Sama v těhu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
9.11.21 23:07

Sama v těhu

Pár podobných témat jsem zde našla, ale zajímalo by mne zda tu nejsou maminky, které jsou momentálně v očekávání a těhotenství prožívají bez partnera.

Jsem v 18tt, s partnerem jsme se rozešli hned na začátku těhotenství, zjistila jsem bohužel že má šílené dluhy, které nesplaci a přede mnou je úspěšně tajil, nepostaral by se a ve finále bych vychovavala děti dvě.

Počítala jsem s tím, že na dítko budu sama od momentu kdy jsme se rozešli, nad potratem jsem neuvažovala, předpokládám že finančně to zvládnu i bez něj, nasetreno mám, ale občas když vidím kamarádky jak na všechno mají partnera a vše můžou řešit a sdílet s ním, není to jednoduché.

Pokud by se tu našla nějaká nastávající maminka která se nachází ve stejné situaci, byla bych ráda kdybych si s někým takovým, kdo to chápe mohla vyměnit pár zpráv, případněs ní klidně zajít na kafe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.11.21 00:06

Nenacházím, ale dokud to na tobě není vidět zkusila bych najít si partnera. Samozřejmě s tím, že by věděl o těhotenství i o tom co chceš (možná to vyznělo špatně) :lol:
Ono je spousta chlapů, kterým to nevadí a nakonec budou lepšími „otci“ než ti biologičtí.
Narovinu, peníze nejsou tak uplne všechno a život s chlapem a ptž. v tehotenstvi se vzorcem alespon nejake te rodiny je nadevse.

Takze ja to kafe bych sla radsi s nejakym potencionalnim partnerem, nez se vyplakávat s maminkama. A to nemyslim ve zlém.

• Citovat
  • Nahlásit
4
10.11.21 01:09

Ne hledala jsem maminku na „vyplakavani se“ a stěžovani si, jsem s tím že budu sama na mimčo smířená, spíš jsem to myslela tak že bych v průběhu tehu byla raději v kontaktu alespoň s jednou maminkou, která to má stejně než s kamarádkami, které momentálně těhotné jsou ale mají zároveň i šťastný vztah a neřeší tudíž přesně takové věci jaké řeším já. :)

Raději než na hledání partnera bych se teď soustředila na sebe a na mimčo, než aby mi přibyli starosti s případným dalším rozchodem a zklamáním a upřímně si ani nemyslím, že po světě běhá tolik chlapů co by stáli o těhuli. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36792
10.11.21 06:36
@Anonymní píše:
Nenacházím, ale dokud to na tobě není vidět zkusila bych najít si partnera. Samozřejmě s tím, že by věděl o těhotenství i o tom co chceš (možná to vyznělo špatně) :lol:
Ono je spousta chlapů, kterým to nevadí a nakonec budou lepšími „otci“ než ti biologičtí.
Narovinu, peníze nejsou tak uplne všechno a život s chlapem a ptž. v tehotenstvi se vzorcem alespon nejake te rodiny je nadevse.Takze ja to kafe bych sla radsi s nejakym potencionalnim partnerem, nez se vyplakávat s maminkama. A to nemyslim ve zlém.

Jeden Maďar tady hledá lásku. I těhotnou. Může zkusit štěstí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36792
10.11.21 06:37
@Emma39 píše:
Ne hledala jsem maminku na „vyplakavani se“ a stěžovani si, jsem s tím že budu sama na mimčo smířená, spíš jsem to myslela tak že bych v průběhu tehu byla raději v kontaktu alespoň s jednou maminkou, která to má stejně než s kamarádkami, které momentálně těhotné jsou ale mají zároveň i šťastný vztah a neřeší tudíž přesně takové věci jaké řeším já. :)Raději než na hledání partnera bych se teď soustředila na sebe a na mimčo, než aby mi přibyli starosti s případným dalším rozchodem a zklamáním a upřímně si ani nemyslím, že po světě běhá tolik chlapů co by stáli o těhuli. :D

Chlapa teď rozhodně nehledej. Máš svých starostí dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
10.11.21 06:53
@Anonymní píše:
Narovinu, peníze nejsou tak uplne všechno a život s chlapem a ptž. v tehotenstvi se vzorcem alespon nejake te rodiny je nadevse.Takze ja to kafe bych sla radsi s nejakym potencionalnim partnerem, nez se vyplakávat s maminkama. A to nemyslim ve zlém.

Touto radou se neřiď!! Chlapa teď nepotřebuješ. Soustřeď se na sebe a miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
včera v 20:35

Rozumim a taky se podepisuji pod ty nade mnou. Ode mne daly vsichni „potencialni“ napadnici ruce pryc i nejaci znami a taky jsem si snazila najit kamaradku budouci maminku- maji strach, ze po nich prave budes chtit tu podporu co ti ma poskytnout partner. Jestli mas zajem, zkontaktuj mne a muzem si psat a podporit se. Hodne zdaru. :srdce: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat