Primark Drážďany - zájezd autobusem

17982
19.1.19 20:59

Primark Drazdany - zajezd autobusem

Zdravim :mavam:
Chci vyrazit na jednodenni sobotni zajezd do Primarku v Drazdanech z Prahy. Mate nekdo zkusenost? Jak je to se zavazadly? Da se vzit kufr a napr.ho nechat v buse a pak do nej naskladat nakupy? Nebo kufr tahat s sebou? Nejaky tip pro uspesny lov? Diky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

10808
19.1.19 21:03

@Bébka byla jsem. Kufr mě fakt nenapadl. Ve výsledku jsem v primarku nekoupila nic, jen nekvalitní hadry a hroznejch lidí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17982
19.1.19 21:06

@lachtanice86 dik za reakci. Ja se chystam i do tech ostatnich obchodu, co jsou v tom komplexu. 8 hodin bych v Primarku asi nevydrzela :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10808
19.1.19 21:18

@Bébka tak jsem byla taky. Za 8hodin jsem stihla projít celé „mesto“ , celý komplex, nakoupit ve 3 obchodech, projít vánoční trhy a ještě jsem 2hodiny čekala na odjezd. Jo pro mne to bylo utrpení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
19.1.19 21:20

Jezdíme do rakouského Primarku z Brna, ale bude to probíhat jistě stejně.
Nás tam bus zaveze a celou dobu tam čeká, kolem poledne vždy můžeme nakoupené věci dát do busu a jít pokračovat v nákupu. Já to teda nevyužívám, v poledne dám první várku nákupu do skříněk /ve Vídni jsou skříňky hned vedle Primarku/ a pak pokračuju v nákupu, v čas odjezdu se se všema čtyřma velkýma papírovýma taškama s nápisem Primark dotáhnu k busu:)

Jezdíme 2× ročně, a o žádný hadry se nejedná. Teda oprava. Nejedná se o hadry v dětským, dceru tam vždycky vybavím perfektně, na sebe ovšem mám velký problém něco koupit, většinou si vezu utěrky a ručníky, ty jsou super. Dospělácké oblečení je tam, podle mně, velký problém.

Jenom k tomu času v Primarku. Počítej s tím, že čas tam utíká dost rychle, plus fronty u kabinek, s více než 8 kusy tě tam nepustí, takže si tu frontu vystojíš několikrát,,,, možná ti nakonec tolik času ani nezbyde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.19 21:27

Proč nejedeš vlakem? Jede tam přímo z Prahy několikrát denně a nádraží je od Primarku kousek. Navíc ve vlaku nikdo nebude řešit jestli máš kufr nebo dva ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17982
19.1.19 21:30

@Anik diky :palec: a zavazadla v buse tedy zadny problem? Priplaci se za vic tasek?
Chci to proste videt. Vim, co se tam prodava, obcas jsem nakoukla do fb online prodeju. Ale chci si vybrat sama a jestli si holky pridavaj 2-3× tolik, co to stoji, pak nektere veci musi byt za hubicku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17982
19.1.19 21:40

@Prof. Farnsworth
Vlak je 2× drazsi. Nam poukaz na cestu busem asi za 350 kc, vlak je asi 800 kc. A navic prave v tom busu muzu uschovat veci :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13337
19.1.19 22:35

Jen abys nebyla zklamaná. My tam nakoukli vloni o adventu a byl to děs. Všude strašných lidí, na vesacich vyloženě hadry a na pokladnu fronta tak na hodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
19.1.19 22:45

Já tam byla taky letos, nic jsem si v primarku nekoupila. Nekvalitní a ceny taky nebyli úplně nízké, ale hlavně dost nemoderné věci. Myslím, že v OC v ČR se dá nakoupit líp. Jen, abys neměla velké očekávání. Jinak město je to hezké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17982
19.1.19 22:50

@nozu Kazdy to vidi jinak a zkusenost je neprenosna .
Vim, co se tam prodava. Neocekavam znackove butiky.
Jsem celkem zcestovala, co se nakupu tyka, jen nemam.zkusenost s autobusovym zajezdem.
Pro jednoho hadry a ztraceny den, pro jine zabava ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
20.1.19 10:39

Bébka, nene, za tašky v busu se nepřiplácí, nějak se s nima počítá, kvůli nim se tam přece jede :) S kufrem jsem teda ještě nikdy nikoho neviděla, ale někdo musí být první :) My tam jezdíme na devátou, kdy Primark otvírá a odjezd míváme v 16.30. Je pravda, že tam stíháme i rychlý oběd u mekáče, a projdeme si i dva super/hyper markety, ale to spíš jen tak, abysme viděly to případné rozdílné zboží a koupíme si třeba kafe, nebo kakao nebo nějaké sušenky, abysme porovnaly chuť zboží u nás a u nich /mluvím teda pořád o tom vídeňském/,a musím říct, že krom toho, že je to dražší, tak chutˇmi připadá stejná. Kolegyně chtěla koupit aviváž, takové ty kapsle, že jsou sice dražší, ale voní mnohem líp, tak jsem koupila i sobě, a vonělo to tak, až mi to dost smrdělo a nepoužívám to. Co se týká jiných obchodů, tak jsou tam takové, co jsou běžně u nás, zboží je tam akorát dražší, tak tam ani nechodíme, jen jsme jednou nakoukly.

Ale já tam jezdím s pubertální dcerou, tak nám to v Primarku trvá dýl, kdybych byla sama, tak stačí míň času, to je pravda. Jezdíme v březnu a v listopadu, a v tom listopadu už je to peklo, lidí hrůza, a zboží nic moc, mnohem víc nás baví jarní Primark, to se /hlavně teda dcera/ komplet vybaví na léto se vším všudy. Hromada levných triček, tílek, kraťasy, legíny, mají velký výběr podprd, a rifle, ty tam kupuju pravidelně i na sebe, jsou moc pěkný.
Zboží jsme dovezly kvalitní, trička z března dcera normálně nosí a není na nich nic znát. Taky jsem před cestou četla spoustu negativních komentářů, a díky nim jsem pak odjížděla vpodstatě nadšená, že se tam vracíme,protože rozhodně to není vůbec špatně. Já teda zklamaná z dospěláckého, jak už jsem psala, ale tos mi už vyvrátila :) Možná se tam najde nějakej hadr, ale tak ten si logicky nekoupím a šáhnu po tričku vedle. Ceny opravdu nízké, sem tam zboží trošku dražší, ale pořád v pohodě. Dcera si naposled koupila troje rifle, dvoje levné v přepočtu do 200,– Kč, a jedny trošku dražší, do pětikila, ale všechny super. Trička kupujeme většinou 2,50-3 eura, jiné ceny si nepamatuju.

Je pravda, že já to hodně vidím optikou 14-leté dcery, jeslti bych tam jela sama za sebe, to asi ne, ani by mě to nenapadlo, ani bych o Primarku nevěděla :). Tak přeji hezký výlet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17982
20.1.19 22:04

@Anik dekuji za vycerpavajici reakci :mrgreen:
Chci neco pro kluka a vubec se tak podivat, obhlidnout dalsi nakupni moznosti.
Na nakup jidla a drogerie jezdim obcas do nem.Kauflandu a musim rict, ze nektere veci jsou tam ultra levne a spousta jidla a drogerie, co se u nas bezne nedostane :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12279
21.1.19 21:49

Tašek si měj kolik chceš, to nikdo neřeší když si vezmeš i kufr tak ho prostě dáš dolů a taky to nikdo řešit nebude. Jede se tam za nákupy, tak s tím počítají ;) O víkendech tam bývá dost narváno, nejlepší je jet ve všední den a úplně nejlíp vlakem, ale musíš počítat, že to vyjde dráž,ale zase nemusíš se omezovat časem, nebo naopak jet třeba dřív, jezdí to poměrně často a jen něco málo přez 2hodiny.
Pěkné nákupy :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17982
22.1.19 19:19

@lucynka25 dekuju :)
Samo by bylo lepsi pres tejden, ale to me povinnosti nepusti.
Nevadi, lidi me neodradi, s tim se pocita :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama