Dlouhé tričko za přijatelnou cenu, poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evickamicka
Kecalka 200 příspěvků 20.01.19 14:20
Dlouhé tričko

Ahoj holky, kam si prosím chodíte kupovat trička a jsou za přijatelnou cenu? Už potřebuju obnovit šatník, všechny trička jsou mi krátká, piřát to tahám dolu :(. Ráda jsem nakupovala v new yorkeru, ale i L mi je kratké. Na šířku mi sedí krásně, ale na délku to je málo :( občas kouknu do C&A, ale tam když se netrefí na slevu, tak to jsou tak 400 a to se mi úplně dávat nechce. Děkuju za rady

Reakce:
rendulinka3
Povídálka 48 příspěvků 20.01.19 14:29

co lidl?koukni na eshop. tam mají za super ceny.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9511 příspěvků 3 inzeráty 20.01.19 14:33

Miluju trička z Lidlu, drží tvar i barvu a jsou za „pár korun“ třeba 2 za 199,– tak to je super a pak si nechávám vozit z Primarku, člověk teda musí zkusit to jejich číslování (běžně mám 38-40) ale odtamtud ideálně 42 :)

Paola21
Závislačka 3675 příspěvků 20.01.19 14:34

Mám přes 180 cm, takže tohle řeším často, nejčastěji nakoupím ve FF v Tesco nebo v Takko, z internetových mi vyhovuje Bonprix, kde jsou fakt nějaká dlouhá.

Lenka_Hal
Kelišová 6919 příspěvků 20.01.19 14:40

Ja obcas koupim velice dobre pres Amazon,kde si v review stezuji,ze je triko „moc dlouhe“. :D

Jahudka82
Závislačka 2523 příspěvků 1 inzerát 20.01.19 14:44

Kik,Pepco?

lucynka25
Echt Kelišová 8623 příspěvků 21.01.19 21:54

@Evickamicka tak v new yorkeru už taky nemůžu, je to krátké..asi jen pro náctiletky :lol:
Delší trika kupuji v tom CAcku, taky jsem sehnala v Kiku, Bonprix, ale tam je to takový než se trefíš do velikosti, většinou to mají větší, chce to číst komentáře, nebo HM, ale to jsou taky dražší..Jo, možná i Lidl

Evickamicka
Kecalka 200 příspěvků 22.01.19 12:38

Moc děkuju, všechno zkusím

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >