Tanga pro starší ženy

Iwa1980
26.1.19 11:41

tangace pre starsie baby

Ahojte. davnejsie sme boli s kamoskou ktora ma uz skoro 50 na nakupoch a nechala som sa ukecat nech si kupim tanga nohavicky len tak na potesenie partnera a navyskusanie lebo ona ich nosi casto a ma ich rada a manzel tiez :).neako sa mi zapacili a zacala som ich nosit castejsie a castejsie az ich nosim skoro kazdy den a mam ich plno hlavne stringy a klasicke tanga. postavu mam primeranu veku ziadna modelka nie som ale ani tlsta.ak sa mozem priznata ako som ich zacala nosit aj partner sa viac snazi a uzivame si radost zo zivota :D ze ho to viac vzrusuje :lol: chcem sa vas opytat ci aj vy ste ich najprv zavrhovali a teraz si ich obleciete? myslite si ci tento kus oblecenia je este vhodny pre baby ktorym je uz cez 40 alebo iba pre mlade pubertiacky? aky mate na to nazor? :) :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2242
26.1.19 11:44

Je to spodni pradlo, mimo domov to nikdo nevidi, tak je to snad jedno, ne? Ja je nenosim, nedelaji mi dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31975
26.1.19 11:46
@Iwa1980 píše:
Ahojte. davnejsie sme boli s kamoskou ktora ma uz skoro 50 na nakupoch a nechala som sa ukecat nech si kupim tanga nohavicky len tak na potesenie partnera a navyskusanie lebo ona ich nosi casto a ma ich rada a manzel tiez :).neako sa mi zapacili a zacala som ich nosit castejsie a castejsie az ich nosim skoro kazdy den a mam ich plno hlavne stringy a klasicke tanga. postavu mam primeranu veku ziadna modelka nie som ale ani tlsta.ak sa mozem priznata ako som ich zacala nosit aj partner sa viac snazi a uzivame si radost zo zivota :D ze ho to viac vzrusuje :lol: chcem sa vas opytat ci aj vy ste ich najprv zavrhovali a teraz si ich obleciete? myslite si ci tento kus oblecenia je este vhodny pre baby ktorym je uz cez 40 alebo iba pre mlade pubertiacky? aky mate na to nazor? :) :mavam:

Nenosím a nosit nebudu. Nit mezi fakt nesnesu. To radši bez. A na potěšení partnera se opravdu oblíkat nemusím. Je radši, když nemám na sobě nic :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
989
26.1.19 11:50

Také nenosím ,ale je to snad každého věc o mu vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63404
26.1.19 11:57
@Iwa1980 píše:
Ahojte. davnejsie sme boli s kamoskou ktora ma uz skoro 50 na nakupoch a nechala som sa ukecat nech si kupim tanga nohavicky len tak na potesenie partnera a navyskusanie lebo ona ich nosi casto a ma ich rada a manzel tiez :).neako sa mi zapacili a zacala som ich nosit castejsie a castejsie az ich nosim skoro kazdy den a mam ich plno hlavne stringy a klasicke tanga. postavu mam primeranu veku ziadna modelka nie som ale ani tlsta.ak sa mozem priznata ako som ich zacala nosit aj partner sa viac snazi a uzivame si radost zo zivota :D ze ho to viac vzrusuje :lol: chcem sa vas opytat ci aj vy ste ich najprv zavrhovali a teraz si ich obleciete? myslite si ci tento kus oblecenia je este vhodny pre baby ktorym je uz cez 40 alebo iba pre mlade pubertiacky? aky mate na to nazor? :) :mavam:

chlapy bych do toho netahala ,ti nemají soudnost …mne osobně to je nepohodlné a hodí se opravdu jen na postavu modelky .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17657
26.1.19 12:27
@Iwa1980 píše:

Když ti to někdo napíše, budeš se tím řídit a nebo na co to chceš vědět? Co když je někdo nenávidí, budeš je nenávidět i ty? :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6222
26.1.19 12:44

@Iwa1980 Mě je 42 let a tanga naším už od 17 let, jsou mi pohodlné, bombardaky na sobě nesnesu… Postavu mám lepší než leckera dvacítka, ale to je druhorade, tanga bych nosila i kdyby mi neslusely :lol: Stejně to nikdo nevidí, krom manžela teda, ale ten to asi bere jako samozrejmost :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4543
26.1.19 12:50

Já jsem to zkoušela v pubertě, tehdy dobrý, ale postupně jsem přešla zpět na klasické kalhotky. Teď bych to na sobě nesnesla. U ostatních je mi to fuk, vždyť to nejde vidět. Co ale nemůžu vystát ani na ostatních, jsou tanga plavky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
26.1.19 13:11

@Iwa1980 mám názor, ať si každý nosí spodní prádlo jaký chce :lol: jestli jsou někomu pohodlná tanga, tak ať si je nosí klidně v osmdesáti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Iwa1980
26.1.19 13:12

@chaela ani ja nemá rada tanga plavky. Mala som ich asi max 2 krát na dovolenke pri mori

• Citovat
  • Nahlásit
4543
26.1.19 13:18

@Iwa1980 Mně to nevadí proto, že je to nepohodlný nebo nepraktický. Mně to vadí, proto, že nemám potřebu koukat na cizí holý zadky a stejně tak nemám potřebu, aby někdo cizí koukal na můj holý zadek. Pokud má někdo potřebu se obnazovat, má možnost navštívit nuda pláž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
26.1.19 22:31

@chaela : já tanga taky začala nosit v pubertě, ji e prádlo nenosim.. i jako plavky. Ale je pro mě záhada, proč jsou někomu tanga v pubertě nebo na střední pohodlná a pak najednou ne.. ?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Iwa1980
26.1.19 22:35

@Denca-17 ja som presne ten opačný prípad v puberte nič až teraz som ich začala nosiť :)

• Citovat
  • Nahlásit
847
26.1.19 22:58

@Iwa1980 no radši tanga než povislé půlky se zařízlým okrajem kalhotek :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
27.1.19 08:46

@milktea
Já myslím, že když je zadek povislý, tanga už to těžko zachrání ;P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...