín, ale… Dá se.
Například z Prahy létají nízkonákladovky do Trevisa (Benátské pobřeží) či Bari, z obou míst je to kousek na pobřeží (Bari na něm přímo leží). Z letišť se pak dostaneš buď autobusem nebo taxíkem, případně není drahé si půjčit auto (předem z ČR a doporučuji v takovém případě nějakou známou půjčovnu - Sixt, Hertz atp., ty místní se tváří levněji, ale pak tě ošulí na pojištění atd.)
Pokud byste volili sedm dní, pk to není žádný problém a kupte nějaký superlastminute.
Co se týká problému,,sama matka s dítětem," tak při rozumné volbě destinace (Evropa) to není žádný problém či důvod k obavě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
18.4.17 13:42

Ahoj, kolik je malé? Jestli míň než šest let, nikam bych sama nejela…
Náš pan doktor říká, že do 6ti let je dítěti úplně šumák, jestli je u moře nebo v neckách na zahradě.. :D A musím mu dát tedy za pravdu. Minulý rok jsem za opravdu pro mně velké peníze byla s dcerou 6 let v Chorvatsku…A nejhezčí zážitek s prázdnin? Výlety s dědou a s babičkou vlakem po jižních Čechách a grilování s nimi na zahradě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359
18.4.17 13:49

@Fassatka jo přesně, před 2 roky vzal ex holky (tehdy 6 a 3 roky) do Bulharska. My pak s nimi jely pod stan a jednoznačně kemp vyhrál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
18.4.17 13:52

@Fassatka dcera bude mit v cervenci 8, takze o moři už sama mluví, 4 letou nechám doma, právě proto, že netuší, co to dovolená u moře je a s babičkou jí bude líp…

@Premek_Orac chci pouze Evropu, nejradeji HR nebo IT, jen se obávám cen, že pro 1+1 to bude dražší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
18.4.17 13:53
@Fassatka píše:
Ahoj, kolik je malé? Jestli míň než šest let, nikam bych sama nejela…
Náš pan doktor říká, že do 6ti let je dítěti úplně šumák, jestli je u moře nebo v neckách na zahradě.. :D A musím mu dát tedy za pravdu. Minulý rok jsem za opravdu pro mně velké peníze byla s dcerou 6 let v Chorvatsku…A nejhezčí zážitek s prázdnin? Výlety s dědou a s babičkou vlakem po jižních Čechách a grilování s nimi na zahradě…

Jsem stejného názoru :palec: Tu hranici vidím taky tak těch 5-7 let, než si prtě začne uvědomovat, kam to vlastně jede a proč je to tak „vzácný“. Každopádně já si taky moře začala užívat až po nástupu do školy, ve školce mi to bylo šumák a přesně jako vaše malá - já jsem nejradši byla u babičky na zahradě a honila se se slepicema pod kropítkem na trávě :D

Jinak zakladatelko, nám se moc líbil ostrov Rab v Chorvatsku. Byli jsme teda ve stanu, ale kemp čistý (teď si nevzpomenu na jméno), sem tam nějaké stánky a trampolíny a moře super a hlavně dlooouho voda po kolena, takže pro prtě ideál :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 13:59
@surikataXY píše:@Premek_Orac chci pouze Evropu, nejradeji HR nebo IT, jen se obávám cen, že pro 1+1 to bude dražší

Nebude. Prostě cena za dva lidi, případně jednoho a dítě. Limitem ale bude zase těch sedm dní, protože ubytovací kapacity preferují v sezoně 7 dní (so - so, nebo stř - stř).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
18.4.17 14:06

Středomoří udělá dítěti dobře ať má rok nebo deset. Dcera má astma a chronické rýmy a když jsme tři týdny v Chorvatsku, tak ani nekýchne. Spraví se jí i pleť a celkově to tam prostě miluje. :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Upravit
5732
18.4.17 14:26

A nebude to manželovi a druhé holčičce líto? Já bych neměla to srdce jet sama a nechat je doma… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13214
18.4.17 14:35

@surikataXY hele, dražší to nebude, spíš za dítě zaplatíš jako za dospělého. To bude záležet na cestovce. Jinak klasické nejkratší pobyty jsou 7 či 8 dní. Zkus se orientačně kouknout třeba na web invie, to je internetový prodejce zájezdů od více cestovních kanceláří. Tam si uděláš představu o nabídce a cenách. ono se to bude hodně lišit i podle doby dovolené.
Jinak tedy nesouhlasím s názorem, že z pobytu u moře malé děti nic nemají, naše děti si moře užívají od mimin a to ani nemluvím o pozitivním vlivu na jejich zdraví. Ale to je v podstatě každého věc, na tuto otázku se to tady tradičně „popere“ :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
18.4.17 14:46

Sama jsem byla se synem nekolikrat, v It na Palmove riviere tam jezdime do Benedetta do apartmánů, v Chorv. jsme byli na Istrii u Porece v hotelu i v kempu a na Braci v resortu all incl. a tam to bylo moc pekny. Letos jsem mela v planu Kretu.

• Citovat
  • Upravit
9549
18.4.17 15:29
@malinika píše:
A nebude to manželovi a druhé holčičce líto? Já bych neměla to srdce jet sama a nechat je doma… :nevim:

bohužel manzel jet nemůže a mladsi dcera bude spokojenejsi u babicky, kdyby jely obe, neuzila bych si to ani trochu ja, neboť ty dve pohromadě, to je o nervy :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5732
18.4.17 15:49
@surikataXY píše:
bohužel manzel jet nemůže a mladsi dcera bude spokojenejsi u babicky, kdyby jely obe, neuzila bych si to ani trochu ja, neboť ty dve pohromadě, to je o nervy :oops:

To chápu. Hlídat permanentně celou dovolenou 2 děti, to bych si hodila mašli. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama