Satisfyer Pro 2 - ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Julipek
Kecalka 158 příspěvků 03.02.19 13:20
Satisfyer Pro 2 - ano či ne?

Zdravím všechny,
Ráda bych se zeptal co říkáte na přístroj Satisfyer Pro 2?
Nějakou dobu nad ním uvažuji, ale trošku mě brzdí pár negativních recenzí, na které jsem narazila.
Tak se ptám.. Stojí to za to nebo jsou mnohem lepší s účinnější hračky? Samozřejmě bych ho ráda používala i s partnerem a ne jen sám.
Děkuji za odpovědi.
Krásnou neděli. :)

https://vibratory.heureka.cz/…specifikace/#…

Reakce:
flicek18
Kecalka 385 příspěvků 03.02.19 13:25

Mám ho doma a je super, někdo říká že womanizer je lepší, ale to nevím, zkušenost nemám. Ale satisfyer je super ;)

Julipek
Kecalka 158 příspěvků 03.02.19 13:28
@flicek18 píše:
Mám ho doma a je super, někdo říká že womanizer je lepší, ale to nevím, zkušenost nemám. Ale satisfyer je super ;)

Joo tak womanizer by se mi líbil taky, ale 5 tisíc za hračku? To by můj chlap nepřežil :smiley:

Uživatel je onlinesirikit
Nadpozemská drbna 28016 příspěvků 03.02.19 13:30

Proč nové téma? :think:

https://www.emimino.cz/…fyer-269941/

Jinak - ano, SF je super, jenom ten chlap mi u toho připadá poněkud navíc. :nevim:
Na párové aktivity bych viděla jiné hračky. :oops: :oops:

Elath
Kecalka 233 příspěvků 03.02.19 13:36

Satisfyer je docela propad. A při použití partnerem tuplem k ničemu. Když už na dráždění tak teda nějakýho vibračního šílence tzv. „Wand“.
Nebo koukni na stránky Lascivní, tam dělají recenze erotických hraček.

flicek18
Kecalka 385 příspěvků 03.02.19 14:07

@Julipek pracuji v obchodě a erotickyma pomůckama a i womanizer má už levnější varianty, a zákaznice si je chvalili. Třeba womanizer pro40, myslím že je i jeden ještě levnější ;)

Julipek
Kecalka 158 příspěvků 03.02.19 15:21
@sirikit píše:
Proč nové téma? :think:

https://www.emimino.cz/…fyer-269941/

Jinak - ano, SF je super, jenom ten chlap mi u toho připadá poněkud navíc. :nevim:
Na párové aktivity bych viděla jiné hračky. :oops: :oops:

Já mám trošku problém s dosahováním orgasmu při sexu.. Takže jsem si chtěla tímto způsobem pomoct.. Navíc můj chlap se velice rád dívá jak si hraju.. Takže mi to připadl jako rozumný nápad..
Ono těch hraček je tolik, že by to chtělo zkušební den na každou hračku :mrgreen:

Uživatel je onlinesirikit
Nadpozemská drbna 28016 příspěvků 03.02.19 15:29
@Julipek píše:
Já mám trošku problém s dosahováním orgasmu při sexu.. Takže jsem si chtěla tímto způsobem pomoct.. Navíc můj chlap se velice rád dívá jak si hraju.. Takže mi to připadl jako rozumný nápad..
Ono těch hraček je tolik, že by to chtělo zkušební den na každou hračku :mrgreen:

To by mě asi bavilo, jsem taková zvidava. :oops: :oops:
Jinak ale mám jasno - pro pohodovou holčiči relaxačku vana, svíčky, svatej klid a SF.. a na pořádnej sex potentniho chlapa. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >