Reklamace kozačky v CCC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anetalu
Nováček 1 příspěvek 28.01.19 12:24
Reklamace kozačky v CCC

Jakou máte zkušenost s reklamací v CCC? Mám rok staré kozačky a vytrhl se jim kousek zipu, takže už nejdou mnoho zapínat, staly 2000 Kč, uvažuji, jestli se to vyplatí nebo je záhodit a koupit rovnou nové.

Reakce:
lucielorenc
Kecalka 448 příspěvků 7 inzerátů 28.01.19 12:29

Tak já mám zkušenost dobrou, reklamovala jsem sice dětské boty, kde se udělaly díry v podrážce v oblasti paty, ale reklamaci uznali a mohla jsem si vybrat jiné boty ( pokud bych nevybrala, vrátili by mi peníze). Za zkoušku to určitě stojí, boty nestaly 5.- Kč, tak bych tam šla.

marcellia
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 28.01.19 12:37

Taky mam dobrou,a navic jsem tam pracovala,takze vim jak to tam zhruba chodi. Urcite je tam dones,hlavne at jsou cisty,posuzujou celkovy stav..

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7590 příspěvků 28.01.19 12:40

Jo mám dobrou, je to teda nějaký rok zpátky, ale v pohodě vzali boty na reklamaci a opravili.

Lajka09
Závislačka 4863 příspěvků 28.01.19 12:42

Také mam dobrou zkušenost, boty opravili a jako bonus mi vyměnili podpatky :palec: Hlavně he třeba mít boty dobře vytištěné.

Ba-stet
Kecalka 185 příspěvků 28.01.19 12:44

Já teda nemám zkušenost s CCC, ale šla bych určitě - pokud tedy cesta a čas na vyřízení nepřesáhnou cenu zboží. Proto ta ochranná lhůta existuje…

Aduš8
Závislačka 3402 příspěvků 28.01.19 13:03

Já reklamovala loni manželovi boty, po třech měsících mu praskla podélně podrážka. Po měsíci boty poslali zpět s nově nalepenými podrážkami. Naštěstí mě ještě na parkovišti napadlo sáhnout do boty, kde původní prasknutí bylo hodně cítit a tlačilo by to. Tak jsme se vrátili, prodavačka sama uznala, že už je to neopravitelné a vybrala jsem si nové boty, mužskému se žádné nelíbily :lol:. Ale už bych tam boty nekoupila, před rokem koupené zimní boty a minulý měsíc prošoupaná podrážka. Letos koupené polobotky a v ohybech se z nich barva začala loupat, jsou to takové ty světlounce perleťově růžové :nevim:. Přitom jsou kožené a krásně se v nich chodí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >