Satisfyer Pro 2

2
7.6.21 18:11

Satisfyer Pro 2

Ahoj maminky :)
V životě jsem zatím orgasmus neměla (je mi 27), protože jsem se samotným sexuálním životem začala celkem pozdě, jeden partner blbec za druhým… Až před rokem přišel konečně současný přítel, kterému se celkem snaží ve mně blok ohledně orgasmu bourat.
Tak mi pořídil Satisfyer, abych se začala poznávat sama, doteď jsem vše dělala prsty. (On samozřejmě na mně pracuje taky, to zase jooo:))) )
Samotný satisfyer je úžasný, uvolním se s ním jako s ničím jiným… Vzrušení začne gradovat, gradovat… A těsně před nějakým pomyslným koncem mě to začne bolet. Takové bolestivé píchání v klitorisu. Zkoušela jsem různé úrovně na satisfyeru (ale max 4), různě dlouho… Ale pořád stejně, celou dobu v pohodě, ale až k úplnému konci začne bolet. I jakmile satisfyer oddělám, tam klitoris chvíli bolí. Dělám vše opatrně, začínám od úrovně 2 a většinou končím u 3, nic drastického :think:
Jaké zkušenosti máte se Satisfyer Pro 2 vy? Doporučily byste mi třeba něco jiného?

Děkuju moc všem a přeji pěkný den :srdce: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1181
7.6.21 19:11
@Lalina03 píše:
Ahoj maminky :)
V životě jsem zatím orgasmus neměla (je mi 27), protože jsem se samotným sexuálním životem začala celkem pozdě, jeden partner blbec za druhým… Až před rokem přišel konečně současný přítel, kterému se celkem snaží ve mně blok ohledně orgasmu bourat.
Tak mi pořídil Satisfyer, abych se začala poznávat sama, doteď jsem vše dělala prsty. (On samozřejmě na mně pracuje taky, to zase jooo:))) )
Samotný satisfyer je úžasný, uvolním se s ním jako s ničím jiným… Vzrušení začne gradovat, gradovat… A těsně před nějakým pomyslným koncem mě to začne bolet. Takové bolestivé píchání v klitorisu. Zkoušela jsem různé úrovně na satisfyeru (ale max 4), různě dlouho… Ale pořád stejně, celou dobu v pohodě, ale až k úplnému konci začne bolet. I jakmile satisfyer oddělám, tam klitoris chvíli bolí. Dělám vše opatrně, začínám od úrovně 2 a většinou končím u 3, nic drastického :think:
Jaké zkušenosti máte se Satisfyer Pro 2 vy? Doporučily byste mi třeba něco jiného?Děkuju moc všem a přeji pěkný den :srdce: :*

Nejsem sice maminka, ale odpovím protože jsem mojí ženě koupil tu samou hračku. Věc se má tak, že tvůj manžel neměl šetřit a koupit ti rovnou originál Womanizer. U toho ti garantuji, že budeš točit nohama lustrem na stropě. :D Satisfyer je hrozně hrubý, má drsný chod. Moje žena to dává jen na první dva stupně. A to jich tam je myslím 14! Womanizer je prý úplně jiná liga a úspěch je zaručený. Manžel má teď aspoň inspiraci na dárek k narozkám nebo k vánocům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 19:13

Taky stejny pripad… sama si orgasmus neudelam a ani zadny chlap ne (proste prsty nic, jazyk nic, sprcha a pod uz vubec nic) do cca 30ti jsem byla bez nej a az teprve byvaly pritel, ktery byl dost na hracky mi ukazal tohle a teprve s tim se to povedlo :)

Osobne si myslim, ze proste ten postevacek mas uz unaveny… ze se asi jeste nedokazes tolik uvolnit nebo nemas proste ty nervove drahy a svaly okolo pochvy vytrenovany.
Zkus si zavest dovnitr nejaky dildo (uplne staci neni nutny vibrator ) a zkus to s tim. Ja takhle zacinala.. a taky prvni orgasmus byl asi az mesic dva po tom co jsem si s tim satysfyerem hrala. Postupne jsem zkusila mit neco misto ve vagine v zadecku - treba analni kolik a zkouset bez toho mit neco v pochve.. a teprve pak jednou jsem zkusila tak nejak bez niceho a az treba na treti ctvrty pokus se povedlo si udelat orgasmus i tak jak ja rikam nasucho :)
A je to teda super.. takze moje rada, zkouset, pouzivat lubrikant a hlavne se uvolnit a uzivat si i toho ze je to o dost intenzivnejsi nez sama se sebou :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 19:16

@Pan Dan hele ja si obcas dam klidne i maxumim :) a ne staci uplne v pohode ten satysfyer :)

• Citovat
  • Nahlásit
1181
7.6.21 19:20
@Anonymní píše:
@Pan Dan hele ja si obcas dam klidne i maxumim :) a ne staci uplne v pohode ten satysfyer :)

V pohodě, já jsem tu jen sdělil, co mi bylo řečeno. Jak jsem koupil, tak prodávám. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 19:27

K satisfyeru (i womanizeru) se doporučuje užívat hodně lubrikačního gelu, právě kvůli citlivosti těch partií, na nichž se to používá :). Koukala jsem na různé recenze na netu a na hrubost satisfyeru (womanizeru) si stěžuje hodně uživatelek. Womanizer jsem si zkoušela v obchodě na prst, kamarádka má satisfyer, a ta změna je markantní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 19:29
@Anonymní píše:
K satisfyeru (i womanizeru) se doporučuje užívat hodně lubrikačního gelu, právě kvůli citlivosti těch partií, na nichž se to používá :). Koukala jsem na různé recenze na netu a na hrubost satisfyeru (womanizeru) si stěžuje hodně uživatelek. Womanizer jsem si zkoušela v obchodě na prst, kamarádka má satisfyer, a ta změna je markantní.

ja jsem rada za ten satysfyer.. mam tam dole asi i trosku nervove poskozeni i mocak nemam uplne ok takze za ty vyssi vibrace jsem fakt rada :)

• Citovat
  • Nahlásit
2
7.6.21 19:56

Takže nejsem divná, jen jsem prostě citlivější :D… a máte pravdu, že i přes to, že už nejsem teenager, tak nemám tyhle citlivé partie moc „vychozené“, hraní s klitorisem fakt zkusil až přítel pořádně:))
jaký womanizer konkrétně máte nejradši? ono je jich taky dost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181
7.6.21 20:06
@Lalina03 píše:
Takže nejsem divná, jen jsem prostě citlivější :D… a máte pravdu, že i přes to, že už nejsem teenager, tak nemám tyhle citlivé partie moc „vychozené“, hraní s klitorisem fakt zkusil až přítel pořádně:))
jaký womanizer konkrétně máte nejradši? ono je jich taky dost :)

Myslím že je to ten základní W500.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1518
8.6.21 08:18

Hele myslim ze na strankach erotic city se dal objednat za 400 Kc Womanizer na zkousku (nesel dobijet a vydrzi asi hodinu provozu v kuse).
Ja mam doma Satisfyer, ale objednala jsem si i ten zkusebni Womanizer a opravdu je to uplne jine… Tak si zkus objednat i ten a porovnej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 13:51

Já ho mám a bohatě mi stačí. Souhlasím ale s tím, že je dost hrubej a nebude tak pecka jako womanizer. Dát ten satisfyer na větší stupeň tak mi to asi ten klitoris utrhne. :lol: Každopádně jsem s ním vždy hotová max do 5 minut.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat